X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj tez bez apetytu. Chociaż teraz na wieczór coś się włączyło. Mam chyba ochotę na płatki cini minis z mlekiem :P

    klz99vvjhysycx8i.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wlasnie w Polsce po odejsciu wód trzyma sie tylko w skrajnych przypadkach typu ponizej 30 tygodnia. W tym tygodniu w Polsce by rozkrecili porod lub zrobili cc gdyby nie szło. Po odejsciu wód zakażenie może szybko się wdać, no ale to UK. Nie pisałam tego na fejsie bo nie chciałam straszyć ale tutaj sie nie praktykuje podtrzymywania 34tyg po odejsciu wód. Oni tam mysle ze tez nie beda dlugo czekac pewnie dzień max dwa i się urodzi, dziecko też tak długo z mala iloscia wód nie moze byc ale napewno to kontrolują :)

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi czop odszedł w wigilię , 7 stycznia urodziłam.

    Seli lubi tę wiadomość

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie trochę przeraziło, że pisała, że kilka razy tętno spada, u nas jak spada to szybka akcja, ale my mamy inne przyzwyczajenia, oni pewnie też swoje metody mają sprawdzone... Wierzę, że wiedzą co robią.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak tętno spada to tu by pewnie już cc robili. Siostra rodziła trójkę w Anglii tam do wszystkiego bardzo spokojnie podchodzą. stety lub nie

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli lekarz sie odezwał?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz odpisał, że jeśli nic się innego nie dzieje to mogę spokojnie poczekać do środy :) Ufff :P tak myślałam :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dużo się słyszy narzekań na opiekę okołoporodową w U.K. no ale miejmy nadzieję,że wszystko się dobrze skończy.
    Katepr taki dzieciaczek 34tc...daje radę chyba co?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Lekarz odpisał, że jeśli nic się innego nie dzieje to mogę spokojnie poczekać do środy :) Ufff :P tak myślałam :)
    Do jutra czy do wizyty za tydzień ?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Do jutra czy do wizyty za tydzień ?

    Za tydzień na spokojnie ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to spokojniejsza jestes przynajmniej .

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaa Seli to też...u nas jest do 3 razy sztuka jesli spada tak do ok 80-90 spadnie raz, spadnie drugi i za trzecim robią cc. Jesli ponizej 80 tną odrazu.

    Tak Kendy taki 34tydz to u nas nawet na oiomie nie lezy jak nie potrzebuje tylko na tzw patologii noworodka. Te dzieci są juz fajne jesli jakas infekcja się nie przypałęta :) wiadomo musi się grzać w inkubatorze, uczyć jeść i tak dalej ale bez tragedii

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 19:07

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do infekcji... tam, gdzie chcialam porod rodzinny podobno na poloznictwie noworodki lapia gronkowca :/ wczoraj sie ekipa mamusiek zawiazala i chca skarzyc szpital... wiec juz rodze tam, gdzie moj lekarz... Co bedzie to bedzie...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnaiwi wrote:
    Mi czop odszedł w wigilię , 7 stycznia urodziłam.
    To 2 tygodnie. Sporo. To Ty widzę teraz tp podobnie jak wtedy :) ..wiosna płodna u was:) u nas też:) córka z lutego teraz styczeń/ grudzień. A na kiedy masz teraz tp?

    czarnaiwi lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Taaa Seli to też...u nas jest do 3 razy sztuka jesli spada tak do ok 80-90 spadnie raz, spadnie drugi i za trzecim robią cc. Jesli ponizej 80 tną odrazu.

    Tak Kendy taki 34tydz to u nas nawet na oiomie nie lezy jak nie potrzebuje tylko na tzw patologii noworodka. Te dzieci są juz fajne jesli jakas infekcja się nie przypałęta :) wiadomo musi się grzać w inkubatorze, uczyć jeść i tak dalej ale bez tragedii
    :)
    A ile takiego malucha w inkubatorze trzymają . Do 38 tygodnia?
    Pewnie zależy od szpitala. U mnie małe miasto,jeden szpital i nie sądzę by był przystosowany dla takich noworodkow. Pewnie odesłaliby dalej. Ja muszę dotrwać do 38 tc nie ma wyjścia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 19:18

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    To 2 tygodnie. Sporo. To Ty widzę teraz tp podobnie jak wtedy :) ..wiosna płodna u was:) u nas też:) córka z lutego teraz styczeń/ grudzień. A na kiedy masz teraz tp?
    Teraz na 9.01 :)
    Ja jestem z 30.12 ,maz 10.02 sami zimowi :)

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnaiwi wrote:
    Teraz na 9.01 :)
    Ja jestem z 30.12 ,maz 10.02 sami zimowi :)
    Ale rodzinka :) fajnie :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli ale głupotka :D niech skarżą jak chcą bulić za sprawę w sądzie. Nie chce mi sie pisać szczegolow bo to dosc skomplikowane ale zycze im powodzenia :D
    Jednak to prawda że im wieksza pierdoła tym bardziej rozszczeniowe mamusie. U nas na oiomie takie panują czasem infekcje że szok i nikt nie wymyśla sądów, to jest szpital siedlisko syfów. A taki gronkowiec bytuje u wiekszosci populacji, nawet od matki mogły załapać ale oczywiscie nie na pewno ze szpitala. Przepraszam śmieszy mnie to bo z jednej strony widze w pracy matki ktore trzymaja sobie dłonią podkład przy piczce a potem ta sama reka dotykaja dziecko, lub kładą je na lozko na swój podkład a z drugiej wielkie sądzenie o infekcje....no pliiiis :p

    Kendy różnie, zalezy od dziecka a wiadomo że jest róznie, musi ciepełko umieć trzymać :)

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katepr nie znam sie, pewnie wiesz lepiej ale jakos tak... mi to zabrzmialo niewyobrazalnie by gronkowcem zarazic dziecko zaraz po urodzeniu... z drugiej strony... Pracuje w szkole, mamy XXI wiek i do mojej szkoly chodzi taka elita... a maja najwiecej wszow, owsikow czy innego syfu calym rokiem....

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w przedszkolu wszy też już były, na szczescie szybko wyeliminowali tych zarazonych i reszta ok ale i tak mlodego przejechalam szamponem jakims :D

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
‹‹ 756 757 758 759 760 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ