X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam juz drugi raz u niego. Gagatek dzis rozrabia i polozna wymeczyl a teraz ze mna swiruje. Ciomka i szuka, jak dostaje to zamyka buzke i potem sie usmiecha. Tak na spiocha i olal jedzenie. W dodatku czujnik oddechu sobie zrywa i maszyna pipczala chyba z 6 razy i prawie zawalu dostawalam czy aby oddycha prawidlowo.

    Kendy lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • OlinkaO Autorytet
    Postów: 433 213

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj cała noc nie spałam, tak mnie mocno ćmiło w podbrzuszu, coś jak ból miesiączkowy tylko nie chciał puścić przez kilka długich godzin :( już zapomniałam jak to jest.... pewnie w ciągu dnia będę odsypiać.

    o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinka ja za to mialam skurcze i to takie bolesne. Boje sie przez to ze jak juz bedzie ta akcja co trzeba jechac to ja ją oleje :D a musimy jeszcze opieke dla starszaka załatwić, niewiem jak to ogarniemy moze najwyzej pojade sama a mąż dojedzie..niewiem :p

    Seli przetrwasz to jakoś, musisz taka rola matki, ale to nic przyjemnego wiadomo. Gabryś i tak długo wytrzymał z tymi infekcjami Twoimi, bedzie ok , kiedys w koncu wyjdziecie do domku :)

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys... ehhh :( mi z kazdym dniem ciezej. Szczegolnie jak slysze, ze wypuszczaja innych wczesniej albo widze wczesniaka np. Z 32 tc poza inkubatorem na oddechu w 4 dobie a my 7 i nie moze byc poza inkubatorem...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli a czemu nie moze być poza? Ma tlen do inkubatora podawany jeszcze? Nie stresuj się, nie patrz na inne dzieci może Twój maluch potrzebuje jeszcze troszkę czasu, uważam ze lepiej tak niż wyciągniecie za szybko na siłę a potem powrót do inkubatora bo tak też się zdarza

    czarnaiwi, Kendy lubią tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ma tlen w inkubatorze.
    I nie tak latwo nie patrzec na inne dzieci i sie zastanawiac co jest nie tak...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężka noc.
    Seli
    Sytuacja napewno jest trudna ale Ty dasz rade,kto jak nie Ty. Wiem,że szpital dobija i tęsknisz za domem,ale jesteście tam w słusznym celu. Teraz warto się przemęczyć,by później było ok.Niech Gabryś będzie tyle w inkubatorku ile potrzebuje.Nie sugeruj się innymi dziećmi. Każdy przypadek jest inny. A przed Wami całe życie ...chyba lepiej teraz odpowiednio wszystkiego dopilnować,zadbać o Gabrysia i niczego nie przeoczyć niż później miały by z tego powodu pojawiać się jakieś trudności. Zaciskaj zęby,głowa do góry i zbieraj siły dla Gabrysia . Musisz się z tym zmierzyć i tyle. Jak masz dość popłacz chwilę będzie lepiej.Bierz się w garść ,teraz jesteś mama ,masz mega moc;)
    Faktycznie z tego co piszesz to gagatek z Gabrysia będzie,mały łobuziak :)

    Olinka Katepr
    Lepiej się czujecie?
    Olinka minęły bóle podbrzusza? Brałaś nospe,magnez?
    Katepr
    Skurcze przeszły ?
    Ja ostatnio chyba mam rzadsze skurcze.Sa dość mocne ale mniej ich.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2018, 10:19

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • OlinkaO Autorytet
    Postów: 433 213

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy, jeszcze czuje te bóle, ale słabiej niż w nocy, wzięłam tylko magnez, bez nospy. Chyba lepiej w tym ostatnim miesiącu nie przyćmiewać tych odczuć,, boje się ze nie będę do końca wiedziała co się dzieje i coś przegapie.... z reszta gdyby nagle coś się zaczęło to wolałabym żeby dziecko nie było „na lekach”... hehe

    o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dzis placze co chwila... jest mega ciezko dla mnie. Wiem, ze on nie jest tu bo ktos ma widzi misie tylko, ze ma trudnosci i trzeba o to zadbac. Rozumiem to doskonale ale... to tez dobija. Przeraza mnie to, ze nie daje rady juz. Przezywam te kroplowki, badania itp. Boje sie, ze cos bedzie nie tak.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli no tak ale nie każde dziecko daje sobie tak łatwo tlen odebrać. Napewno będzie już teraz coraz lepiej :)

    U mnie skurcze nadal są ale rzadziej, moze sie wyciszają wkoncu łaskawie :p

    Olinka na szczescie jest tak ze prawdziwych porodowych skurczy nic nie wyciszy, ani no spa ani magnez nie zadziala :D

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka cisza niedzielna... Nie bylo obchodu. Niby na dzieciaczkach ma byc... Zobaczymy. Ciekawa jestem czy cos przybral na wadze. Zaraz sie tam do niego przejde.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, na pewno wszystko bedzie ok. Nawet nie mysl ze moze byc inaczej. U mnie w rodzinie był wcześniak, urodził się z wagą 1,9 kg w 33 tc., przeszedł bardzo dużo ale nie będę wchodziła szczegóły żeby Cię nie denerwować. Był w uinkubatorku ponad 3 tyg. Zeszło mu się w szpitalu ale teraz ma rok i 8 m-cy i jak ostatnio był na wizycie kontrolnej, takiej co się jeździ z wczesniaczkiem Pani dr powiedziała ze dogonił a nawet przegonił niektórych rówieśników. Także spokojnie, nie denerwuj się bo Gabryś to będzie czuł. Moze zaparz sobie melisę, spróbuj pomyśleć choc chwile o pozytywnych stronach tej sytuacji, ze jesteście pod stalą, fachową opieką. Będę dziś w kościele to pomodlę za Was. Bądź dzielna!!

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marin - dziekuje.
    Nie umiem plusow szukac.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic dziwnego. Ja mając donoszone zdrowe dziecko nie widziałam plusów w połogu a co dopiero w Twojej sytuacji. Nieda się chyba pocieszyć, zrozumie to tylko druga mama która się z tym zmierzyła..

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plusem jest to że macie fachową opiekę, że masz pokarm,że Gabryś je. No i plusem jest fakt że jesteś MAMĄ.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katepr, mysle że masz rację nie da się, ale próbować warto.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, daj znać ile waży Gabryś

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Rania Ekspertka
    Postów: 129 173

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, sily!

    córka 24 tc[*]
    8p3oqqmzaze9a671.png
    24.04.2018 pierwsze IUI 15dpo 68,8...
    0360136997edde1a6bd36c823e5bb152.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja widzę bardzo dużo plusów sytuacji. I Seli też zauważy jak jej minie hadra albo jak pomyśli,że ta historia mogła się gorzej skończyć. I trzeba się cieszyć z tego jak jest.A jest dobrze.Gabrys mógł załapać infekcje od mamy,nie załapał. Robi postępy. Cały czas sytuacja idzie na przód.To karmienie lepiej idzie,to Seli może przewinąć malucha,popatrzeć na niego, w końcu dotknąć,przytulić i pocałować:)To zmienia sale na łatwiej dostępna dla mamy Trzeba się cieszyć z małych rzeczy ,bo w tej sytuacji są to rzeczy wielkie. Wiadomo,że serce matki pęka gdy patrzy jak dziecko kują,badają..to oczywiste i nie łatwe ale tak już będzie całe życie.Bedzuemy troszczyć się o te maluchy i przeżywać gdy będzie im źle. Trzeba sobie tłumaczyć,że to dla jego dobra.
    Idź Seli popatrz na tego malucha i zobacz jaki masz skarb jaka z Ciebie szczęściara.

    Ja dziś słabo się czuje,niskie ciśnienie spiłam kawkę i dochodzę do siebie. Mały chyba dopiero też bo bardzo spokojnie było u niego od rana.Matka już zaczynała panikować...

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • OlinkaO Autorytet
    Postów: 433 213

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katepr, domyślam się ze już tych porodowych nie da się wygluszyc. Ale inne niepokojące dolegliwości już tak, poza tym można naczytac się o ponospowych dzieciach, zaburzeniach w napięciu mięśniowym itp itd. Nie wiem na ile to prawda ale skoro z bólu nie można umrzeć to ja sobie odpuszczam leki. Z reszta robiłam tak przez całe życie, przeciwbólowe i przeciwskurczowe to może raz na rok jak już wyrobić nie mogłam albo musiałam być mega na wysokich obrotach. A tak to nawet po operacji i zabiegach nic nie brałam.

    o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
‹‹ 800 801 802 803 804 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ