X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne te nasze maluszki :) A oto nasza córeńka. Proszę nie cytować jak zwykle :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5c62f23f16ff.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a4e0ccb1ac20.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d1b267b74cc4.jpg

    Magdoczka, czarnaiwi, Lisa24, Seli, OlinkaO, Mega lubią tę wiadomość

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama słodycz :)

    Olinka to babycap to sama oliwa z oliwek wiec nie oplaca sie kupowac, ja kupilam szampon z ziaji, na razie sie fajnie sprawdza.

    Moja śmieszka:

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 18:06

    Magdoczka, spaceangel, Lisa24, Seli, OlinkaO, olkakarolka lubią tę wiadomość

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnaiwi ale ma świetną czuprynkę :D

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 20 lutego 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faaktycznie, co jak co ale dzidziusie to nam się udały ;) słodziaki

    Czarnaiwi skąd taka cudna sarenka?? Kupowana przez internet?

    Olinka u nas za to mąż się śmieje, ze mała nie nauczy się kolorów bo wszystko różowe i białe ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 18:24

    klz99vvjhysycx8i.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 20 lutego 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Faaktycznie, co jak co ale dzidziusie to nam się udały ;) słodziaki

    Czarnaiwi skąd taka cudna sarenka?? Kupowana przez internet?

    Olinka u nas za to mąż się śmieje, ze mała nie nauczy się kolorów bo wszystko różowe i białe ;P
    hehe u nas na odwrót wszystko białe kolorowe ale różowe to mam ze 2 ciuszki bo nie przepadam za różem, kokardkami i spódniczkami tutu. Za to mąż mówi że by się przydało coś różowego :D

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 20 lutego 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt ...śliczne wszystkie dzieciaczki :)
    Emilka jaka słodka.
    Julka jaka ma bujną czuprynke:)

    Ahhh ile szczęścia dzięki tym małym szkrabom co??:):):)

    Doczekałyśmy się ..właśnie naszło mnie dziś na wspomnienia jak to było jak się czekało i odliczało dni do terminu ...jaaa jak ten czas zasuwa. Albo jak Gabryś jako pierwszy tu się urodził, potem w grudniu dzieciaczki i jak mamy styczniowe : katepr,Lisa,Elmuszka nie mogły się doczekac a tu już wasze maluchy miesiąc mają.
    Ja szaleje ze zdjęciami ,bo ten czas tak leci ,synuś tak rośnie,zmienia się...już wywołałam pakiet 200 zdjęć a to tylko z pierwszego miesiąca życia hehe:):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 19:42

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • OlinkaO Autorytet
    Postów: 433 213

    Wysłany: 20 lutego 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale słodziaki z dzieciaczków :)

    to i ja się pochwalę:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7653a3d74248.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8c7d4bb13eca.jpg

    czarnaiwi, Magdoczka, Seli, olkakarolka lubią tę wiadomość

    o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 20 lutego 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Faaktycznie, co jak co ale dzidziusie to nam się udały ;) słodziaki

    Czarnaiwi skąd taka cudna sarenka?? Kupowana przez internet?

    Olinka u nas za to mąż się śmieje, ze mała nie nauczy się kolorów bo wszystko różowe i białe ;P
    Sarenka ze strony lalkametoo.pl

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 20 lutego 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się wrąbałam z tymi drożdżówkami...dopiero po kąpieli małego się za nie wzięłam, bo miałam chwilę. Kurcze zrobić rozczyn- zostawić na25 min do wyrośnięcie,wyrobić ciasto-zostawić na 2 godz do wyrośnięcia,ulepić,nadziewać zlepić i- zostawić do wyrośnięcia..kuuu..maskara cała noc ,akurat rano na śniadanie będą ciepłe:):):)
    Żeby jeszcze synuś ładnie spał,budzi się co chwile.

    A z takich ciekawostek dokupowałam dziś probiotyk małemu i chciałam kupić dicoflor ktoś chwalił ( my używaliśmy multilac baby)i zapytałam panią w aptece czym się różnią . Okazało się,że skład taki sam nawet multilac ma coś tam dodatkowego a cena różnica ok 10 zł.

    Olinka
    Ty masz Maksa? Śliczny a jakie włoski :)a zdjęcie drugie chyba z sesji profesjonalnej ,super pamiątka .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 22:04

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 21 lutego 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jak zwykle podczytuję Was w trkacie karmienia, ale pisać na komórce dłuższych treści nienawidzę...
    Piękne te Wasze dzieciaczki!
    Magdoczka- jaki siłacz!!!
    Lisa- słodziaczek z Hanulki, wygląda na mega pogodne dziecko!
    Spaceangel- jaki ikokezik słodki! :)
    CzarnaIwi- Ty jak wstawisz zdjęcie to moje domowe mogą się schować. Śliczna czuprynka córci!
    Olinka, jaki śmieszek z Maksia!

    OlinkaO lubi tę wiadomość

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 21 lutego 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co u nas- Zośka nadal mega wymagająca, tyle że chociaż jakiś rytm powoli jest. W nocy w miarę śpi (obym nie zapeszyła) budzi się tylko na jedzenie. W ciągu dnia coraz bardziej aktywna.
    Ja nadal mam problem z nawiązaniem relacji z moim dzieckiem, pewnie to częsciowo pokłosie bejbi bluesa, trochę samotność w wielkim mieście. Czekam aż Młoda będzie bardziej reaktywna, na razie moje mówienie i śpiewanie po niej spływa. Straszna z niej wrzaskula.
    Była u nas moja mama przez tydzień, teściowe przez jeden weekend, brat z żoną i córką przez drugi weekend i wszyscy potwierdzają, że to niełatwe dziecko.
    Mam nadzieję, że jej charakter w doroślejszym życiu złagodnieje hehe :)

    Wczoraj była położna, ale bez wagi, więc wybierzemy się chyba w sobotę do przychodni żeby zważyć naszego grubaska.
    Wczoraj musiałam podać mleko modyfikowane, bo moje cycuchy nie nadążyły z produkcją... a już tak fajnie nam szło. Poryczałam się z niemocy, za bardzo sobie wkręciłam to naturalne karmienie. Dobrze że chociaż butelkę młoda akcetuje.
    Wczorajszą noc spędziłyśmy we 2, mąż w delegacji. Może z tego stresu miałam mniej mleka
    Nadal mam sutki rozwalone, jak to wczoraj położna określiła- takie kaniony się porobiły... nie boli jakoś strasznie, ale mogłyby już się zagoić.


    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 21 lutego 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie trudno zrobić fajne zdjecie Zośki, mam wrażenie że ona jest wiecznie podkurzona... no ale czasem się uśmiecha ;)

    usunięte :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 17:29

    Seli, Magdoczka, OlinkaO, olkakarolka, Kendy, Lisa24 lubią tę wiadomość

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 21 lutego 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze- nasza od dłuższego czasu mocno trzyma głowę, właściwie od początku jest strasznie silna. Naczytałam się o wzmożonym napięciu, pytałam położną, pediatrę ale nikt tego nie potwierdza. Mam nadzieję, że się nie mylą i po prostu powinnam się cieszyć że ona jest taka mocna.

    ALe czas leci, dopiero co w sumie narzakałyśmy z Lisą, że nie rodzimy, a jutro i pojutrze nasze dzieciaczki kończą miesiąc. U Seli zaraz pyknie 3 miesiące :P
    Fajnie, że nasza grupka nadal się kontaktuje:)

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez glownie podczytuje ;) telefon mam przy sobie ale lapka nie chce mi sie odpalac. Ale jak odpale to wrzuce jakies zdjecia Gabrysia :D
    Mamy na watku piekne dzieciaczki <3

    U nas w poniedzialek 3 miesiace! Masakra jak to zlecialo :D Elmuszka zobaczysz lada moment jak bedzie z Toba gadac i sie smiac :D u nas od jakis 3 dni jest glosny smiech, jeszcze rzadko ale jest :D duzo gada, wierci sie juz porzadnie, pelzanie juz niebezpieczne na lozku :D

    Ostatnio jak go chcielismy uspic a byl mega rozbudzony, lezelismy z nim na lozku a on gadal, zaczal lapka odslaniac mi cycka i wolac "laaaa" po czym pokazalam mu cycka to machal nogami, rekami i zacieszal jak glupi xD plakalismy z mezem ze smiechu. Albo jak jadl a ja do meza "tylko dziumka, nie spi" a maly sie odrywa i glosno z usmiechem "eeee!" Zaczepnie ;p

    A od soboty to jakies zlote dziecko ;p ladnie spi, nie marudzi niemal wcale, plakac nie placze w ogole. Duzo gada ze mna albo lezy na macie. Wiele moge zrobic ze soba i z nim :D

    Elmuszka lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmuszka ale słodycz na tych zdjeciach. Skad te body kopertowe? Ja mam z lidla i nie do konca z nich jestem zadowolona bo sie jakos rozociagaja pod szyją..

    Jutro jedziemy rezerwowac lokal na chrzest, chrzcimy 7 kwietnia.
    Aa i udalo mi sie na olx kupic sukienkę,buciki i plaszczyk za 70 zl wiec super. A ubranie tylko na raz w zasadzie.

    Seli, OlinkaO, Kendy lubią tę wiadomość

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • OlinkaO Autorytet
    Postów: 433 213

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy, tak mam Maksa :) a z trzygodzinnej sesji wyszły tylko dwa zdjęcia, bo młody nie dał się układać, rozbierać, był bardzo niespokojny i płakał, wiec nie wiem kto w ogóle twierdzi ze noworodki śpią prawie całą dobę , bo mój wcale nie spał ani super dużo ani super mocno, bo najmniejsze przełożenie go, dotknięcie od razu go budziło.... wiec sesja generalnie sie nie udała. No ale nie każdy facet lubi zdjęcia hehe...

    Ale śmieszek jest od początku, zdjęcie jak się uśmiecha jest zrobione w drugim tygodniu jego życia... :) kudłaty i ciemny jest raczej po babci, bo po rodzicach na pewno nie, jedynie śniada cera po tatusiu.
    Czarnaiwi - ja tez wczoraj myślałam ze mi się mleko skończyło w cycach bo mały się kręcił, wiercił, wypuszczał i denerwowała się, ale nie dałam w końcu butli, bo okazało się ze smarki w nosie mu przeszkadzały i skrajne zmęczenie, bo nie chce skubany spać popołudniami i doprowadza się do skrajnego przemęczenia przez co później jest baaaardzo marudny...

    o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    Mój skarbuś kończy dziś 2 m-ce:):):)ale ten czas leci:)

    Synuś dziś cycoch do kwadratu. Ciągle przy cycku i na rękach. Nic nie moge zrobic. Nawet się dziś nie uczesalam:)pranie w pralce,obiad w proszku.Łóżeczko be,leżaczek be,mata be,nawet wózek z lekko podniesionym oparciem be...walczy konsekwentnie o cycka a argumenty( płacz) ma mocne :):):)Nocka też średnia próbowałam odespać po wyprawieniu córki do szkoły jak mały spał ale miałam gości...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 09:58

    Seli, czarnaiwi, Lisa24, Magdoczka, olkakarolka lubią tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • OlinkaO Autorytet
    Postów: 433 213

    Wysłany: 21 lutego 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pięknie urósł Olafek. Widać w proporcji do poduszek :) no i facet się robi, im starszy tym przystojniejszy... :)

    Kendy lubi tę wiadomość

    o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 lutego 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki powazny :D

    Kendy lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 21 lutego 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Cieszę się, że u Was dobrze. Piękne dzieciaki :-)

    Mam pytanie. Ile wasze maluchy przytyły wyciągu 7-8 pierwszych tygodni?

    M&M
‹‹ 966 967 968 969 970 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ