X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 22 lutego 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calosc za 70 zl, polecam olx :D
    Screensho_qwsaerr.jpg
    Screensho_qwsaerw.jpg

    Elmuszka lubi tę wiadomość

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 lutego 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Dziś akurat miała gorszy dzień. Zastanawiam się nad przejściem na samo mm, może wtedy będzie lepiej. Bo w dzień śpi po godzinie, 1,5h i jedzonko, a w nocy po mm 3-4.
    Moj je co 30-60 minut w dzien a w nocy spi 3h ;p a nawet o 4-5 sie zdarzy, ale rzadko ;p dzieci maja inny tryb za dnia i nocy ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 lutego 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy moj sobie lubi odslonic cycucha ;p a smieszek jest od zawsze. W inkubatorze sie juz usmiechal nam :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 22 lutego 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie co 2-2,5 godziny w dzień cyc + mm, noc co 3-4 godziny mm i raz cyc (w nocy jest ciężko ale zmuszam bo mam nawał) aż do 3 rano kiedy stęka i męczy się z gazami wtedy my męczymy się z nią. Jak zaśnie to do 1,5-2 godziny śpi. Koło 7 już pobudka :P przebieranko przytulanko toaleta jedzonko i czasem zasypia i ja wtedy dosypiam

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 22 lutego 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnaiwi
    Ale cudeńko:)śliczny komplecik,twoja czarnulka cudnie bedzie wyglądała w tej bieli:)

    Seli
    Mój jeszcze sam się " nie obsłuży" ale już kuma gdzie cycek jest i wie kiedy będzie..i wydaje wtedy takie swoje " cycowe dźwięki" takie " khe":):):) uwielbiam to ,słodki jest :)

    Oli w dzień je co 1,5-2 godz a w nocy co 3-4..a bywało że w nocy co 5-6 ale ostatnio zwiększył częstotliwość i tak bardziej co 3,5godz się budzi na cyca.

    My jutro wyjezdżamy ze znajomymi i dzieciakami nad morze,robimy sobie wycieczkę:)Pospacerujemy po promenadzie,pooddychamy jodem ,zjemy rybke.Ciekawe jak mały się spisze w trasie ale od nas to godzinka drogi więc tragedii nie ma . W sumie podróż można zaliczyć między karmieniami. Już jeździliśmy z nim tak do 30km i śpi ładnie w aucie. Zobaczymy...w dalszą trasę bym się jeszcze nie wybrała ale tu zaryzykujemy. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 21:13

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 22 lutego 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale bym poszla nad morze :)
    Moj od poczatku sam probuje, wymusza pozy itp. Pamietam pierwsza noc w szpitalu jak przez bluzke probowal. To byl szok, bo on nie mial nigdy a instynkt mocny :D potem w domu jak mial prawie miesiac trzymalam go na sobie a on zaczal sie wiercic i rozpychac bluzke i musial jesc na mnie lezac :D nie raz chce tylko tak.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 23 lutego 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie tą częstotliwością się nie martwię, no ale tą wagą. Na tydzień wychodzi +100 gram. I tak było od początku, bo u mojej położnej w 5 tyg ważyła 3500 czyli akurat 400 niż po wyjściu ze szpitala.
    Jej położna to przyjedzie, zobaczy z daleka i tyle. Jeszcze dwa razy mam ją zobaczyć...

    M&M
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 lutego 2019, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    W sumie tą częstotliwością się nie martwię, no ale tą wagą. Na tydzień wychodzi +100 gram. I tak było od początku, bo u mojej położnej w 5 tyg ważyła 3500 czyli akurat 400 niż po wyjściu ze szpitala.
    Jej położna to przyjedzie, zobaczy z daleka i tyle. Jeszcze dwa razy mam ją zobaczyć...

    A moze jest taka drobna?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 23 lutego 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry;)

    W końcu pierwszy weekend bez gości <3 przynajmniej tych zapowiedzianych.

    Wczoraj wszystko posprzątałam, obiad tez zostal, wiec tylko wyprasuje Hani ciuszki i bajlando ;
    Ale jest mała bardzo niespokojna. Pierwszy raz spała ze mną całą noc.. martwię się czy uda się nam teraz wrócić do lozeczka..
    Znowu ciagle brudzi pampersa i pupa od razu robi się czerwona.. nie mam sił do tego. Kiedy jej się w końcu to unormuje.
    Katar dalej meczy ale już chyba mniej, chociaż czasami jak ją przytka..

    Koniec marudzenia. Chyba sobie jeszcze polezymy ;)

    Rany mam taką ochotę na kiełbasę z grila, albo karkówkę :D już się nie mogę doczekać sezonu. Dobrze, ze chociaż wiosna już bliżej niż dalej ;)

    Miłego, udanego weekendu!:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 08:29

    klz99vvjhysycx8i.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 23 lutego 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też ciężka noc. Emila stękała całą noc bo ją gazy męczyły co prawda częściowo przez sen ale przez to ja spać nie mogłam, do tego nie było komu mnie zmienić bo mąż pojechał pępkowe opić. Podziwiam te z Was które śpią z dzieckiem w dostawce. Jak ja bym miała spać w jednym łóżku z tym jej sapaniem stękaniem to bym nie spała nigdy :D

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A moze jest taka drobna?
    Chyba na to wychodzi, że chce być fit dziewczyną i tyle

    M&M
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 23 lutego 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas mały nadal nie chce spać w dzień, a teraz jeszcze doszło, że niemal cały czas płacze. W nocy też zrobił się markotny, śpi i nagle budzi się z przeraźliwym płaczem, jakby coś mu się złego przyśniło. Już ledwie wyrabiam..
    Czekam na gości, którzy mieli być o 12:00.. i nadal ich nie ma. Nienawidzę, jak ktoś tak nie szanuje czasu innych..

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 23 lutego 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka moja Ada też czasami przez sen ma taki atak. Albo jej się coś strasznego śni, albo ją coś zaboli. Na szczęście szybko uspokaja się po takiej akcji i dalej śpi.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 23 lutego 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też w dzien nie spi. Jedynie w wozku i po spacerze jak zostawie w wozku...a tak to lapie 30min drzemki i to na rekach zazwyczaj. W nocy wstawala dzis co 2,5h ...a jest na mieszance wiec ekhm... przed nocnym spaniem odwala taką histerie ze szok coekawa jestem jak dzis bedzie :p jest mąż niech zobaczy jakiego diabła wyhodował xD

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 23 lutego 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już w domku! Ale było cudnie. Synuś spisał się rewelacyjnie :) całą trasę w obie strony przespał.Spacerek promenadą cudny,pogoda piękna:)Obiadek smaczny.Będziemy jeździć:)

    Teraz odpocznę i biorę się za ciasta i torty.:)

    Nocka kiepska była synek marudny i znowu wzięłam go do nas do wyrka by pospać choć troche..też się obawiam ,że sie przyzwyczai .ale tylko tak się dał uspokoić.

    Mój w dzień też tylko drzemki przy cycku albo na rękach. Dłuższe spanie jedynie w wózku. A dziś wyspał sie za wszystkie czasy. Spał ciągiem od 8 praktycznie do teraz. Ogarnialam go na śpiocha przewijałam i karmilam:)Pooddychał świeżym powietrzem,jodem i dobrze mu się śpi . Jeszcze teraz przy cycku przysypia.:) Boje się nocy...

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 23 lutego 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr Emila też na mieszance a w dzień i na mieszance i na cycku a i tak głodna co 2 godziny. W nocy jak nie ma gazów co się rzadko zdarza ostatnio to co 3 godziny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 16:58

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 23 lutego 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja też ma takie koszmary że płacze przez sen dostaje smoczek i śpi dalej

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 23 lutego 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój jak się obudzi w nocy z takim płaczem, to ciężko go uspokoić :-(
    Dzisiejszy dzień też ciężki - płacz niemal non stop.. Znowu jakiś skok? :-/

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 23 lutego 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupujecie szczepionkę na rotawirusy? Synek kuzynki 2 tygodnie leżał w szpitalu i chyba się zdecydujemy

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 lutego 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spaceangel wrote:
    Kupujecie szczepionkę na rotawirusy? Synek kuzynki 2 tygodnie leżał w szpitalu i chyba się zdecydujemy

    My bralismy rotarix

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 969 970 971 972 973 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ