X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 lutego 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy a co pichcisz? Mi sie udalo zrobic daklasa :D z orzechami i sliwka ;) mmm... a teraz robie faworki.

    Mlody padl. Nie spi od 8. Nawet na chwile nie zasnal. U zauwazylam, ze zaczal robic sobie tylko jedna drzemke... A moze to dziasla. Dzis z rana co 2 h trzeba bylo smarowac. Smokiem jezdzi od prawej do lewej, poplakuje ale po masci jest ok.

    Magdoczka u nas przy skoku mlody potrafi sie budzic wystraszony, ogolnie u nas skok to duza drazliwosc i strachliwosc ;p

    Ale jeden sen w nocy ma 4h juz :D wiec super.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 23 lutego 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania się tak budzi z płaczem jak ją chyba brzuszek zaboli, potem się nasteka, wypierdzi, czasami zrobi kupę i idzie spać albo jeść :)

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 23 lutego 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa
    Narobiłaś mi smaka,też się nie mogę doczekac sezonu grillowego.
    To jakie plany na ten wyczekany weekend bez gosci?

    Magdoczka
    To ile goście sie spóźnili...oj jak ja tego też nie lubię,zwłaszcza przy małym dziecku.
    Ja tak miałam gości ..nie dość,że w święta,w dniu naszego wyjścia ze szpitala to jeszcze spóźnionych i musielisny czekac z pierwszą kąpielą do późnego wieczora,wypompowani..
    Magdoczka a co pewnie znów skok ...skaczą te nasze dzieci ....:):):)

    Seli
    Torta wymyśliłam wykształci ósemki wiec robie większy i mniejszy. Jeden czekoadowy z mlecznym kremem a drugi owocowy z bitą śmietaną co kto lubi:) i jeszcze ciasta Rafaello i sernik zebra wymyśliłam.
    Ty Seli to takie cuda tworzysz,że zawsze muszę wygooglowac:);):) co to jest daklas?
    Faworki znam lubię.Właśnie trzeba coś machnąć na tłusty czwartek.

    Mój nieraz też zajęczy przez sen i się uśmiecha i szybciej oddycha i robi miny...niezle musi mieć sny ,że tak przeżywa:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 20:02

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 23 lutego 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy, spóźnili się godzinę i 15 minut.. A nie mieli daleko.. To rodzina od strony męża, więc nie za bardzo mogłam cokolwiek powiedzieć.
    Jak to skok, to te skoki mnie wykończą :-(

    Spaceangel, my się zastanawialiśmy nad tą szczepionką, ale ostatecznie nie wzięliśmy. Znajoma położna mówiła, że dobrze jest wziąć, jak planuje się dziecko do żłobka wysłać albo generalnie jak dziecko przebywa dużo z innymi dziećmi.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 lutego 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy beza z kawalkami orzechow i suszonej sliwki, przekladany powidlami i kremem czekoladowym :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ba05c4dba900.jpg

    Mogę pochwalić się tortami :D a co... ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b8c03cd9d91d.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/43081562275d.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/58d597d4e657.jpg

    Ten z niebieskim bezglutenowy ;p
    I truskawka ze szpinakiem.

    Martoszka, OlinkaO, Magdoczka, Elmuszka, olkakarolka lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 23 lutego 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe te Twoje torty...truskawka i szpinak,nie wpadłabym na to...śliwki
    i orzechy ..takie " kontrwersyjne połączenie..;)fajnie wyglądają.

    A mi coś biszkopty nie rosną i cholerka zamiast dwóch pieke cztery...a jestem na trzecim a jeszcze sernik został mi do zrobienia...więc lipa .a mały cycowy...co chwilę się odrywam.
    Co jak co ale biszkopty nigdy mi się nie udają . Tzn są dobre w smaku ale max na dwie części mogę przekroić a chciałabym na trzy co najmniej..nie wiem co robię nie tak. Maka tortowa,białka dobrze ubite..mąki przesiane...nie wiem. Masz Seli jakiś dobry przepis? Patent?Już różnych przepisów próbowałam i różnych piekarników...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 21:51

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 23 lutego 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy może za duza forma i trzeba zwiększyć ilość składników oczywiście w odpowiedniej proporcji ?:)

    Co do weekendu to wybrałam się w końcu na jakieś zakupy :) buty kupione, dwie pary i koszula wiec czuje się usatysfakcjonowana :D do tego Hani kilka pajacyków ;)

    No i wieczór z mężem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 22:10

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 lutego 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy z mojewypieki.pl bralam "przepis na biszkopt nr II" dla mnie najlepszy :D a probowalam roznych :)

    Poleczenia niestandardowe ale jakie pycha :) ten pierwszy tort z truskawka, ananasem i kokosem :) tez byl mega.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 23 lutego 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie Lisa to nie to. Często w przepisach podają na jaka tortownice pilnuje tego. Mam i dużą i małą:)
    Może taki mój urok :) od zawsze jak robię ciasta na biszkopcie i chce wysokie to podwojna robota. Na komunię mojej corko- siostry ;) wymyśliłam sobie Biblię ..wielką kuu...księgę :) jedna jej strona to była standardowa prostakatna blacha a była taka dwustronicowa biblia i po 3 piętra więc piekłam i klnęłam i piekłam i piekłam :):):)ale zrobiłam i była pycha..ja uparta jestem jak coś wymyślę to nie ma bata. Dziś Kongo ..cyc..wracam do kuchni biszkopt znowu cyc znowu biszkopt i tak w kółko..jak jeszcze mi się zachce jakis wypieków przy moim ostatnio bardzo marudnym wieczorami dziecku..wybijcie mi to zglowy..:):):) a mąż mówił kupmy ciasta...ale nie muszę córce zrobić sama ...od serducha;:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 22:36

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 23 lutego 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Kendy z mojewypieki.pl bralam "przepis na biszkopt nr II" dla mnie najlepszy :D a probowalam roznych :)

    Poleczenia niestandardowe ale jakie pycha :) ten pierwszy tort z truskawka, ananasem i kokosem :) tez byl mega.
    Właśnie go robie..:) to ten co trzeba piznąć nim o podłogę::??):):)itez sądzę że najlepszy z tych przepisów co probowalam..bo chyba mój najwyższy biszkopt do tej pory :)ale na 3 nie przekroje raczej .upiekłam drugi

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 lutego 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Właśnie go robie..:) to ten co trzeba piznąć nim o podłogę::??):):)itez sądzę że najlepszy z tych przepisów co probowalam..bo chyba mój najwyższy biszkopt do tej pory :)ale na 3 nie przekroje raczej .upiekłam drugi

    Nie, nie rzucam nim ;p rosnie i nie opada, jest zawsze rowny :) i delikatny.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 lutego 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doczytalam, ze rzuca sie nim hahahahahahahhaahhaha tak to jest jak sie nie czyta dokladnie przepisow! Ale mi wychodzi bez tego xD

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 23 lutego 2019, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja se rzucam i akurat to dziś mi się najbardziej podobało z mojego pichcenia:):):)

    Seli, olkakarolka lubią tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 24 lutego 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja każdym biszkoptem rzucam :D raz nie rzuciłam, żeby sprawdzić czy faktycznie coś to daje i piekłam drugi ;P

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 lutego 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Ja każdym biszkoptem rzucam :D raz nie rzuciłam, żeby sprawdzić czy faktycznie coś to daje i piekłam drugi ;P

    Ja nigdy nie rzucalam a wychodza delikatne, rowne i ogolnie dobre... Hmmm... maz sie zasmial, ze z ta wiedza teraz mi nie wyjda bez rzucania ;p

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 24 lutego 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Ja każdym biszkoptem rzucam :D raz nie rzuciłam, żeby sprawdzić czy faktycznie coś to daje i piekłam drugi ;P
    Ja rzuciłam a i tak piekłam drugi:):):). Ale wiecie co ..dziś tak patrzę,że chyba przesadziłam...nie jest zły...przekroje na 3 takie cieńsze ale spokojnie. I teraz mam dwa więc będzie mega wysoki tort:) z 6 warstw:)teraz wyższy od tamtego..i powinnam tamtego dopiec:):) haha

    Tata zabrał dzieciaki a my zamiast zasuwać spijamy kawę i obżeramy się m&msami:)
    Robota nie zając..;)

    A mały mój wczorajszy dzień cudny ale noc...o matko..wieczorami zaczyna taki koncert..płacz...uspokaja się tylko przy cycku ..żaden inny sposób nie działa i tak całą noc spędził w naszym łóżku przy cycku..nie może tak być..kurcze..no ale co tu zrobić..nawet bujanie,noszenie,śpiewanie,wózek ,smoczek nawet butla mleka nie pomaga więc to nie glód ani brzuszek ewidentnie pieszczoch. Zrobił sobie smoczka usypiacza z cycka. Nie miałabym nic przeciwko bo ,uwielbiam się z nim tyulic i spać..ale obawiam się konsekwencji.
    Może to skok hehehe :) i minie...może teraz tak potrzebuje znowu bliskości .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2019, 11:47

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 lutego 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj sie uczy krzyczec... serio ;p dzis nam pokrzykiwal. Po prostu krzyk jak najdluzej na jednym wydechu i spokoj, patrzy na reakcje ;p i sie smial.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 24 lutego 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodki urwisek Seli:)

    A z Olim to już można pogadać:)usteczka składa próbuje gadać i juz mu cos tam wychodzi :) mam już parę filmików :),najlepiej z siostra gada:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 lutego 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy oj mój charakterny będzie :D Najlepiej jak próbuje popłakiwać, a widzę już że to inny płacz i jak po paru sekundach matka się nie przerazi to on patrzy i uśmiecha się kombinatorsko :P

    Kendy lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 24 lutego 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, rozwaliłyście mnie z tym rzucaniem ciastem :-D
    Mój też już dużo gaworzy, też tak ustkami rusza, jakby chciał mówić :) I ostatnio lubi sobie lizać piąstkę :-D Smoka wypluwa i liże piąstkę jak lizaka.

    Kendy lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
‹‹ 970 971 972 973 974 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ