Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 13:35

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jonka r_p77

    Blador a probowalas strzykawką odciagac brodawki? albo avent niplette

    jonka91 lubi tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A oto ja! Filip :) Tutaj w pierwszej dobie życia, jeszcze ze szpitala :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 21:25

    MartaKD, nick nieaktualny, renia83, nick nieaktualny, Agus89, Welina, Emca, kamilaaa_88, szpilka, waszka88, Selene, Wiki81, Ewelina88, nick nieaktualny, rastafanka, nick nieaktualny, Chanela, marrtka, lwuska55592, MigoTtTka, babeczka, OliOla, Goosiaczek2, bluegirl89, nick nieaktualny, isabelle, nick nieaktualny, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A długo czekałyście od niego na przesyłkę/ki?

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się Dziewczyny! Jestem załamana. Pojechałam dzisiaj na ktg do szpitala, w którym chce rodzić, badanie ok, ale na konsultacji lekarka nawet mnie nie badając powiedziała ze mnie nie przyjmą z cukrzycą i mam rodzic w Klinice gdzie chodzę do poradni patologii ciazy. Chciałam wybrać szpital nastawiony na rodzenie naturalne z certyfikatem rodzic po ludzku, a tu będę musiała rodzic między studentami. :-(


    Maud, Ty rodziłaś na Kopernika, tylko przez CC? Jak tam jest po porodzie z warunkami.

    Śliczne te Wasze dzieciaczki. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2015, 13:28

  • renia83 Autorytet
    Postów: 621 998

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogóle Jonka i pozostałe dziewczynki które urodziły ostatnio - GRATULACJE WIELKIE :) dzieciaczki są przesłodkie i przekochane :)

    Mistrzyni dziewczynki są cudne :) podziwiam cię z całego serca i życzę SIŁY :)

    MistrzyniWKochamCieMisiu, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    km5sh371hvmbjx86.png
    ug37io4p8tsos5yn.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuskaw wrote:
    Witam się Dziewczyny! Jestem załamana. Pojechałam dzisiaj na ktg do szpitala, w którym chce rodzić, badanie ok, ale na konsultacji lekarka nawet mnie nie badając powiedziała ze mnie nie przyjmą z cukrzycą i mam rodzic w Klinice gdzie chodzę do poradni patologii ciazy. Chciałam wybrać szpital nastawiony na rodzenie naturalne z certyfikatem rodzic po ludzku, a tu będę musiała rodzic między studentami. :-(


    Maud, Ty rodziłaś na Kopernika, tylko przez CC? Jak tam jest po porodzie z warunkami.

    Śliczne te Wasze dzieciaczki. :)

    a to dziwne. a czemu? maja jakies powody szczegolne?

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jonka- nie pamietam.

    jonka91 lubi tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja,gdy zalezy mi na czasie,to zamawiam priorytet i jeszcze pisze wiadomość do użytkownika,że prosze o szybką wysyłkę,bo np. urodziłam dziecko i musze już coś mieć:)

    Ag..., jonka91 lubią tę wiadomość

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Agus89 Autorytet
    Postów: 1506 2586

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie macie nawilżacze powietrza?

    Chyba mamy za suche powietrze, bo Ala zaczęła dziwnie charczeć.. :/
    Głośno oddycha, szczególnie podczas karmienia.

    43kt9vvj5d2sqlej.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czesto dzwonie i pytam kiedy bedzie wysylka przed zamowieniem.
    ale chyba szybko bo nie narzekalam na zadnego sprzedawce przy wyprawce

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Rybka1 Autorytet
    Postów: 345 248

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Ja jestem już 10dni po cc i mam dość słabe krwawienie jakby powoli już się kończyło.
    Co do Małej to mam podobnie jak Wy Ag i Wiki. Na początku jadła po 20 min a teraz wystarczy jej 5-10 min i mam wrażenie że nie nadąża polykać pokarmu bo on tak szybko leci. No i po jedzeniu czasami ma czkawke. Też mamam tryskajace piersi ;-) śmieszne to zjawisko. :-)

    Serdeczne gratulacje dla kolejnych Mamusiek.

    Ag... lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDA2M1CyBlwwFYEC0Q,,45.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jonka91 wrote:
    A długo czekałyście od niego na przesyłkę/ki?
    różnie
    generalnie placąc przy pomocy pay u tego samego dnia system mi pisał, że oni dostali kasę, nastepnego dostawaam info od sprzedawcy, ze otrzymal kase, kolejnego dnia roboczego wysyłał wieczorem i rano mialam
    czyli zamawiając np w pn w czwartek było
    za to ostatnio to trwało i trwalo, ale tu akurat to pocztex jakoś się ślamazarzył z ta paczką chyba 4 dni robocze zamist 48 godzin

    jonka91 lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus89 wrote:
    Dziewczyny jakie macie nawilżacze powietrza?

    Chyba mamy za suche powietrze, bo Ala zaczęła dziwnie charczeć.. :/
    Głośno oddycha, szczególnie podczas karmienia.

    ja mam parowy fleux hippo deluxe. Fajnie nawilza.
    Na mierniku dobija mi wilgotnosc do 60%, bez nawilzacza mialam ok 30%

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Rybka1 Autorytet
    Postów: 345 248

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus89 wrote:
    Dziewczyny jakie macie nawilżacze powietrza?

    Chyba mamy za suche powietrze, bo Ala zaczęła dziwnie charczeć.. :/
    Głośno oddycha, szczególnie podczas karmienia.

    My jeszcze nie mamy ale chcemy kupić firmy eldom. Też zauważyłam suche powietrze Mała ma sucha skórę gdzie na początku nie miała i oddycha czasem charczac

    eNortjKzUjIytDA2M1CyBlwwFYEC0Q,,45.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 18:28

    Chanela, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    a to dziwne. a czemu? maja jakies powody szczegolne?
    Powiedziała, że nie ma u nich takiej opieki dla noworodków jak tam i ze odsyłają ciążę niefizjologiczne do tego szpitala. I najlepsze, że jakbym nie była na insulinie to może jeszcze mogłaby rodzic. Aaa co za baba. Ściema jakich mało, po prostu przebierają sobie w pacjentach, bo mają tyle chętnych. Trudno musze przestawić teraz swoje myślenie i będę do Was pisać jak mi będzie źle w tej Klinice :-(

    Jakby któraś z Was cierpiała na nadmiar czasu, albo dalej nie mogła doczekać się porodu polecam serial The Affair. Jestem w połowie bardzo fajny :-)

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuskaw no to moze lepiej ze cie poinformowali. A jaki mają st ref?? ja rodzilam w 2 i nie mieli zadnego problemu.
    mam nadzieje ze sie pozytywnie rozczarujesz i bedziesz pisac jak ci dobrze:)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • marrtka Autorytet
    Postów: 511 716

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, skierowanie na cc trzeba mieć od swojego lekarza prowadzącego czy może być inny lekarz? Moja gin nie ma terminów, nie mam z nią kontaktu. Zapisałam się do innego lekarza na jutro.

    dxomkrhms4puy6o2.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przeciez lekarza prowadzącego mozna zmienic w dowolnej chwili- wiec ta nowa moze byc jako lekarz prowadzący.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
‹‹ 1877 1878 1879 1880 1881 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ