Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • Agus89 Autorytet
    Postów: 1506 2586

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OliOla - wszystkiego najlepszego! :)

    I dziękuję za życzenia imieninowe. :)


    Ja właśnie karmię Małą i chce wyskoczyć na spacer. Pogoda piękna, zimowa. Aż grzech siedzieć w domu jak tak śnieżnie za oknem. :)

    OliOla lubi tę wiadomość

    43kt9vvj5d2sqlej.png
  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oli wszystkiego naaaaajlepszego!!! Lepszego prezentu, jak Oliwcia nie mogłaś sobie wymarzyć!


    A i naszym AGOM najlepszego! :*:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2015, 13:01

    Agus89, Ag..., OliOla, Tymi, bluegirl89 lubią tę wiadomość

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • Agus89 Autorytet
    Postów: 1506 2586

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlenq - dzięki za życzenia. :)

    Jonka91 - cudowny ten twój synek. :)

    jonka91 lubi tę wiadomość

    43kt9vvj5d2sqlej.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OliOla wszystkiego najlepszego- niech twoje małe spelnione marzenie dostarcza ci wielu radosci, no i zeby przed nast okrąglymi byla juz gromadka kolo ciebie:)

    dziekuje za zyczenia imieninowe rowniez;)

    Jonka- śliczny, i ma cudowny ten komplecik z 1 zdjecia:)

    Kostek wlasnie odlecial w lezaczku jak wlaczylam mu wibracje:) no to ide cos zjesc:)

    dzis spacer odpuszczamy- bylismy wczoraj to pojdziemy jutro.


    Malenq skąd wiesz ze za daleko- a moze akurat gdzies niedaleko jest ktos kto nawet dojezdza do domu??
    ja znalazlam położna co przyjedzie i to wcale nie w katowicach a okolicznym miescie.
    poszukaj moze kogos znajdziesz.


    Dziewczyny nosiscie bluzki do karmienia? takie z tymi durnymi dekoltami co sie robi dziure na cycek? ja mam jedną ale maly nie umiem w niej karmic. nosze koszule rozpinane tylko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2015, 13:05

    nick nieaktualny, jonka91 lubią tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy za komplementy!
    A ten komplecik dorwałam u mnie w smyku na letnich wyprzedażach ;) chyba ze 20 zł za niego dałam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2015, 13:04

    nick nieaktualny, bluegirl89 lubią tę wiadomość

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jonka91 wrote:
    Dziękujemy za komplementy!
    A ten komplecik dorwałam u mnie w smyku na letnich wyprzedażach ;) chyba ze 20 zł za niego dałam :)

    kojarze, że ze smyka po naszywce:P mam z taką bodziaki:)

    duze są teraz wyprzedaze. ja zrobilam ogromne zamowienie z 68 i 74.
    zaplacilam polowe ceny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2015, 13:09

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj wydałam na ciuchy 100 w smyku (3 sztuki w paczce śpiochów -35zł, 2 pajace w paczce 25 zł, dwa bodziaki w komplecie za 20 zł i 2 paczki po 3 szt grubych skarpet po 10 zł za pakę) i 20 na smoczki z Tommiego. Pokochał je od razu :) fajnie są wyprofilowane i wyglądają jak sutek:)

    Uwieeeeelbiam wyprzedaże, bo kupować w pierwszej cenie ciuchy to duży wydatek. Nawet z moją zniżką 30% wychodzi sporo..

    Dobra zmykam do domowych obowiązków. Sterta prania czeka na prasowanie i pralkę muszę puścić, póki Słodziak śpi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2015, 13:11

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • Rybka1 Autorytet
    Postów: 345 248

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry Mamuski :-) i Brzuchatki

    U nas dzis od 3 harce i marudzenie chyba też muszę kupić szumisia. ech a najlepiej to się śpi na mamie jak juz zje cycora. :-)
    Ja właśnie popijam kawke. My pierwszą wizytę mamy też jak mała skończy 4 tyg.

    eNortjKzUjIytDA2M1CyBlwwFYEC0Q,,45.png
  • Agus89 Autorytet
    Postów: 1506 2586

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag - ja noszę takie na ramiączkach odpinane z h&m. Z takimi dziurami mam koszulę nocną, ale niewygodnie mi się w niej karmi.

    Mam pytanie. Czy przy każdym kąpaniu myjecie dzieciom włoski szamponem? :)

    43kt9vvj5d2sqlej.png
  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus89 wrote:
    Mam pytanie. Czy przy każdym kąpaniu myjecie dzieciom włoski szamponem? :)
    Tak, płynem pielęgnacyjnym do kąpieli z Hippa codziennie, a później tatuś czesze Małego :)

    Agus89 lubi tę wiadomość

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smoczki jeszzcze mam 0-3. pozniej zamowie po skonczonych te nastepne to moze wyprobuje TT. narazie tylko lovi mam.

    kurier dotrze w ptk:) uwielbiam te zamowienia ze smyka:)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus no wlasnie mi tez niewygodnie i nie nosze jej, wszystko mam rozpinane
    Ja kąpie co 2 dni i nie myje szamponem tylko wodą z mustelą.

    a moj szumis ochrzczony jest potocznie jako buczydło:) ale kurcze nawet ja sie przyzwyczailam d usypiania z nim- bez niego tak cicho jakos:)

    dzis robie pierwsze pranie i odplamianie w dzidziusiu. zobaczymy czy dziala, bo jest sporo tanszy od loveli wiec moglby zadzialac;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2015, 13:18

    Agus89, Selene lubią tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 10:31

    jonka91, OliOla, bluegirl89 lubią tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • Agus89 Autorytet
    Postów: 1506 2586

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala ma uczulenie na Lovelę.
    Przerzuciłam się na Białego Jelenia póki co.
    W kolejce do przetestowania mam jeszcze JELPa

    Moje Maleństwo w końcu się najadło. Idziemy na spacer. :) Uwielbiam spacery z wózkiem. :)

    Tymi, bluegirl89 lubią tę wiadomość

    43kt9vvj5d2sqlej.png
  • Rybka1 Autorytet
    Postów: 345 248

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki najlepszego :)

    OliOla duzo zdrowka radosci, pociechy z Oliwci :) sto laat

    i dla Agnieszek najlepszego :)

    OliOla, Agus89, bluegirl89 lubią tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDA2M1CyBlwwFYEC0Q,,45.png
  • renia83 Autorytet
    Postów: 621 998

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OliOla no to Wszystkiego NAJ :) Szumiś już jest :) i właśnie mój syn usypia z nim w łóżeczku :D

    Ag..., jonka91, OliOla, nick nieaktualny, Wiki81 lubią tę wiadomość

    km5sh371hvmbjx86.png
    ug37io4p8tsos5yn.png
  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh nic nie zrobilam, bo mlody sie obudzil. Wlasnie konczy piers

    renia83 lubi tę wiadomość

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene wrote:
    Co robicie na obiad?

    Obiad? Dopiero śniadanie córka łaskawie pozwoliła mi zjeść :D

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • A.loth Autorytet
    Postów: 277 480

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OliOla wszystkiego najlepszego z okazji okrągłej rocznicy! Ja też miałam cel urodzić przed trzydziestką i udało się z lekkim zapasem, bo ja dopiero we wrześniu kończę.

    My myjemy włoski żelem Oilatum tym samym co całe ciało.

    Jesteśmy po warsztatach chustowych. Najpierw ćwiczyłam na lalce, a potem na żywym egzemplarzu ;) Powiem tylko - to naprawdę działa! W trakcie spotkania włączyła się Adasiowi maruda, która zwykle zaspokajalna jest tylko cyckiem. A po zawiązaniu od razu zasnął przytulony, pomimo że podczas motania płakał i się odpychał ode mnie. Potem nastawiliśmy razem pranie, zebraliśmy poprzednie, zrobiliśmy herbatę i obudziły go dopiero po jakimś czasie kupa i prawdziwy głód :)
    Polecam chustę każdemu!! Teraz w razie potrzeby będziemy dziecia motać i pójdziemy też na spacer w niedostępne z wózkiem rejony.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2015, 13:51

    Ag..., OliOla, rastafanka lubią tę wiadomość

    o14815nmahj2bgg1.png
  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na obiad robie duszone kotleciki z indyka w sosie wlasnym z marchewka i porem, ryz i gotowana marchewke z groszkiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2015, 13:54

    Selene lubi tę wiadomość

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


‹‹ 1936 1937 1938 1939 1940 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ