Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • Tymi Autorytet
    Postów: 551 1007

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene dzieki za odpowiedz

    czy ktos ma tą rozpiske szczepionek i szczepien od Maud?


    l22nhdge0qqepa6e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny 220gr w 8dni jak mała przybrała na wadze, to nie za mało???
    kurczę do położnej nie mogę się dodzwonić :-/

  • Tymi Autorytet
    Postów: 551 1007

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq IDEALNIE

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    l22nhdge0qqepa6e.png
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isabelle dzięki :) Tak właśnie robię, ale moja królewna w nocy sama nie zaśnie. Nie idzie jej ululać w żaden sposób. Ona ma jakieś przerwy między karmieniami, ale jak ja wstaję żeby najpierw ją przebrać, nakarmić, odbić, położyć i spróbować ukołysać to gdy zaczyna kwękać, denerwować się i domagać cycka wszystko zaczyna się na nowo a ja cały ten czas nie śpię...
    W dzień jest z nami w salonie, gdzie ciągle chodzi TV, my zachowujemy się normalnie a ona w tych warunkach elegancko śpi. Żeby jej skrócić dzienne drzemki to ją czasami muszę rozebrać do połowy, bo drażnienie po ciałku, potrząsanie nie przynoszą rezultatów.
    Była w brzuszku za dnia bardzo spokojna a od 22-23 świrowała, co teraz jest też dobrze widoczne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2015, 15:23

    201501145565.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_ moja mała miała takie dwa dni ale ją "przestawiłam". Zrobiłam tak ze w dzień ją cały czas męczyłam by nie spała no i w końcu padła po kąpieli :)

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    dziewczyny 220gr w 8dni jak mała przybrała na wadze, to nie za mało???
    kurczę do położnej nie mogę się dodzwonić :-/

    idealnie:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, 4 trymestr ciąży Ania :)

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny....:)

    Ag... lubi tę wiadomość

  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 10:32

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isabelle wrote:
    Jonkaaaa chodź mi odgrzej kotleta i ugotuj marchewkę, wracając rozwieś pranie. A ja się zdrzemnę ...
    Ok pod warunkiem, ze wyspisz sie i za mnie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2015, 15:55

    isabelle lubi tę wiadomość

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • renia83 Autorytet
    Postów: 621 998

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaaaaa mój syn jest chyba odporny na Szumisia ;/ pisałam że usypia - edit: poleżał z przymkniętymi oczami, pociumkał smoka tak z 30 min i to tyle :) wyciszył go to prawda ale ze spaniem nie miało to nic wspólnego, ciekawe co będzie w nocy :/

    km5sh371hvmbjx86.png
    ug37io4p8tsos5yn.png
  • Passiflora Przyjaciółka
    Postów: 99 73

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które już urodziły. Czy sprawdziły się Wam do szpitala podklady seni 60x60? Były wystarczającym zabezpieczeniem? Czy lepiej dokupić jeszcze te większe 60x90?

  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq piekny przyrost! U nas w 9 dni 110g. Ale lekarka nie mowila, ze malo. Najwazniejsze, ze przestal tracic, a przybral na wadze!!

    Passiflora ja mialam te wieksze, zuzylam 2, mialy ze 3 malutkie plamku krwi. W sumie bardzo ze mnie nie lecialo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2015, 16:03

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene wrote:
    Ona mi dzisiaj śpi twardo od 9:00 a jest już 16:00! dwa razy musiałam wybudzać, przy czym zjadła w 5 minut i cyca i butlę i nie zdążyłam jej odbić a ona znów śpi. Takie dni ma baaardzo często, za to w nocy sama z siebie potrafi budzić się co 2h choćby nie wiem jak wcześniej dużo zjadła.. Nie przestawiam jej dnia i nocy tylko dlatego, że w nocy miałam treściwy pokarm a ona nie przybierała (teraz już nie muszę, bo przybiera ładnie) i dlatego, że nie płacze, nie marudzi i od razu po zjedzeniu zasypia.

    Ale z moim samopoczuciem i energią nie jest tak źle, więc dam jej jeszcze poprowadzić swój tryb przez miesiąc a potem będziemy przestawiać :)

    No to nieźle śpi, ale jest już starsza to może jej wolno. ;) Sama dostałam opieprz w szpitalu jak moja niuńka za dużo spała.
    No ale... Dałyśmy radę z załapaniem cyca, uporałyśmy się z nawałem we dwie, to i z nockami sobie poradzimy :)

    201501145565.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymi wrote:

    czy ktos ma tą rozpiske szczepionek i szczepien od Maud?
    Wrzuciłam wczoraj na naszego maila :)

  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Passiflora wrote:
    Dziewczyny, które już urodziły. Czy sprawdziły się Wam do szpitala podklady seni 60x60? Były wystarczającym zabezpieczeniem? Czy lepiej dokupić jeszcze te większe 60x90?
    U mnie był niepotrzebny. Miałam na łóżku ceratę szpitalną, ale przydał się do przewijania małej :)

    201501145565.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie jest hasło i mail? :-)

  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [email protected]
    Haslo: styczniowemamy

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renia83 wrote:
    taaaaaa mój syn jest chyba odporny na Szumisia ;/ pisałam że usypia - edit: poleżał z przymkniętymi oczami, pociumkał smoka tak z 30 min i to tyle :) wyciszył go to prawda ale ze spaniem nie miało to nic wspólnego, ciekawe co będzie w nocy :/

    a moja śpi jak tylko SZUMIŚ włączony....jak mija 20min i się wyłącza to ona "oczka bryk" i otwarte...:-/

    renia83 lubi tę wiadomość

  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 10:32

    renia83 lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
‹‹ 1938 1939 1940 1941 1942 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ