Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 10:32

    Ag..., zielarka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene wrote:
    Gości mam za 10 minut :( już nie mogę odwołać, a szkoda bo dokładnie zrobiłabym jak mi radzisz

    to obudź ją może, daj na brzuszek, powkurza się troche... i zaśnie:)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • blador Autorytet
    Postów: 572 347

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag nie, do tej pory tylko psikałam tak od góry. W ogóle w szpitalu przy wypisie nie kazali mi go dotykać i niczym psikać, coś ta opieka medyczna w moim mieście mocno kuleje... :/

    relgh3718o9n8rtv.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 10:32

    Ag... lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador wrote:
    Ag nie, do tej pory tylko psikałam tak od góry. W ogóle w szpitalu przy wypisie nie kazali mi go dotykać i niczym psikać, coś ta opieka medyczna w moim mieście mocno kuleje... :/

    mi w szpitalu i polozna w domu kazali targac do gory, nie bać się. dziecko tego nie czuje. az bylam przerazona jak ona go podnosila i psikala od dołu.
    moze sprobuj tak własnie.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Rybka1 Autorytet
    Postów: 345 248

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene to mała idzie na rekord. :)

    a u nas maruda- najedzona, przebrana a leży i płacze :/ niewiem już o co chodzi :(

    eNortjKzUjIytDA2M1CyBlwwFYEC0Q,,45.png
  • Goosiaczek2 Autorytet
    Postów: 843 872

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej żyje żyje :) tylko zbyt mało czasu na wszystko jest :(
    Mała nam dokazuje, laktacji nadal brak ale walczymy chociaż o te 60ml.
    Jestem trochę już zmęczona psychicznie ale jeszcze daje radę.
    Tymi jeżeli chodzi o te jelita to ja też się jeszcze z nimi nie uporałam.
    Jeżeli chodzi o mleko to ja używam Bebilon Pronutra

    Mała ogólnie to śpioch tylko myli dzień z nocą i zawsze w nocy mamy mały maraton wiec śpię w dzień.

    Wszystkim nowym mamusią gratuluje czytam Was na bieżąco tylko ciężko mi czasami odp bo czytam na raty :)

    f2w3e6hhhqm6pyjg.png
    201501074974.png
    20130810640114.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, chciałabym spać w dzień jak mała śpi, ale jakoś nie mogę. Zawsze mam takie zaległości w domowych obowiązkach, że jak tylko widzę, że Ala zamknęła oczy to nie wiem, w co ręce włożyć. A najrozsądniej byłoby po porostu się wyspać, bo jest już ciężko :(

    zielarka lubi tę wiadomość

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • Juśka Przyjaciółka
    Postów: 83 97

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Styczniówki:)Zostały jeszcze nierozpakowane? Jak samopoczucie przed porodem? Ja jeżdżę na ktg, delikatne bóle miesiączkowe, dwa dni odchodził czop,ale bezbarwny.
    Mam skierowanie do szpitala na niedziele i pewnie nic nie nie wydarzy..

    Koleżanka co niedawno rodziła wspominała o czopkach glicerynowych na wypróżnianie po porodzie,ale nie wiem czy o to chodzi z jelitami:P

    relgh371oag5i13h.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 13:42

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goosiaczek2 to ze spaniem dzieci mamy podobnie. Mi jednak szkoda dnia na drzemki. Wolę ogarnąć w domu i funkcjonować normalnie ;)
    Dzisiaj troszkę pomęczyłam małą ;)
    Natalka5j_wrqerxp.jpg

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Wiki81, MigoTtTka, rastafanka, nick nieaktualny, lwuska55592, jonka91, Agus89, OliOla, isabelle, renia83, nick nieaktualny, belldandy lubią tę wiadomość

    201501145565.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej w jakiej pozycji śpią Wasze dzieciaczki???

    moja najczęściej na boku/bokach....

  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tez na boku

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania skurcze zdjęcie. Natalka śliczna!

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki81 wrote:
    Moja tez na boku

    ech bo tak zaczęłam czytać, że na pleckach zalecają....
    ale moja ulewa więc boję się ją tak kłaść....staram się z każdym karmieniem na innym boku kłaść....

    a to kładzenie na brzuszku, to ile razy dziennie można???
    u nas jeszcze pępek się trzyma, więc za dużo jej nie kładę na brzuszku...ale z tego co Was czytam muszę się poprawić...

  • Goosiaczek2 Autorytet
    Postów: 843 872

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi powiedziano że na brzuszku można od karmienia do karmienia :) moja Ala nie lubi za bardzo tej pozycji ale jak zapadnie w taki głęboki sen to udaje mi się ją położyć i śpi. A ogólnie śpi i na plecach i na bokach :)

    Ania ja mogę sobie pozwolić na sen w czasie dnia ponieważ nie muszę gotować obiadów (gotuje teściowa), prać i zmywać naczyń wszystko za mnie robi mąż jest z nami w domu do końca stycznia wiec korzystam ile mogę. Mąż za to w nocy śpi a ja się zajmuję małą.
    w miedzy czasie jak się przebudzę to muszę się uczyć bo egzaminy mam i ten czas jakoś muszę ogarnąć. Bardzo sobie cenię to że tak mi pomagają

    f2w3e6hhhqm6pyjg.png
    201501074974.png
    20130810640114.png
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kładę na boczku, ale chyba zacznę w dzień dawać ją na plecki i luźno przykrywać, żeby miała większą swobodę w poruszaniu nóżkami :)

    201501145565.png
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goosiaczku to korzystaj z pomocy ile wlezie :) Na pewno jest nieoceniona :) Przez to, że Natalkę wzięłam ostatecznie do cycka i tak z nią usnęłam, to jednak coś pospałam i nawet obudziłam się rześka. Chyba mój organizm przełączył się na tryb z małą ilością snu. Po cesarce spałam 2 godziny, później jedna noc z 4 godzinami a kolejne dwie po "aż" godzinie :D Jak teraz uzbieram te 4 to jest miód malina :D

    201501145565.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które miały nacięte krocze - jak długo Wam się goiło???
    są w ogóle takie co miały?

  • asia&kruk Nowa
    Postów: 4 15

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, co prawda nie udzielalam sie ale czytalam juz od dluzszego czasu a teraz informuje ze 16 01 o 2.05 urodzil sie sn Wiktorek 3050g 52 cm i od wczoraj juz jestesmy w domku

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, rastafanka, Agus89, Selene, MigoTtTka, Wiki81, renia83, babeczka, nick nieaktualny, belldandy lubią tę wiadomość

    ex2bi09k8m98jkvz.png
‹‹ 1940 1941 1942 1943 1944 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ