Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 18 marca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak bedzie coraz wiecej wydatkow z dzieciaczkami.
    Ahhh te panstwo tylko z nas zdziera.

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
  • OliOla Autorytet
    Postów: 408 625

    Wysłany: 18 marca 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 22:53

    Ewelina88 lubi tę wiadomość

    l22nzbmh1lqdktpj.png

  • OliOla Autorytet
    Postów: 408 625

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 22:53

    Juśka lubi tę wiadomość

    l22nzbmh1lqdktpj.png

  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogladam fakty. Jaki cud z tym uratowanym wczesniakiem w Legnicy :)

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 22:32

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zastanawiam się nad godzinami karmienia, mój do wczoraj jadł co 3 godz.ok 100ml mleka,, w nocy z jedną 5 godz.przerwą, dziś zauwazyłam ,że chyba woli dłuższe przerwy bo po 3 goz. nie wszystko wypija,a u Was jak to wygląda z godzinami?

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w dzień średnio co 2 godziny Klara je,w nocy co 5 godzin.a ile to nie wiem,bo ciągnie z cycka.

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jedna przerwa 5godz. o 12 w nocy karmienie a potem budzi sie o 3 ale jeść za bardzo nie chce a kiedyś jadł, dzis w nocy o 3 zjadł zamiast 120, 60ml...Może dam mu o 12 np. 150 ml i prześpi do rana?

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Rybka1 Autorytet
    Postów: 345 248

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nie wiem ile Młoda wyssie z cyca. Dawałam jej ostatnio z butli swoje mleko zeby zobaczyc czy będzie wiedziała jak z niej jesc to wciagneła nawet 100ml. Teraz karmienie wychodzi nam średnio raz na 2-3 godziny

    eNortjKzUjIytDA2M1CyBlwwFYEC0Q,,45.png
  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Kochane :)

    Moja Blaneczka ostatnio ma niespokojny sen, rzuca się, macha nóżkami, przebudza, marudzi...
    Myślałam, że to skok rozwojowy, ale czy nie za wcześnie?
    Zawijam ją na noc w rożek i czasem pomaga... a czasem nie ;)

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj pije co trzy godz. Czasami jak przespi to kolo 4 godz, ale zdarzalo sie, ze po dwoch byl glodny. W nocy narazie jedna przerwa kolo 6 godz

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pije femaltiker:/ czemu nie mowilyscie ze to do mleka sie rozpuszcza?
    smakuje jak proszek na budyn, feeee.

    Generalnie z wiekszym smakiem pilam glukoze w sobote:/ oby chociaz zadzialalo.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak?a ja lubie proszek na budyń,tylko osłodzony.eheheh.a nie pilam jeszcze femaltikeru:)

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Synek mój jest jednak na mleku Hipp i do tej pory jego kupki były w sumie idealne musztardowe ale dzisiaj zrobił kupkę trochę musztardową i większą część wykupciał takią zielonkawą, wiecie dlaczego? czy mam się martwić? od jakiegoś czasu w sumie mimo , że kolor kupki był ok to zauważyłam, że ona ma konsystencję plastelinowatą... a dzisiaj właśnie ten zielonkawy kolor...

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dodam , że od wczoraj dużo kicha ale nie widać , żeby źle się czuł ponad to mierze mu temperaturę, to ma 36,4

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaKD wrote:
    tak?a ja lubie proszek na budyń,tylko osłodzony.eheheh.a nie pilam jeszcze femaltikeru:)

    ja tez lubie proszek na budyn, ale nie karmelowy;) słodkie to, a po wypiciu mąż mnie uraczyl creme brule. myslalam ze się pozygam ze slodkosci;)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona kupka to chyba nic strasznego. Może być od żelaza.

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    ja tez lubie proszek na budyn, ale nie karmelowy;) słodkie to, a po wypiciu mąż mnie uraczyl creme brule. myslalam ze się pozygam ze slodkosci;)
    to idźsię jeszcze wysmaruj palmersem:)

    Rybka1 lubi tę wiadomość

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale do tej pory nie było takiego incydentu z zielonym kolorem kupy dlatego się dziwie, dlaczego taką zrobił i nie wiem co mam o tym myśleć, czy mam się martwić.

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaKD wrote:
    to idźsię jeszcze wysmaruj palmersem:)

    jestem juz;)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
‹‹ 2291 2292 2293 2294 2295 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ