Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • OliOla Autorytet
    Postów: 408 625

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 22:54

    l22nzbmh1lqdktpj.png

  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    bodziakow 50/56 z lidla jeszcze nie ubral bo za duze:) uwielbiam rozmiarowki.

    Tak, Lidl ma ogromne ubranka! Niektóre Smyka są też bardzo duże. Najmniejsze ma Pinokio, chociaż chyba najładniejsze w naszej szafie. Z żalem odkładam za ciasne 56.

    OliOla lubi tę wiadomość

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • OliOla Autorytet
    Postów: 408 625

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 22:54

    l22nzbmh1lqdktpj.png

  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś mama robiła maluchowi badanie kału pod kątem nietolerancji laktozy? Czekam właśnie na wyniki i chciałam porównać.

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • OliOla Autorytet
    Postów: 408 625

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 22:54

    isabelle, Anutka, Ewelina88 lubią tę wiadomość

    l22nzbmh1lqdktpj.png

  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:36

    jonka91, zielarka, nick nieaktualny, lwuska55592, Ewelina88, renia83, Chanela lubią tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • OliOla Autorytet
    Postów: 408 625

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 20:39

    l22nzbmh1lqdktpj.png

  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 22:33

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isabelle wrote:
    Czy któraś mama robiła maluchowi badanie kału pod kątem nietolerancji laktozy? Czekam właśnie na wyniki i chciałam porównać.
    Ja robiłam analizę kału, ale taką zwykłą i nic nie wyszło.

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isabelle wrote:
    Dobra, mamy kupkowe wyniki:

    Barwa - zielona
    Konsystencja - papkowata
    Odczyn - 5
    Kryształy kwasów tłuszczowych - nieobecne
    Ciała redukujące - 0,5%
    Krople tłuszczu - nieobecne
    Ziarna skrobi - pojedyncze wpw
    Włókna mięsne - nieobecne

    Z tego, co sama wyczytałam ciała redukujące są za wysokie i PH za niskie. Czy ktoś jest mądrzejszy i podpowie, czy to może być nietolerancja laktozy? Pediatra wyniki zobaczy dopiero jutro.



    Hania ma taki wynik

    Barwa żółta
    pH kwaśny
    Spoistość papkowata
    Skrobia nieliczne w polu widzenia
    Tłuszcz nie wykryto
    Włókna mięsne nie wykryto

    isabelle lubi tę wiadomość

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy o kupkach a ja właśnie ugotowałam obiad...:P dziś spaghetti bolognese a męża ani widu ani słychu! Zjem obejrzę Przyjaciółki i pójdę w kimono :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalenka wrote:
    Witajcie nadrobiłam Was
    U mnie średnio wczoraj u neurologa dostałam skierowanie na EEG i rezonans głowy ze względu na drgawki i utrate przytomności podczas porodu. Ehhh wczoraj kolejna jazda z małym...

    Magdalenka, czy rezonans masz zrobić z kontrastem?
    Pytam bo sama mam skierowanie ale na razie odraczam, bo lekarz powiedział że trzeba odstawić od piersi na min. 24 h (w internecie wyczytałam że nie trzeba no ale neurolog i pediatra mówią inaczej). Może Tobie powiedzieli co innego...?

    Ja nie będę na razie robić bo chyba bym się zapłakała jakbym musiała wylać mleko z całego dnia..... :)

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strsznie śpi dziś moje dziecko, a w domu taaaaka cisza, jednej córki nie ma, druga śpi i tak czysto! W kominku płonie, herbata i mój ulubiony film: "goście, goście".

    szpilka, MartaKD, Ewelina88, renia83, Chanela, Rybka1 lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene wrote:
    Butelka lovi właśnie poszła do kosza :( strasznie mnie zawiodła, kupiłam ją jak mała miała tydzień ale tak szybko jej leciało, tak że się ciągle krztusiła. Odłożyłam na bok i wyciągnęłam teraz. Znów się krztusi. Do tego zaczęła płakać, chyba ten kwadratowy kształt smoczka jej nie pasował. Dałam jej to mleko w butelce tomee tipiee i od razu ładnie je..

    Mi się wydaje że to zależy od przyzwyczajenia dziecka. U mnie było dokładnie na odwrót.
    Tomek zaczął od Lovi i nigdy się nie krztusił, a jak kiedyś dałam w TT bo nie miałam innej to prawie się udławił. Strachu się z mężem najedliśmy bo aż się zadławił że nie mógł oddychać, więc butelka TT od razu odstawiona w najdalszy kąt.
    Teraz mam 5 butelek Lovi :)

    Wydaje mi się że dziecko się po prostu przyzwyczaja do konkretnego sposobu ssania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawa wrote:
    Wy o kupkach a ja właśnie ugotowałam obiad...:P dziś spaghetti bolognese a męża ani widu ani słychu! Zjem obejrzę Przyjaciółki i pójdę w kimono :)
    Kawa smacznego :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znów dziś nie było kupki:( ale rozmawiałam z położna i powiedziała że jak tydzień nie będzie i będzie płakać to mam kupic czopek dla niemowląt.Klara puszcza bąki a nie sra za przeproszeniem.no kiedys musi w końcu.czekam na kupe:) na szczęście nie płacze i jest uśmiechnięta :)teraz juz śpi po kąpieli.dzis kąpałam z mama,bo męża zmogło i leży w łóżku.a jutro idę po południu na dwie godzinki do pracy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 20:58

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    Anutka myślałam, że dieta nisko tłuszczowa to nie kleiki i ryż a normalnie warzywa owoce mięso ale oczywiście te chude, no chyba że taki reżim przez te usunięcie pęcherzyka . Żebyś tylko krzywdy sobie nie zrobiła jedzeniem ciągłym kleików i ryżu
    W zaleceniu tak diete mialam i w szpitalu nic innwgo nie dawali. Warzywa owszem ale tylko na parze a mieso tez na parze ale po 2 tyg

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze forum jest zajebiste :) o kupach i o spaghetti na jednej stronie :)

    Anutka, nick nieaktualny, Ewelina88, isabelle, nick nieaktualny, renia83, Chanela, zielarka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figa z makiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2015, 18:32

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 19 marca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Strsznie śpi dziś moje dziecko, a w domu taaaaka cisza, jednej córki nie ma, druga śpi i tak czysto! W kominku płonie, herbata i mój ulubiony film: "goście, goście".
    no to mily wieczor sie szykuje

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
‹‹ 2301 2302 2303 2304 2305 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ