Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:38

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się na laktacji nie znam. Niestety, nie mam tyle pokarmu, żeby odciągać i mrozić. Schodzi wszystko na bieżąco. Ala czasami zjada z obu piersi. Pierwszą wyssie do cna, aż ciągnie, bo nic nie leci i się wkurza, a potem domaga się drugiej. U mnie już piersi jak skały rzadko występują. Myślę, że wystarcza jej na styk. Mam nadzieję, że wraz z jej potrzebami wzrośnie ilość lub przynajmniej jakość mleka, bo będę musiała dokarmiać. A mamy zalecenie nutramigenem, który jest w zapachu i smaku paskudny.

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • magdalenka Autorytet
    Postów: 1306 760

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene mrozisz w woreczkach ?? gdzie są najtańsze?

    A to co mam obecnie w lodówce w butelkach mogę przelać do woreczka i zamrozić??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 10:26

  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupowałam woreczki baby ono na allegro.

    magdalenka lubi tę wiadomość

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:38

    magdalenka lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry:) budzę się rano, a tu cisza. Patrze M karmi mała butelką, mówię że piersze się zmienia pieluszkę a później karmi a on mówi - już to zrobiłem. Ludzie, nie wierze, TFU TFU żeby nie zapeszać! :)

    U nas pojawiły się problemy z kupką.. kupiłam puche NAN pro bez HA-bo nie było w sklepie i kupka jest o konsystencji zbitego żelu i na dodatek z jakimiś grudami, widać że się męczy jak ją ciśnie :/

    Ja u małej nie widzę żadnych skoków rozwojowych, martwię się trochę o jej jedzenie, je czasem 60, czasem 120, waha się od 60ml do 120ml. Zawsze jak jest już najedzona to bawi się smoczkiem cieszy, śmieje i guga...

    wczorajsza pizza mi się spodobała! i dziś kulam kolejną! :D

    Selene, Rybka1, szpilka, Ewelina88, Bogusiar80, Chanela, jonka91, renia83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też używam woreczków Baby Ono, w aptece Gemini są za 17 zł, 20 sztuk.

    Ja mam kurde pół zamrażalnika pokarmu. Moja laktacja nie jest w stanie dostosować się do 10 godzinnego snu Tomka! Jak przez ten czas też szłam spać to później 2 dni prawie płakałam przez zastoje w piersiach.
    Ja muszę w środku nocy wstawać i ściągać :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawa wrote:
    Dobry:) budzę się rano, a tu cisza. Patrze M karmi mała butelką, mówię że piersze się zmienia pieluszkę a później karmi a on mówi - już to zrobiłem. Ludzie, nie wierze, TFU TFU żeby nie zapeszać! :)

    U nas pojawiły się problemy z kupką.. kupiłam puche NAN pro bez HA-bo nie było w sklepie i kupka jest o konsystencji zbitego żelu i na dodatek z jakimiś grudami, widać że się męczy jak ją ciśnie :/

    Ja u małej nie widzę żadnych skoków rozwojowych, martwię się trochę o jej jedzenie, je czasem 60, czasem 120, waha się od 60ml do 120ml. Zawsze jak jest już najedzona to bawi się smoczkiem cieszy, śmieje i guga...

    wczorajsza pizza mi się spodobała! i dziś kulam kolejną! :D

    Daj przepis na ciasto do pizzy :) ja cały czas szukam sprawdzonego :)

    No to Twój M się w końcu postarał a i tak dostał ochrzan z samego rana ;P
    Super, mam nadzieję że tak mu już zostanie. Małymi kroczkami do przodu!

  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawa, tylko nie krzycz na niego zbyt czesto, bo się spłoszy i znów zamknie w sobie :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pokarmu jest na styk, po karmieniu małej już nic nie odciągnę....a szkoda...bo na wyjścia mam tylko mm....

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    38,4:/ ale smieje sie i bawi.
    czekam na tel od pediatry, podalam pedicetamol

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:38

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawa oby tak dalej;) zlosc do kieszeni, nie krytykuj niech sobie radzi.
    a pewnie ukradkie podczytal styczniowki i sie ogarnął:)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maud11 wrote:
    Daj przepis na ciasto do pizzy :) ja cały czas szukam sprawdzonego :)

    No to Twój M się w końcu postarał a i tak dostał ochrzan z samego rana ;P
    Super, mam nadzieję że tak mu już zostanie. Małymi kroczkami do przodu!

    300g mąki
    1 łyżka oliwy z oliwek
    0,5 łyżeczki soli
    -1łyżka cukru
    -15g drożdży
    -150ml wody (te od myśliników wymieszać razem, a potem dodać powyższą reszte)
    Ugnieść i odstawić w misce pod przykryciem w ciepłym miejscu, jak wyrośnie rozwałkować, przełożyć do formy. i teraz dwie opcje:
    -Piec całą pizze z dodatkami 200/220st ok 20-30min (zależy od dodatków żeby się nie spiekły)

    -Piec pierwsze spód ok 10min, wyciągnąć, nałożyć skladniki i piec znowu ok 15min

    :)

    Ewelina88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie mówię żeby go nie wystraszyć, nawet jak słyszę -"ooo na opak założyłem ci pieluszkę!" mam ochote go poprawić ale z drugiej strony niech się uczy, lepiej późno niż wcale ;)

    Ag..., nick nieaktualny, Chanela, isabelle lubią tę wiadomość

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    38,4:/ ale smieje sie i bawi.
    czekam na tel od pediatry, podalam pedicetamol
    daj znać co tam,a ma katarek lub kaszel?

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julaa85 wrote:
    daj znać co tam,a ma katarek lub kaszel?
    nic, ttylko temp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 11:36

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:38

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze może faktycznie ząbki, mój pierwszy miał 4 mies. jak miał pierwszy ząbek...

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AG... A wczoraj jak spał??? Bo może ze zmęczenia ta temp. ????
    I jeszcze jak Ci przybrał przez tydzień tak mało, to co? Będziesz dokarmiać mm???
    Jejku bo ja nie wiem co robić :-\ 70gr to wydaje mi się bardzo mało....


    Selen ja bym wróciła, ale musisz wiedzieć dokładnie jak Oni to widzą... Bo może się zdarzyć ze np. W jakiś tydzień nie będziesz,mogła być bo mała może przechodzić skok lub cos innego.... Musisz pomyśleć....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 11:46

‹‹ 2329 2330 2331 2332 2333 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ