Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak uWas z tą bilirubina i moczem?

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj wyluzowałam i pomalowałam paznokcie zrobiłam brwi...a co tam tez się nalezy,teraz tylko czekać jak sprzątaczka się zjawi i ogarnie mój dom:):)

    Selene, nick nieaktualny, Ewelina88 lubią tę wiadomość

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilirubina 2.8, posiew e.coli 10^4, morfologia w normie

    spal dobrze, dosc niespokojnie ale przespal calą noc.
    malenq moj i tak dostaje 1/2 razy dziennie butle.

    zasnął po pedicetamolu...wrrrr niech ta lekarka zadzwoni:/


    SELENE- niezla zagwozdka, ciezko cos doradzic ale jesli zalexy ci na pracy i chcesz do niej wrocic to moze lepiej zeby bylo do czego. a jak chcesz zmienic to olej.
    swoją drogą nie powinni tak pisac- masz prawo do macierzynskiego i do powrotu do pracy, a tak to trochę wymuszają twoją zgodę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 11:48

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:38

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie tak to już jest niby na macierzyńskim a z pracy dzwonią,,..u mnie to samo, ja zgodziłam się brac robote do domu(księgowość),

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:38

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i powiem ,że troche cieżko jest.Dwoje dzieci, mąż, dom, pies-mnóstwo pracy a nad papierami jednak trzeba się skupić...więc robie je najczęsciej o 21 kiedy dzieci spią...

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    człowiek najbarzdiej boi się ,że go kimś zastapią i nie bedzie gdzie wracać...ehhh

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag czyli biblirubina spada ale powolutku..pewnie jeszcze się nie szczepiliście?

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sobote mam ur.synka , znacie jakieś fajne menu dla dzieci?

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JEST! Mój Placek Dźwiga w końcu ten ciężki łeb do góry! :D

    Ag..., szpilka, Selene, Ewelina88, nick nieaktualny, Bogusiar80, jonka91, Chanela, Agus89, OliOla, isabelle, nick nieaktualny, renia83, Rybka1 lubią tę wiadomość

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jula 0,7 na 2 tyg spada. jeszcze nie szczepilam.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AG... Jak dodajesz butle z mm to jak z laktacja??? Nie spada??? Boszzzz dzisiaj na noc dam mm....
    A może to faktycznie zęby, gadałam z moja SIS teraz i u niej młody od końca 3mies goraczkowal, a pod koniec 4 ząbek był....uhmmmm

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na kuchnialidla.pl masz szkole smakow dla dzieciakow, a kiedys byly jakies przepisy strice pod przyjecie dla dzieci na lidlu ale musialabys przejrzec strone

    julaa85 lubi tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki już zaglądam..

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    AG... Jak dodajesz butle z mm to jak z laktacja??? Nie spada??? Boszzzz dzisiaj na noc dam mm....
    A może to faktycznie zęby, gadałam z moja SIS teraz i u niej młody od końca 3mies goraczkowal, a pod koniec 4 ząbek był....uhmmmm

    trzyma się- nie mam problemow, butle dostaje w karmieniu ok 12 i czasem wieczorem ok 20

    może ząb- nie wiem. teraz spi, nakrylam go lekką mgielką bambusową zeby nie przegrzac

    malenq ale caly miesiac gorączkowal??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 12:00

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • magdalenka Autorytet
    Postów: 1306 760

    Wysłany: 24 marca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julaa85 ja pomalowałam na wściekły róż, dawno go nie miałam, ten kolor kojarzy mi się z porodem bo miałam go na stopach w dniu porodu...i leżąc na łóżku szpitalnym myslalam o tym, że ten róż nie pasuje do obecnej sytuacji hehe

    U mnie słoneczko wychodzi, a deszcz zapowiadali (zachodnie pomorze) więc Jaś dostanie cyca i wybywamy...

  • polaola Autorytet
    Postów: 618 640

    Wysłany: 24 marca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siedzac na lozku do znieczulenia z nogami wyprostowanymi przed soba golusienka z niezwiazanymi wlosami czulam sie jak w horrorze jakims jak manekin, zobaczylam niedogolona noge :-) a robil to moj maz odrazu dopadl mnie mega wkurw :-)

    szpilka, kasiakra lubią tę wiadomość

    relgtv734oc66rli.png
    https://www.suwaczki.com/tickers/relgtv734oc66rli.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 24 marca 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro na 11 wizyta. jakby cos sie dzialo dzwonic a narazie obserwowac

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    jutro na 11 wizyta. jakby cos sie dzialo dzwonic a narazie obserwowac
    Po paracetamolu będzie lepiej....zobaczysz...

    Ag... lubi tę wiadomość

‹‹ 2330 2331 2332 2333 2334 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ