Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    kupilam szatke i świece na chrzest;) szukalam uzywanych ubranek i nic mi nie wpadlo w oko:/
    Tez dzisiaj kupiłam szatkę i świece. Mam już chyba wszystko, nawet sobie kupiłam błękitną sukienkę i szpulki cieliste.

    Synek i mąż będą mieli muszki do koszul.

    Ag..., ania_29, jonka91 lubią tę wiadomość

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:39

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia dawałaś juz słoiczki po 4 miesiącu? Bo to są pierwsze. A jeszcze nie ma 4 miesięcy

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki81 wrote:
    Renia dawałaś juz słoiczki po 4 miesiącu? Bo to są pierwsze. A jeszcze nie ma 4 miesięcy

    ja dostalam jakis promo sloiczek- marchewke. wiem ze pediatra chciala wprowadzic wczesniej sloiczki. ale kostek ciagle ma odruch wypychania jezyczkiem lyzeczki jak podaje tabletki wiec chyba za wczesnie.

    MartaKD nasz chrzestny z norwegii, moja sis kuje do matury- nie bede ich klopotac;)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:39

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene wrote:
    O matko, po tych paru kropelkach paracetamolu mała śpi od 13:00! i nie wygląda żeby chciała się budzić... za 30 min wybudzam bo mi noc nie prześpi. Nie wygląda na taką co tyle śpi bo co chwilę machnie rączką czy głośniej odetchnie a jednak oko od 13:00 zamknięte...
    Pawelek nie spal przed spacerem i jak wyszlismy ok 13 zasnal i teraz sie dopiero obudzl

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 20:07

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania_29 wrote:
    I ja bym dołączyła, ale mój kom ledwo messengera obsługuje :D
    A jak sie to endo obsluguje ? Widze aplikacje ale po angielsku i ni w zab nie rozumiem :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    ja dostalam jakis promo sloiczek- marchewke. wiem ze pediatra chciala wprowadzic wczesniej sloiczki. ale kostek ciagle ma odruch wypychania jezyczkiem lyzeczki jak podaje tabletki wiec chyba za wczesnie.

    MartaKD nasz chrzestny z norwegii, moja sis kuje do matury- nie bede ich klopotac;)
    Hihi.ja się w marcu do matury nie uczylam:)

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene wrote:
    A właśnie, macie zamiar podawać coś dzieciom wcześniej niż po ukończeniu 6 miesięcy?
    Ja zapytam mojej starej daty pediatry.niektórzy mówią,ze po 4,inni ze po 6.będę się starała cos sama robić,a kaszki ze swoim mlekiem.Ale najpierw to pewnie będzie plucie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 17:53

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene wrote:
    A właśnie, macie zamiar podawać coś dzieciom wcześniej niż po ukończeniu 6 miesięcy?
    Ja nie. Raczej przy kp praktykuje sie rozszerzanie diety po pół roku. Dzieci na mm wcześniej poznają nowe smaki. Mleko mamy jest zróżnicowane więc nie ma pośpiechu :)

    201501145565.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dzisiejsze zalecenia, kilkanaście lat temu dziecko karmione KP juz po ukończeniu 4 miesiąca dostawało marchewkę itp.
    Ja dzisiaj z racji tego ze małż w domu lecie na laktatorze, aby zobaczyć ile mała zjada i tak :
    O 7mej rano 110ml
    O 10.00 140ml
    O 13.00 150ml
    O 16.00 90ml
    O 18.00 40l
    I teraz po kąpieli po 20stej zobaczę ile zje, a w nocy cycek....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaDM wrote:
    Kawcia - jak Cię proszę, powiedz gdzie je kupiłaś? Normalnie boskie są :)
    http://allegro.pl/meliski-gumowe-botki-buty-obcas-kalosze-futerko-i4833530636.html

    http://allegro.pl/50-srebrne-szare-kalosze-meliski-botki-szpilce-i5095908171.html

    nie umie znaleźć w innych kolorach ale na allegro poszukaj.

    a tak swoją drogą przez Ciebie znalazłam kolejne gumowce dla siebie, a niech Cię czort!!! :D :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaKD wrote:
    Hihi.ja się w marcu do matury nie uczylam:)

    ona sie uczy juz od roku- stomatologia jej sie marzy;)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figa z makiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2015, 18:34

    Ewelina88, nick nieaktualny, nick nieaktualny, lwuska55592 lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • looliii Koleżanka
    Postów: 43 44

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to ja się martwię że mój za dużo przybiera teraz waży 5950 g. a urodzeniowa 3800 g.

    82do20mmqzciyevf.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za linki :))
    Kawa pochwal się

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 14:01

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    looliii wrote:
    Dziewczyny to ja się martwię że mój za dużo przybiera teraz waży 5950 g. a urodzeniowa 3800 g.
    Jak to sie wagowo rozklada na tygodnie. Prxyrost w normie wg naszego pediatry to 150-250 na tydzien

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    moja urodzeniowa 2950 a dzisiaj 4970. Ładnie rośnie :)

    Ja też kupuję świecę i szatkę. Chrzestna przylatuje z Irlandii a chrzestny przyjeżdża z Gorzowa w sobotę popołudniu. No i przy okazji będę mieć takie jakie ja chcę :)
    Ooo Gorzow, moje lubuskie :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
‹‹ 2334 2335 2336 2337 2338 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ