Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • renia83 Autorytet
    Postów: 621 998

    Wysłany: 25 marca 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Womar Rainbow Zaffiro 15 takie będziemy mieć :)

    km5sh371hvmbjx86.png
    ug37io4p8tsos5yn.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 25 marca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 14:02

    lwuska55592 lubi tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maud11 wrote:
    A to Womar Zaffiro to nie są przypadkiem "wisiadła"? Jak się wpisuje w google to wyskakują te zwykłe, nieergonomiczne...
    Chociaż ja się do końca nie znam.
    Maja wisiadla, ale ten zaffiro ze strony emaluch.pl lub com za 220zl jest ergonomiczne o szerokim rozstawie bioderek, takie ze dziecko nie wisi na genitaliach. Tez bede je kupowac wiec juz sprawdzalam info o nim ;)

    dokładnie te:
    http://emaluch.com/esklep/pl/p/Womar-nosidelko-ergonomiczne-ECO1/209

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 22:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renia83 wrote:
    Womar Rainbow Zaffiro 15 takie będziemy mieć :)

    Niestety ale to jest "wisiadło"...

  • renia83 Autorytet
    Postów: 621 998

    Wysłany: 25 marca 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie Kawcia, znalazłam na Ceneo sklep Fiffi toys z opisem ułożenia nóżek na zabke, i fotki wyglądają że nie... No nie strasz mnie :( buuu że będę musiała anulować zamówienie :(

    km5sh371hvmbjx86.png
    ug37io4p8tsos5yn.png
  • Agus89 Autorytet
    Postów: 1506 2586

    Wysłany: 25 marca 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie też myślę o Womar Zaffiro Eco. Tylko nie mogę się zdecydować w jakim kolorze. :P

    43kt9vvj5d2sqlej.png
  • renia83 Autorytet
    Postów: 621 998

    Wysłany: 25 marca 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K...wa,anuluje to zamówienie, nie będę ryzykować że może to jest dobre. Szukam twojego :/

    km5sh371hvmbjx86.png
    ug37io4p8tsos5yn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renia83 wrote:
    Nie Kawcia, znalazłam na Ceneo sklep Fiffi toys z opisem ułożenia nóżek na zabke, i fotki wyglądają że nie... No nie strasz mnie :( buuu że będę musiała anulować zamówienie :(
    Kochana naprawdę to wisiadlo spójrz na zdjecia na stronie emaluch.pl nozkami tam dziecko wisi prosto w dol..

  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 25 marca 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamowilam apaszkę minky:) Nie wiem jak to się stało,ale Klara nie ma żadnej apaszki:) i szmatkę sensoryczna tez kupiłam :)
    A z nosidełkiem czekam do poł roku.

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus ja klasycznie biore różowe, moze je przyozdobie złotymi ćwiekami.. :D

    Agus89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta zamawialas ta minky co ktoras tu wrzucala?? Jesli tak to podeslij mi aukcje na fb bo tez nie mamy żadnej ;)

  • renia83 Autorytet
    Postów: 621 998

    Wysłany: 25 marca 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo już znalazłam, rano anuluje i zamówię Eco bo faktycznie rozstaw nóżek w nim bez porównania do tamtego

    km5sh371hvmbjx86.png
    ug37io4p8tsos5yn.png
  • Agus89 Autorytet
    Postów: 1506 2586

    Wysłany: 25 marca 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawa wrote:
    Agus ja klasycznie biore różowe, moze je przyozdobie złotymi ćwiekami.. :D

    Do Ciebie jak najbardziej pasują złote ćwieki. :)
    Ja muszę taki kolor wybrać żeby mój M mógł też nosić Alicję. :)

    43kt9vvj5d2sqlej.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 03:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy tych nosidłach w błąd wprowadza ta nazwa "zaffiro" bo jest i tu i tu...
    To Eco kosztuje trochę ponad 200 zł.
    Także Renia anuluj i weź to lepsze :)

    Pozdrawiam z nocnego ściągania :)

    renia83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 04:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez zamówilam apaszke i kostkę. Bell jest lepsze niż reklama w trakcie w paśmie wiadomości wieczorne Haha! Jedna cos wrzuci i lecą wszystkie hahaha!

    Mnie teraz zakiełkowało to nosidlo. Mały zjadł i spi.

    A mnie boli kark wrrr...

    MartaKD, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 26 marca 2015, 05:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawcia,użytkownik irekwa.po 12zł sa.najtańsze.i można samemu skomponować :)maud wrzucala dwustronne polarkowe minky,a ja wzięłam z jednej strony polarek,a z drugiej bawelna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 05:18

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 26 marca 2015, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:39

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • renia83 Autorytet
    Postów: 621 998

    Wysłany: 26 marca 2015, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę Eco 1 :)

    km5sh371hvmbjx86.png
    ug37io4p8tsos5yn.png
  • renia83 Autorytet
    Postów: 621 998

    Wysłany: 26 marca 2015, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene i to jest wiadomość dnia!!! Haha :) dziś młody był godzinę u mnie w łóżku bo wstawalam dosłownie co 3 min a u mamusi spał jak suselek :)

    km5sh371hvmbjx86.png
    ug37io4p8tsos5yn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u nas tez noc ładnie przesłana...

    A ja czekam na zielone światło od neurologa, bo przy diagnozie wzmożonego napięcia mięśniowego czy asymetrii nie można nosić ani w chuście ani w nosidła...ale mam nadzieje ze u nas to nie to....

‹‹ 2343 2344 2345 2346 2347 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ