Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta coś o tej grupie na fb wiem.. ach.. paranoja jak one tam naskakują na siebie. Zostałam tam, bo jednak czasami coś ciekawego, nawet przez przypadek można wyczytać.
    A i zapisałam się jakiś czas temu jeszcze do jednej grupy zamkniętej na fb, tam jest zupełnie inna atmosfera. Nazywa się LUZ BLUES I KARMIENIE PIERSIĄ.

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • wania Koleżanka
    Postów: 34 25

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też słyszałam o tej grupie i mam koleżankę ,która jest takową zagorzałą wyznawczynią kp i jak jej powiedziałam ,że przeszłam na mm to praktycznie nie chciała ze mną rozmawiać.Nie ukrywam ,że było mi bardzo trudno podjąć taką decyzję ,ale jej nie żałuję.Mały jest szczęśliwy, 7 tygodni udało mi się go kp, przy czym musiałam dokarmiać, bo duży z niego chłopiec.Czasami nie ma wyboru, ale to nie znaczy ,że od razu trzeba linczować i skreślać taką matkę:(

    nzjdnafat8pbepii.png
    74infsp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba się z ciekawości zapiszę :P
    Do momentu założenia Styczniówek na fb, nie wiedziałam że jest coś takiego jak grupy!

    A Wy pisałyście wcześniej maila z uzasadnieniem czemu chcecie dołączyć do tej grupy Karmienie Piersią??? :D
    Dobrze że do Marty nie trzeba było składać podania ze zdjęciem :)

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maud- dajesz dołącz do grupy i starczy;)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:43

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maud11 wrote:
    Dobrze że do Marty nie trzeba było składać podania ze zdjęciem :)

    i bynajmniej nie chodzi tu o zdjęcie twarzy;)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    maud- dajesz dołącz do grupy i starczy;)
    Teoretycznie tak, ale widzę w opisie tej grupy KP że trzeba wcześniej napisać maila czemu chce się dołączyć. Więc pytałam dziewczyny które w niej są czy robiły coś takiego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene wrote:
    Kupiłam nasiona kozieradki i zjadłam 2 płaskie łyżeczki, łeeeee jakie niedobre
    Selene ja kupiłam taką w tabletkach, właśnie żeby nie musieć tego smakować :)

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maud11 wrote:
    Teoretycznie tak, ale widzę w opisie tej grupy KP że trzeba wcześniej napisać maila czemu chce się dołączyć. Więc pytałam dziewczyny które w niej są czy robiły coś takiego :)

    aha, a to nie czytalam tek akurat grupy;)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a u mnie pomimo KP chyba drugi okres się zbliża i mleka bardzo mało i nawet ściągniętego Milenka nie chce jeść a wydaje mi się, ze normalnie smakuje.Muszę dziś dokarmiać Nutramigenem. Mała go lubi a mi niedobrze jak go robię. Dobrze, ze jej to nie przeszkadza. Boje się tylko ze mleko całkiem zaniknie przez ten okres a mm mnie przeraza bo ja leniwa jestem i za duzo pracy dla mnie.;p

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene i ja wysłałam do tej grupy KPI zaproszenie, może być ciekawa...
    aaaaaaaaaaaaaaa styczniówki 2015 to i ja Magdalena Nic Nie Muszę poproszę o dodanie...
    a do fundamentalistek KP nie dodaję się, bo pewnie z którymś postem poniosłoby mnie i coś bym napisała.......

    Selene lubi tę wiadomość

  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 30 marca 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maud11 wrote:
    Teoretycznie tak, ale widzę w opisie tej grupy KP że trzeba wcześniej napisać maila czemu chce się dołączyć. Więc pytałam dziewczyny które w niej są czy robiły coś takiego :)

    Do tej grupy Karmienie Piersią żadnej wiadomości nie wysyłałam. Kliknęłam tylko Dołącz do grupy i mnie przyjęły.

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 30 marca 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Selene i ja wysłałam do tej grupy KPI zaproszenie, może być ciekawa...
    aaaaaaaaaaaaaaa styczniówki 2015 to i ja Magdalena Nic Nie Muszę poproszę o dodanie...
    a do fundamentalistek KP nie dodaję się, bo pewnie z którymś postem poniosłoby mnie i coś bym napisała.......
    Właśnie tam dołączyłam i juz dostałam ciekawą poradę.:)

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 30 marca 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpisalam się z ciekawosci. najwyzej sie wypiszę jak mi cisnienie skoczy;)


    hahaha i pierwszy post to zdjęcie brodawki;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2015, 18:18

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina88 wrote:
    Właśnie tam dołączyłam i juz dostałam ciekawą poradę.:)
    jaką?

  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 30 marca 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:43

    nick nieaktualny, Ewelina88 lubią tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 30 marca 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    jaką?
    KPI. A rada dotyczy SNS. W sumie o tym nie pomyślałam. A wybije godz 11.00 i Milenka nie zje inaczej tylko moje mleko w butelce.

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisałam się i ja, tylko nie wiem czy jak nie mam zdjęcia z dzieckiem to mnie przyjmną :)

  • looliii Koleżanka
    Postów: 43 44

    Wysłany: 30 marca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maud11 wrote:
    Dopisałam się i ja, tylko nie wiem czy jak nie mam zdjęcia z dzieckiem to mnie przyjmną :)



    Dziewczyny podajcie linka na Fb do KP?

    82do20mmqzciyevf.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 30 marca 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu widzę,ze jesteście zainteresowane ta grupa:) ja tam się nie będę wychylać :) ale pośmiać sie czasem można :)

    ug37df9hvpghw3yg.png
‹‹ 2389 2390 2391 2392 2393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ