Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    Usypiam młodego i.... Gra o tron:D
    Gra o tron jest dzisiaj o 3. Jutro jest powtórka o 22. Będziesz dzisiaj czekala, czy nastawiasz budzik???

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki na torrentach juz jest, i napisy pl też. Byłam przekonana ze jutro jest

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na cda jest tez i 2 odcinek

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag śliczny synek. Mam tez niedźwiedzia ale białego. H&M???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2015, 20:10

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm, miałam 56 ale już wyrósł, kupilam rozmiar większy:)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze 4 pierwsze odcinki juz są

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello! My już po chrzcinach.Powiem Wam,że dzien zleciał tak szybko,że jestem w szoku!
    Wstałyśmy o 7.Na 9 był fryzier,poźniej już przyszła fotograf, cudowna babka, mam nawet fotki jak karmię:) No i 11.30 wyjechaliśmy do kościoła.Pół mszy Klara przespała, drugie pół patrzyła się grzeczniutko.Na sali też troche spała w wózeczku,trochę ją goście bawili.Tylko ona nie lubi być noszona,więc kazdy podchodził do wózka i tam ją zabawiał:) Nawet nie pisnęła, usmiechała się cały czas albo spała.Do karmienia i przewijania dostałam pokój hotelowy,takze byłam bardzo zadowolona.Dostaliśmy troszkę prezentów- matę z Kubusiem Puchatkiem, mega maskotkę biedornkę, jakieś ciuszki, projektor z lampka, lampkę osobną też, sporo kwiatów, różne pamiątki chrztu.Z restauracji,obsługi i w ogóle też jesteśmy bardzo zadowoleni.Pogoda dopisała, chociaż lokal poza miastem,więc trochę otwarta przestrzeń i wiało.
    Zdjęcia będe miała za tydziń,dwa.na razie się pochwalę tym co sama zrobiłam.

    Ag..., ania_29, Bogusiar80, jonka91, Rybka1, Ewelina88, Wiki81, MonikaJ, Chanela, szpilka, Anutka, Agus89, nick nieaktualny, rastafanka lubią tę wiadomość

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój synek w ciągu dnia nie dość, że jadł mało to odsypiał wczorajsze wycieczki :) on poszedł spać, starszy też zaraz śmiga. Ojciec pojechał na nockę, a ja ćwiczenia, kąpiel i nyny :D

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fbe5d0f4bb39f55emed.jpg
    Klara na swoim prezencie.fajne,bo te pałąki się ruszają.Młoda nie wiedziała gdzie patrzec:)
    cfa9ce24a2e34031med.jpg
    od męża chrzestnej dostała taki piekny bukiecik.my tez mielismy swój.zostawiłam go w kościele przy tabernakulum.
    e9030adc9e125763med.jpg
    tutaj zmęczona wraca do domku
    0ec97d2b23001167med.jpg
    tutaj w drodze na obiadek
    e57ced643bf195cfmed.jpg
    tutaj ja i selfie z profila co by zobaczyc co mi fryzier upiął na boku:)
    5feb194750022c89med.jpg
    i z przodu :)

    jonka91, Ag..., Rybka1, Ewelina88, Wiki81, MonikaJ, Chanela, szpilka, renia83, Anutka, Agus89, Bogusiar80, nick nieaktualny, nick nieaktualny, magdalenka, rastafanka lubią tę wiadomość

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to jest cda?

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • polaola Autorytet
    Postów: 618 640

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc my od piatku do dzisiaj w Wisle bylo cudownie mala zapadla tam w spiaczke :-) w nocy jedno karmienie o 6 drugie na sniadanie musialam tatusia z corusia budzic.
    Ja karmilal w knapie na dworze na glownym deptaku w Wisle :-) miala kurtke i szal, bylo ok.takze trzy dni ciagle na dworze.
    Walcze z ciemieniucha i tak ziajka nie zdala egzaminu, po oliwce gorzej, emolium w miare, ale po jednej nocy z alantanem skora b. Sie poprawila nie jest czerwona jak po oliwce i nie ma lusek tyle, zobaczymy jak jutro brdzie.
    Zamowilam malej karuzele vtech obecna b. lubi spiewa do niej ale co chwile musze ja nakrecac, teraz bedzie technika :-)

    Pozdrawiam Was serdecznie wszystkie :-)

    jonka91, renia83 lubią tę wiadomość

    relgtv734oc66rli.png
    https://www.suwaczki.com/tickers/relgtv734oc66rli.png
  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki81 wrote:
    Co to jest cda?
    Strona z filmami, grami itp.
    tutaj link do odcinków gry :)
    http://www.cda.pl/video/show/gra_o_tron?duration=all&section=&quality=all&section=&s=date&section=

    Wiki81 lubi tę wiadomość

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta śliczna fryzura a Klara to cała Ty :)

    MartaKD lubi tę wiadomość

    201501145565.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sliczne dziewczyny z Was;)
    my juz za tydzien chrzciny:D

    a c do gry to jakis przeciek 4 odcinkow do sieci byl.

    MartaKD lubi tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem:) mówia,że sama sobie córkę zrobiłam:) oczy ma po tacie i rzesy,bo ja to musze sobie dobrą maskarę kupować:)

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pyt techniczne- czy jak ksiadz polewa głowke to trzeba miec cos do wytarcia? jak to wyglada?
    i potrzebny jest mirt ( ta roslinka) mama mi cos mowila ze tak.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli sa juz odcinki gry o tron? mąż sie pyta.

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaKD wrote:
    wiem:) mówia,że sama sobie córkę zrobiłam:) oczy ma po tacie i rzesy,bo ja to musze sobie dobrą maskarę kupować:)

    ty nie mow- Kostek coraz bardziej sie zmienia we mnie. jakbym wam wrzucila swoje fotki to nie zgadniecie czy to ja czy Kostek... tesciowa juz patrzy podejrzliwym wzrokiem.

    a wczoraj byli na pogrzebie jakiejs ciotki ( jej maz to konstanty byl- brat od meza dziadka) i wszystkim sie bardzo imie podobalo, a ze maz rozmawial z nia na glosniku nie omieszkalam powiedziec " noo chociaz komus w tej rodzinie sie podoba:p"

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaKD wrote:
    czyli sa juz odcinki gry o tron? mąż sie pyta.

    tak. od 1 do 4. napisy tylko do 1 na napisy.pl

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaola!!!!!!!!!


    no wiesz !!!!! Teraz to FOCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    BYŁAŚ W WIŚLE I SIĘ NIE ODEZWAŁAŚ!!!!???????? :(

    renia83 lubi tę wiadomość

‹‹ 2508 2509 2510 2511 2512 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ