Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry słonecznie:)

  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 17 lipca 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy:* miałam sen, że byłam dziś u gina i powiedział, że to córcia:) ciekawe na ile okaże się proroczym, a na ile pokazuje moje pragnienie:)) Może dowiemy się dzisiaj o 17:30 na wizycie

    zielarka, jonka91, kejti91, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 223 284

    Wysłany: 17 lipca 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Od jakiegoś czasu trochę do Was zaglądam i podczytuję, z ciekawości, bo ja też w styczniu 2015 będę mamą :)
    Chętnie bym do Was dołączyła :)

    A na wstępie mam bardzo konkretne pytanie - czy każda z Was robiła badania prenatalne? Lekarz na poprzedniej wizycie poinformował mnie o takiej możliwości, mówił, że decyzja należy do mnie. Na początku z M. nie chcieliśmy ich robić, ale im bliżej kolejnej wizyty, tym bardziej się zastanawiam czy warto? Co Wy o tym sądzicie?

    jonka91, nick nieaktualny, Ewelina88, Wiki81, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    🩷 Hanka 11 l sn
    🩷 Emilka 8 l cc
    🩷 Zosia 4 l sn
    ⏸️ 23.03.2026
    🩵 Czekamy na Piotrusia


    preg.png
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 17 lipca 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aswariatka wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    Od jakiegoś czasu trochę do Was zaglądam i podczytuję, z ciekawości, bo ja też w styczniu 2015 będę mamą :)
    Chętnie bym do Was dołączyła :)

    A na wstępie mam bardzo konkretne pytanie - czy każda z Was robiła badania prenatalne? Lekarz na poprzedniej wizycie poinformował mnie o takiej możliwości, mówił, że decyzja należy do mnie. Na początku z M. nie chcieliśmy ich robić, ale im bliżej kolejnej wizyty, tym bardziej się zastanawiam czy warto? Co Wy o tym sądzicie?



    Warto. My robimy:)) Musisz sie już określić bo to ostatno dzwonek.

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 223 284

    Wysłany: 17 lipca 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie lekarz powiedział, że na następnej wizycie, czyli w środę 23.07. Widzę po suwaczku, że jesteśmy w tym samym momencie :) a kiedy Ty robiłaś?

    🩷 Hanka 11 l sn
    🩷 Emilka 8 l cc
    🩷 Zosia 4 l sn
    ⏸️ 23.03.2026
    🩵 Czekamy na Piotrusia


    preg.png
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 17 lipca 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aswariatka wrote:
    No właśnie lekarz powiedział, że na następnej wizycie, czyli w środę 23.07. Widzę po suwaczku, że jesteśmy w tym samym momencie :) a kiedy Ty robiłaś?


    Dzisiaj mam ;)

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Nową osobę ;)! Tutaj na forum chyba wszystkie robiły lub dopiero będą mieć prenatalne jedynie jak wyjdą dobrze to mało która robi jeszcze dodatkowo test pappa bo mało nie kosztuje ;)

    bell trzymam kciuki za wizyte, mój malec nie za bardzo chciał współpracować i się obracał pleckami ale po kilkukrotnym "dugnięciu" raczył się na chwilę obrócić i podniósł nóżki ukazując klejnoty :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2014, 09:02

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.tvn24.pl/matka-przewozila-dwulatka-w-bagazniku-tlumaczyla-ze-to-lalka,450482,s.html
    właśnie zostałam wyprowadzona z równowagi... czy ludzie nigdy nie zmądrzeją?

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jonka91 wrote:
    http://www.tvn24.pl/matka-przewozila-dwulatka-w-bagazniku-tlumaczyla-ze-to-lalka,450482,s.html
    właśnie zostałam wyprowadzona z równowagi... czy ludzie nigdy nie zmądrzeją?
    aż się wierzyć nie chce, tym bardziej że musieli być nieco nadziani skoro nową octavią jechała... pewnie chcieli gdzieś szysbko zajechać a brakło im miejsca w aucie...

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie robimy żadnych innych badań oprócz usg genetycznego.

    FITop1.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie styczniówki :) ja sie obudziłam zlana potem ale nie dlatego, że tak gorąco tylko miałam okropny sen! Śniło mi się, że lekarz do mnie zadzwonił bo analizował ostatnie usg i je oglądał i stwierdził , że posiadam jakiś anty gen i , że dziecko albo urodzi się bez ręki albo trzeba będzie ją mu amputować! i teraz cały czas po głowie mi chodzi jakiś anty gen :/ Jestem przez ten koszmar wykończona i poddenerwowana, bo we śnie bardzo to przeżywałam. Straszne po prostu straszne.

    ojej artykułu nie chcę czytać bo już i tak mam ciśnienie podniesione, z tego co od Was przeczytałam, że dziecko w bagażniku to już mnie krew zalewa

    powodzenia na dzisiejszych wizytach, proszę mi tu wrócić z samymi pozytywnymi wiadomościami! :)

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Goosiaczek2 Autorytet
    Postów: 843 872

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się z rana
    kurcze ludziom to czasami brakuje wyobraźni...

    f2w3e6hhhqm6pyjg.png
    201501074974.png
    20130810640114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mamy tu dwie zielarki? bo na naszej liście widzę na pozycji 2 i 38? dwie różne osoby, różni się tylko dużą literą z przodu?

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry, wlasnie sie obudzilam, melduje ze szczesliwie dolecialam:)czekaly na mnie cudowne kwiaty i cos jeszcze lepszego

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0393f651b714.jpg


    teraz jem sniadanie i nadrabiam posty z wczoraj:)

    nick nieaktualny, ania_29, jonka91, kejti91, Gwiazdeczka27, nick nieaktualny, Ewelina88, isabelle, nick nieaktualny, M4DZI4, nick nieaktualny, nix lubią tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 to powinna być Martaaa, bo ona zawsze była na pierwszym miejscu, a Zielarka gdzieś w połowie listy, bo wiem, ze mamy podobny termin porodu :)

    Ag super że doleciałaś bez problemów!! A prezenty super!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2014, 09:40

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo dobra,
    Wiki;) wyladowalam taka zmeczona, ze po kolacji zasnelam jak mi opowiadal cos tam:)wiec przemiy wieczor:)

    Kawa- ale super- gratuluje synka

    Zielarka- faktycznie lekarza takiego to ze swiecą szukac.

    Reszte postow przeczytalam ale nie pamietam wszystkich po kolei co komu odpisac:)

    powiem tylko w temacie ciaz z zaskoczenia ze znajoma leczyla sie na nieplodnosc w klinice, szpikowana byla hormonami przez ( UWAGA) 7 mcy ciazy, lekarz nic nie zauwazyl, dla mnie historia jak z horroru, ale maluch pomimo tych suplementow urodzil sie zdrowy.

    doobra to zjadlam ide sie ogarnąć, upal tu okropny:/

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawa wrote:
    Witam Nową osobę ;)! Tutaj na forum chyba wszystkie robiły lub dopiero będą mieć prenatalne jedynie jak wyjdą dobrze to mało która robi jeszcze dodatkowo test pappa bo mało nie kosztuje ;)

    bell trzymam kciuki za wizyte, mój malec nie za bardzo chciał współpracować i się obracał pleckami ale po kilkukrotnym "dugnięciu" raczył się na chwilę obrócić i podniósł nóżki ukazując klejnoty :)


    Dzięki, dzięki!:)) Oby nasz się pokazał;p

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bell najwyżej powiedz że nie wyjdziesz z gabinetu póki Ci nie powie haha :))

  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawa wrote:
    bell najwyżej powiedz że nie wyjdziesz z gabinetu póki Ci nie powie haha :))
    Też tak miałam zrobić ;) W 12 tygodniu chyba nie ma sensu domagać się poznania płci, bo zdjęcie porównawcze gdzieś tu już było umieszczane ;)

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    201501145565.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na wizycie w pon wogole zapomnialam zapytac o plec( ale fakt ze maly tez nie chcial nic pokazac). ja jestem u tego lekarza jakby mnie ktos walnął mlotem w glowe, po wyjsciu z gabinetu dzwonilam zapytac o duphaston bo tez zapomnialam, zdjecie chyba zostawilam na biurku ( chyba ze go nie zrobil bo mowil ze slabo widac) Idiotka ze mnie tak sobie mysle:)
    musze zastosowac system karteczek:)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
‹‹ 323 324 325 326 327 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ