Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 22:26

    ania.g, mimi87, converse90, nick nieaktualny, Vuko, Magdalena83, Summerka, nick nieaktualny, Mama84, bacha8709, Kamila8k, Aprilia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mini Mouse, grosz_ek, vincaminor, Pati78, RudyTygrysek, AgataN., stefcia29, natasza666, Giannaa, Ediii, Liskova lubią tę wiadomość

  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dotrwałam do 2016, a tak Nas straszono...

    GRATULUJĘ tym co urodziły!

    mysss- też miałam taki moment przez chwilę, teraz się cieszę, że moje dziecko będzie tego roczne. Kuzynka moja 2 tygodnie przed Nami miała termin na 24 grudnia, urodziła 3 grudnia. Miewałam i ja takie momenty, że byłam zła... przechodzi.

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrice, gratuluję :)

    Matka fantastycznej 4 :)
  • mimi87 Autorytet
    Postów: 304 192

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje nowym mamom :)

    synuś ma już 18 miesięcy a w brzuszku Madziunia <3
    zi13sek22ff6wp77.png
    nasz Bartuś
    ex2bwn156t8mofjo.png
  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko, Beatrice GRATULACJE!!!

    Edii a jak u Ciebie? Synek już na świecie? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczesniej wyszlam ze szpitala. Akcja zaczela sie wczoraj o poludniu. Skurcze byly co 10-15min wiec czekalismy jeszcze. O 18 odeszly mi wody. Skurcze juz po tym byly co 5min wiec pojechalismy. W szpitalu bylismy przed 19 i okazalo sie ze jest juz 6cm rozwarcia. Od 20 przez 3,5 godz to byl najgorszy bol w zyciu. Rozwarcie wolno postepowalo i dopiero o 23:40moglam zaczac przec. Po 25min synus juz byl z nami.
    Ogolnie porod nie byl mimi wszystkiego najgorszy. Nasz Haruś wszystko mi wynagrodzil. Jestem przeszczesliwa ze huz go mam przy sobie :)

    nick nieaktualny, converse90, ania.g, nick nieaktualny, Mama84, bacha8709, grosz_ek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale tempo dajecie, GRATULUJĘ !! niech się dzieciaczki zdrowo chowają :)

    Beatrice, czas porodu mistrz po prostu :)

  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrice już idziesz do domu? Szybko strasznie!

  • Magdalena83 Autorytet
    Postów: 454 152

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje "nowym" mamusiom :))))

    starania od maja 2013 ....z pomocą lekarzy od marca 2014
    słabe nasienie :(
    18.05.2015 - jeden z piękniejszych dni w życiu :) !! Wiktorek czekamy na Ciebie !! :))))
    f2wlanli8lywwtn4.png
  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrice! No niesamowity czas porodu. Parę minut po 12. Pięknie! Gratulujemy!
    Dotrwałyśmy do 2016 r.!!!!

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika_89 wrote:
    Beatrice już idziesz do domu? Szybko strasznie!
    Nie. Napisalam ze wczesniej wyszlam ze szpitala. Pare dni temu pojechalam do szpitala ale to byl falszywy alarm i wypuscili mnie;)

    Jak znajde chwilke to ogarne liste

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2016, 11:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrice super sie to czyta, był pierwszym dzieciaczkiem urodzonym w nowym roku? Gratuluje!

  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam, źle doczytałam, chyba z emocji ;)
    Jak się czujesz teraz? :)

  • Mama84 Autorytet
    Postów: 390 229

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrice GRATULACJE :)
    strasznie się cieszę że juz styczeń, w końcu wszyscy przestana mi mówic o zaciskaniu nóg do nowego roku, jak by to miało jakies znaczenie, juz mnie to naprawdę denerwowało.
    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU DZIEWCZYNY.

    mala_lady, AgataN. lubią tę wiadomość

    klz9mg7y5m6gti11.png
    km5suay35zp2gug7.png
    Aniołek 11.01.2015 [*] 7 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze mna w porzadku wszystko. Balam sie naciecia ale nie bylo konieczn . Maly spi i jest na razie grzeczny jak aniolek :)

    http://iv.pl/images/24020717685917317760.jpg

    nick nieaktualny, Mama84, monika_89, bacha8709, Aprilia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, magdalenka_ka, mimi87, nick nieaktualny, converse90, grosz_ek, mala_lady, vincaminor, Mordeczka, Pati78, stefcia29, AgataN., Nessa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrice słodkości !!

  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cudowny <3

  • mala_lady Ekspertka
    Postów: 240 69

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje !!

    bbe73a0022.png
  • mala_lady Ekspertka
    Postów: 240 69

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama84 wrote:
    Beatrice GRATULACJE :)
    strasznie się cieszę że juz styczeń, w końcu wszyscy przestana mi mówic o zaciskaniu nóg do nowego roku, jak by to miało jakies znaczenie, juz mnie to naprawdę denerwowało.
    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU DZIEWCZYNY.


    teraz będą pytać kiedy rodzisz?? hi hi hi hi nie wiem co bardziej denerwujące ;)

    bbe73a0022.png
  • Hikaru Autorytet
    Postów: 271 184

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje nowym mamom! Zachariasz piękny!

    U mnie cisza nic się nie dzieje, ale od dzisiaj zaczynamy się seksić to może coś z tego wyjdzie :)

    5d5226c818.png

    <3 Leon <3 05.02.2016 4730g/62cm <3
‹‹ 1123 1124 1125 1126 1127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ