Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja biorę Femibion. :)

    Dziś wizyta. Trochę się stresuje, objawy wszystkie jakie były - ustaly, więc nie wiem. DOdbieram sobie do głowy ^^

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam teraz kolejną wizytę za tydzień. Jak brałyście luteinę jaka dawkę przepisał wam lekarz. Ja dostałam dopochwowo 2x100

  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    Naali, powiem Ci, że mi się strasznie dłużyło, bo kolejną wizytę miałam po 3 tygodniach (czyli ta 10tego) i wydawało mi się, że nie wytrwam do tego czasu, ale nawet jakoś leci :D Staram się nie skupiać na tym, że jeeeezu, jeszcze tyle :)
    ja mam po 4 tygodniach !

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta gratuluję serduszka :)
    alexa powodzenia! Objawy są i znikają, to normalne ;)

    km5sio4phkxiw92p.png
  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Ja mam teraz kolejną wizytę za tydzień. Jak brałyście luteinę jaka dawkę przepisał wam lekarz. Ja dostałam dopochwowo 2x100
    Ja tak samo.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naali13 wrote:
    ja mam po 4 tygodniach !
    Też mam wizytę dopiero za 4 tygodnie.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 3x(2x50), ale u mnie była zwiększana po prostu w między czasie.

    km5sio4phkxiw92p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexa powodzenia;)
    Ja dzis byłam na badaniu krwi, chyba z 8 ampułek mi pobrali;) dobrze ze miałam sok ze sobą to mnie postawił na nogi:)
    Następna wizytę mam 23 czerwca dopiero, a jutro jeszcze endokrynolog. Leczycie sie u endo tez? Jakie plany na długi weekend?

  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia1985 wrote:
    Też mam wizytę dopiero za 4 tygodnie.
    Przynajmniej to znak że nic się nie dzieje; )

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexa trzymam kciuki. :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. :) oby było dobrze. Dopiero mam na 17.
    W pracy do 13 także mi zleci.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Ja po wczorajszej wizycie mam nakaz leżenia w lóżku i luteinę. Pojawił się krwiak wiec mam odpoczywać. Na usg było już widać pulsujące serduszko :)
    Cudownie że widać serduszko. Odpoczywaj Kochana. :)

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexa trzymam kciuki! ja jutro jadę robić badania, też się chyba w jakąś przekąskę zaopatrzę bo padnę im tam :P ja do wizyty mam jeszcze 2 tygodnie eh

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta super, że już serduszko zobaczyłaś :) teraz tylko odpoczynek i spokój :)

  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też byłam dzisiaj na badaniach. Ledwo to zniosłam na czczo :P

    km5sio4phkxiw92p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasula ja się leczę, ale prywatnie oczywiście bo u mnie w rejonie na nfz to na 2018 rok! :/ a i tak prwatnie to na 8 lipca dopiero, ale w kontakcie tel z nią jestem

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narobiłyście mi ochoty na truskawki. ;) Już poszedł sms do męża żeby kupił jak będzie wracał z pracy. ;) Rano bolało mnie podbrzusze. Takie ciągnięcie jak było na początku ciąży i takie kłócie w macicy. Mam nadzieję że wszystko dobrze z maluszkiem. 6 dni do wizyty!!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie masz Tsh teraz?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola_x wrote:
    Ja też byłam dzisiaj na badaniach. Ledwo to zniosłam na czczo :P
    Oj boję się tych badań na czczo. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla wrote:
    A jakie masz Tsh teraz?
    2 tyg temu robiłam i miałam 1,65. będę znowu robić jakoś 12 czerwca

‹‹ 352 353 354 355 356 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ