Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dobre wieści fasol cudny. U nas imiona są wybrane dla chłopca Robert a na drugie Cyryl a dla dziewczynki Alicja

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry i dobranoc zarazem. Dziś wróciłam do pracy po urlopie - oj ciężko było wracać dlatego muszę poprosić w tygodniu przełożonego o rozmowę i może czas na l4 ... chciała czekać do badań prenatalnych ale nie wiem czy dam radę jeszcze ponad dwa tygodnie pracować

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde, mam tak zapchaną lodówkę, że nie zmieszczę do niej całego koszyka truskawek :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    kurde, mam tak zapchaną lodówkę, że nie zmieszczę do niej całego koszyka truskawek :P
    chętnie przyjmę każdą ilość :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udało się wepchnąć :D ale jutro muszę zrobić porządek w lodówce koniecznie :P

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 135

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej , bierze , któraś z Was FALVIT MAMA ?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biore mamma dha,


    Cześć dziewczynki:) jak nie urok to sraczka zaraz zwariuje nie wiem jak ta dzidzia tam się trzyma ciągle coś:( co chwilę piszę do lekarza normlanie. Nie dawno o straszne skurcze łydek, wczoraj o zapalenie pęcherza a dzis dostałam wysypki od clexanu na brzuchu i znów mail do lekarza masakra jakaś. Ciagle cos...


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2686

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam cała ciąże falvit mama. Co prawda skapnelam sie potem, ze on ma wit A, ale ja zbyt do rze sie nie odżywiałam, wiec nie było obawy o przekroczenie. Brałam tez femibionie jakiś czas, ale on jest sporo droższy.

    Flirciary super, gratki. Ja do lekarza ide jutro - zobaczymy co powie, bo plamienie wróciło;(

    U nas imiona Mikołaj lub Aleksander
    Aleksandra lub Marcelina

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 07:27

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja na razie postępuje wg zaleceń lekarza i biorę tylko kwas foliowy. ;)

    Dziś mija 5 lat od pierwszego romantycznego spaceru z moim mężem ! :))

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Ja brałam cała ciąże falvit mama. Co prawda skapnelam sie potem, ze on ma wit A, ale ja zbyt do rze sie nie odżywiałam, wiec nie było obawy o przekroczenie. Brałam tez femibionie jakiś czas, ale on jest sporo droższy.

    Flirciary super, gratki. Ja do lekarza ide jutro - zobaczymy co powie, bo plamienie wróciło;(

    U nas imiona Mikołaj lub Aleksander
    Aleksandra lub Marcelina
    kochana jakie to plamienie masz? brązowe?, gęste? czy tylko przy podcieraniu takie zabarwienie? i cały czas masz?


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babeczki, można się dopisywać :)

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/lista-obecnych-ciezarowek,26,243.html?sd=1

  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem małym lekomanem i też według zaleceń lekarza:)


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 135

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Ja brałam cała ciąże falvit mama. Co prawda skapnelam sie potem, ze on ma wit A, ale ja zbyt do rze sie nie odżywiałam, wiec nie było obawy o przekroczenie. Brałam tez femibionie jakiś czas, ale on jest sporo droższy.

    Flirciary super, gratki. Ja do lekarza ide jutro - zobaczymy co powie, bo plamienie wróciło;(

    U nas imiona Mikołaj lub Aleksander
    Aleksandra lub Marcelina
    A o co chodzi z tą wit. A ? ja biorę falwit mama i folik

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika34 wrote:
    ja jestem małym lekomanem i też według zaleceń lekarza:)
    No i to najważniejesze :)

    Ja w marcu robiłam wszystkie wapnie, potasy, magnezy i wszystko było w normie więc na razie nie kazał mi brać nic więcej.

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę feminion,magnez i witaminę d3 no i luteinę.

  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam fasolkę <3 ale cena mnie prawie zabiła!

    km5sio4phkxiw92p.png
  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola_x wrote:
    Mam fasolkę <3 ale cena mnie prawie zabiła!
    Przy zachciankach cena niema znaczenia:)

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia1985 wrote:
    Przy zachciankach cena niema znaczenia:)

    dlatego wzięłam :P ale teraz pewnie poczekam, aż trochę stanieje.
    Na szczęście truskawki już nie mają takiej kosmicznej ceny i ładnie sobie staniały :D

    km5sio4phkxiw92p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ;) gratuluję udanych wizyt, felicity przepiękna fasolcia :)

  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola_x wrote:
    dlatego wzięłam :P ale teraz pewnie poczekam, aż trochę stanieje.
    Na szczęście truskawki już nie mają takiej kosmicznej ceny i ładnie sobie staniały :D
    Zjadłabym truskawek ale ja mam daleko na bazarek a moje na działce jeszcze zielone.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
‹‹ 350 351 352 353 354 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ