Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • JATA Autorytet
    Postów: 366 216

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do jajek sadzonych i na miękko to nie daję się zwariować i jak mam ochotę to jem

    thgfvfxm3bi7mzv7.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika34 wrote:
    Rzadkie dzialania niepozadane wysypka skontaktowac sie z lekarzem :)
    No i juz wiesz co robic :-P

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie zjadłam pieczeń z nowymi ziemniaczkami sosikiem i kapustką zasmażaną teściowa mi zrobiła:)


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja powoli sprzątam trochę porobię i leżakuje a za chwilkę biorę się za obiadek. Fasolka dzisiaj coś mnie męczy mdłościami ale nie są za mocne.

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po tym groszku wcielam dwie pelne michy rosolku :-D mniam!

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz wiem mam zmienić miejsce wbijania i pic wapno


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze że się wyjaśniło ☺ mam straszną ochotę na bób

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis u mnie w zieleniaku widzialam bob i zastanawialam sie nad kupnem bobu lub zielonego groszku i wybralam groszek :-) jutro pieke tartaletki z masa kremowa i truskawkami....a moze jeszcze dzis :-D

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Dzis u mnie w zieleniaku widzialam bob i zastanawialam sie nad kupnem bobu lub zielonego groszku i wybralam groszek :-) jutro pieke tartaletki z masa kremowa i truskawkami....a moze jeszcze dzis :-D
    dawaj przepis:)


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam dużo truskawek i się zastanawiam, co z nimi począć :P część zrobię dzisiaj w czekoladzie :)

  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekam az mi maz przywiezie:) i mam ochote na zwykłego koktajla:)


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ochotę na coś takiego ale nie mam truskawek może jutro http://www.kwestiasmaku.com/zielony_srodek/truskawki/tarta_sernikowa_z_truskawkami/przepis.html

    Pola_x lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na szczęście ciast z truskawkami nie muszę robić, bo zawsze mam od taty :D :P

  • JATA Autorytet
    Postów: 366 216

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja dziś mam ciężki dzień. Na nic nie mam siły. Taką miałam ochotę przez Was ;)na tę fasolkę z ziemniaczkami, a nawet nie chce mi się jej ugotować. Pewnie znów mam niskie ciśnienie. Szczęście w nieszczęściu, że jestem na L4, bo nie wiem jakbym w pracy wysiedziała

    thgfvfxm3bi7mzv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj i w miarę dobre ciśnienie ale trochę niskie 114/66

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    24xi328.jpg
    Kupiłam dziś pierwsze ciuszki! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 16:13

    nick nieaktualny, Pola_x, asia1985, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam dzisiaj trochę niższe, czuję to, bo przy gwałtownym wstawaniu mam zawroty głowy, więc muszę wstawać jak jakaś kaleka - pomału się prostuję haha :P nie mierzę ciśnienia, bo nie mam ciśnieniomierza w domu, ale dla mnie to lepiej, bo potem bym panikowała, jakby było za niskie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    24xi328.jpg
    Kupiłam dziś pierwsze ciuszki! <3
    no nie, kolejna - zaraz ja będę oglądać na allegro przez Was :D hahaha :D

  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen1724 wrote:
    Mam ochotę na coś takiego ale nie mam truskawek może jutro http://www.kwestiasmaku.com/zielony_srodek/truskawki/tarta_sernikowa_z_truskawkami/przepis.html

    ale wygląda pysznie!

    Gumisia dziwnie mi się zdjęcie wyświetla, widze tylko fragment :/

    edit. o już widzę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 16:16

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sw9000.jpg
    A taki brzuszek już mam. :) Według terminu miesiączki dziś zaczęłam 8 tydzień. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 16:17

    Pola_x, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 358 359 360 361 362 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ