Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola_x wrote:
    Ja czytałam aby unikać na miękko raczej. A uwielbiam na miękko :P
    U nas dzisiaj ziemniaczki+jajko sadzone+fasolka <3
    No ja własnie takiego mocno ściętego sadzonego to nie zjem ;/

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naali13 wrote:
    No ja własnie takiego mocno ściętego sadzonego to nie zjem ;/
    to może zrób omlet? :D

  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    to może zrób omlet? :D
    Zrbię takie poł na pół ;p lekko rozlane ;p

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    menka wrote:
    tak, w normie :) podobno tak się dzieje czasem że rosnące hcg powoduje że spada tsh bo te hormony są bardzo podobne do siebie

    To super ;-) U mnie w sumie też TSH skoczyło ale na USG już było widać zmiany.

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra, zbieram tyłek, odezwę się później :D :*

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi jajkami to tak ostrożnie...nie są zalecane na miękko bo można zarazić się salmonellą ale ile w tym prawdy....?

    Ja zaraz idę gotować kapuśniaczek z młodej kapusty mmmmm palce lizać ;-)

    a.png
    a.png
  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy powinnam juz zadzwonić do niego czy czekać może jakiś zabieg robi albo cos? o 20 mam robić kolejny zastrzyk ale pielęgniarka przyjdzie jeszcze o 18 i może mi go podać ale nie wiem kurde czy mam brać:(


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i powoli zaczynam mieć wszystkiego dość dopadł mnie dół i nic mi się nie chce mam bardzo zły dzień przez to wszystko ciągle coś:(


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze poczekaj do 18 i przed zastrzykiem zadzwonisz?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś makaron rurki ze szpinakiem ze śmietaną, serem, czosnkiem, cebulką i kurczakiem. :) Jajka sadzonego nie znoszę. ;) Mężowi robię sadzone do ziemniaczków, a sobie jajecznicę hehe. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia1985 wrote:
    Właśnie zagniotłam ciasto na pizze i pokroiłam pieczarki a czuję się jakbym cały dom posprzątała i do tego bolą mnie plecy.
    Mmmmmmmmmm... :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naali13 wrote:
    Ja chyba postawię dziś na ziemniaczki + jajko sadzone :D
    Myślicie, że mogę zjeść jajko sadzone takie lekko rozlane, na miękko?
    Ja bym uważała z takim jajem. :P

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    U mnie owu pokazuje 6t2d a według USG 6t5d
    No to super. Też bym chciała żeby mi fasol podrósł i pokazywało więcej. ;)

  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla wrote:
    Moze poczekaj do 18 i przed zastrzykiem zadzwonisz?
    no właśnie ale jeśli miałabym podjechać na wizytę to 18 jest za późno chyba poczekam gdzieś do 15


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziewczyny smaka robicie ;-)

    a.png
    a.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naali13 wrote:
    My mamy dwa pokoje w mieszkaniu, całe czeka na generalny remont, ale mamy trochę prawnych problemów, więc szkoda nam kasy na nie-nasze mieszkanie, także na razie tylko sypialnia. :D To będzie pierwsza taka duża szafa w tym mieszkaniu więc już nie mogę się jej doczekać. :)
    A my czekamy aż się nasze mieszkanko wybuduje i teraz wynajmujemy, ale całkiem ładne i spore. W czerwcu przyszłego roku ma już stać nasze. :) Na razie tylko fundamenty i piwnice są. :P

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika34 wrote:
    no właśnie ale jeśli miałabym podjechać na wizytę to 18 jest za późno chyba poczekam gdzieś do 15
    Monika co się dzieje? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    A my czekamy aż się nasze mieszkanko wybuduje i teraz wynajmujemy, ale całkiem ładne i spore. W czerwcu przyszłego roku ma już stać nasze. :) Na razie tylko fundamenty i piwnice są. :P
    najgorsze chyba to czekanie, co? :D ja pamiętam, jak nasze remontowaliśmy, to wszystko się tak ciągnęło w nieskończoność :P i udało nam się wyrobić w ostatnim momencie :D

  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Monika co się dzieje? :(
    biorę clexane w brzuch na rozrzedzenie krwi i dostałam wysypki na brzuchu w miejscach wkucia nie wiem czy mogę go dalej brać czy odstawić czy zmienić miejsce czy zastąpić innym lekiem napisalam maila lekarzowi ale cisza nie odpisuje od rana.


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    najgorsze chyba to czekanie, co? :D ja pamiętam, jak nasze remontowaliśmy, to wszystko się tak ciągnęło w nieskończoność :P i udało nam się wyrobić w ostatnim momencie :D
    Ja mam nadzieję że mi ze względu na okoliczności (ciąża, urodzenie dziecka) szybko czas zleci. :) My będziemy mieć do zrobienia w tym mieszkaniu niewiele, bo tylko pomalować i kupić meble do kuchni, bo wszystko mamy (meble, sprzęty RTV i AGD), więc jak już dostaniemy klucze to mam nadzieję że kwestia miesiąca i zamieszkamy. Fasolek będzie miał pół roczku. :) Ale Ci zazdroszczę że już macie z tym spokój. :)

‹‹ 356 357 358 359 360 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ