Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    55adusia55 wrote:
    Czytalam ze to bol spowodowany jakims rozciaganiem wiezadel i czegos tam jeszcze
    Dokładnie, też to mam. :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    Boże...dotrwałam do końca i tylko na tyle starczyło mi sił!
    Alexa...hmmm:) cudo
    Monika jeszcze miała dzisiaj USG prawda? gratuluje (jeśli pomyliłam imię to przepraszam, ledwo ogarnęłam, tyle tekstu:)
    Kupiłam sukienkę, nie ma co idealnie podkreśla brzuszek:P
    Nie będę Was znowu straszyć lustrem ale u mnie nie można już ukryć...śmieszne, śmieszne ale nie chce przytyć więcej niż trzeba:P
    Ja w czwartek wyjeżdżam to rodziców a jak wrócę to już będzie USG:) Mam nadzieje, że szybko zleci:)
    Chyba nie posiedzę z Wami dzisiaj więc ściskam Wszystkie i Każdą z osobna :)
    Jutro w pracy się podłączę do Was:)
    Kochana a jak twój trądzik? :) Ja już niczym nie smaruję. Piękna cera mi się zrobiła. :) Mam nadzieję że u Ciebie też lepiej.

  • 55adusia55 Koleżanka
    Postów: 33 5

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Dokładnie, też to mam. :)
    A mialas badz masz brazowe plamienia?

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Kochana bardzo często po USG dopochwowym we wczesnej ciąży występują plamienia lub krwawienia. :) To dlatego że wszystko tam jest bardzo ukrwione i wrażliwe. Odpoczywaj. :)
    Anulka tak miała z tego co pamiętam. ;)
    Adusia miala usg wczoraj chyba,a plamienia sa od 4 dni,wiec to raczej nie jest przyczyna :-) aczkolwiek warto oczywiscie wiedsiec,ze po usg moga sie zdarzyc plamienia :-)

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ale znam mnóstwo osób, które miały i nic się nie stało, więc spokojnie. Najważniejsze że to nie żywa krew. :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Adusia miala usg wczoraj chyba,a plamienia sa od 4 dni,wiec to raczej nie jest przyczyna :-) aczkolwiek warto oczywiscie wiedsiec,ze po usg moga sie zdarzyc plamienia :-)
    Oj, to nie doczytałam. :) Moja szwagierka miała na początku ciąży kilka dni plamień, mały ma teraz 3 latka. :)

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwazniejsze, to isc juz wypoczac , bo pozno sie robi :-P ja zmykam spac. Dobranoc Babeczki ;-)

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co pamiętam to Anulka miała wręcz krew a nie plamienie po USG, ale wszystko jest dobrze. :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Najwazniejsze, to isc juz wypoczac , bo pozno sie robi :-P ja zmykam spac. Dobranoc Babeczki ;-)
    Dobranoc! Ja też uciekam. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy dziś zasne z wrażenia! :D oj ciężko będzie. Hehe. Jakoś trzeba :)

    Dobrej nocki Dziewuszki! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamienia się zdażają, może być to tylko np za mała ilość progesteronu i luteina wystarczy, na pewno trzeba to z ginem przedyskutować...

    tak gumisia, ze mnie przez pół godz krew żywa leciała po usg, ale wszystko ok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamiłam w 6 tc przez 3 dni, tylko rano. Nie bolało mnie nic, plamienia były brązowe i bardzo, bardzo skąpe, więc nie panikowałam. Dzidziuś rośnie, a pani ginekolog powiedziała, że takie plamienia się zdarzają. Podobno około 6-7 tc. zarodek pozbywa się starej krwi, która do tej pory go chroniła.

  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika_89 wrote:
    hej. Juz po wizycie. Miałam tylko usg brzuszne bo mój gin jest zdania, że może nie być serduszka, a usg dopochwowe jednak nagrzewa tkanki, a nie powinno się nagrzwać fasola bo to może prowadzić do poronień. No a że ja jestem po poronieniu to lepiej tam nie gmerać.
    Było widać pęcherzyk, ładny, okrągły, dobrze umiejscowiony. Wielkośc wg obrazu usg 6w6d, jak dobrze zrozumiałam gin 18mm czyli w sumie nawet sie pokrywa z om

    alexa piękne fotki <3
    Skoro masz 6tydz 6dzien na usg to dzidzia na.pewno rosnie i wszystko.jest jak najlepoej :)


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo widzialam.ze w pozniejszych postach sie stresowalas


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 135

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem w 7 tygodniu ciąży czyli (6 tyg 0 dni ) więc jak mam mówić , że jestem w 7 czy 6 :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynasz - leci Ci, jesteś w trakcie 7 tygodnia ;) Zawsze tak mówię :)

    karolinka1992 lubi tę wiadomość

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! Ale mialam koszmar. Snilo mi sie,ze bylam u gina takiego starego i niby mnie badal a wyciagnal mi takimi szczypcami kawal tkanki, patrze, a tam moj dzidzius! :-( ale ryczalam we snie, az sie zmeczona obudzilam

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mowie zawsz jak mam jakis nowy tydzien i 0dni,ze dzis zaczynam x tydzien, a pozniej nuz normalnie muwie "jestem w 9, 10 itd"

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Obudziłam się bez mdłości, wreszcie mogę zjeść śniadanie ze smakiem:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 135

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
‹‹ 367 368 369 370 371 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ