Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się :) co do grupy, niech coliberek zmieni na tajną i po prostu reszta niech wyśle jej na priv swoje dane i je doda :)

    u mnie noc bez i poranek bez mdłości dzięki popijaniu zielonej herbatki :) będę ją chyba litrami pić :D

  • Aprilia Autorytet
    Postów: 441 347

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie wiem jak się czuję, bo jeszcze leżę w łóżku ;) Przeczytałam, że w ciąży nie powinno się robić depilacji woskiem, a ja się tak depiluję od lat :/ Nie chcę wracać do golenia maszynką a do kremów nie jestem przekonana... No ale zrobiło się gorąco i trzeba zrzucić te długie gacie ;) A wy jak sobie z tym radzicie?

    qdkkj44jg7uoszr1.png

    mhsv2n0ags50zkq8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aprilla ja nogi jadę depilatorem,nie wiem czy dobrze robię, ale robię :P resztę maszynką.. do kremów przekonana nie jestem jakoś..

  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    witam się :) co do grupy, niech coliberek zmieni na tajną i po prostu reszta niech wyśle jej na priv swoje dane i je doda :)

    u mnie noc bez i poranek bez mdłości dzięki popijaniu zielonej herbatki :) będę ją chyba litrami pić :D
    ile ty masz lat kochan na fb taka jestes mlodziutka


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nogi zamierzam golić depilatorem a reszta maszynką:P

    nick nieaktualny, Liskova lubią tę wiadomość

  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam za dwa dni wizytę a jutro zaczynam 10 tydzień -wynik objawów zero mega stres! większość z was chociaż raz rzygała mnie nawet piersi nie bolą już:(


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ariozona mnie na szczęście na razie ominęła ta "przyjemność" choć kila razy było blisko. No i zaczyna mnie nakkrąglo mdlić.

    Aprila ja tradycyjnie - maszynka

  • Aprilia Autorytet
    Postów: 441 347

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    u mnie noc bez i poranek bez mdłości dzięki popijaniu zielonej herbatki :) będę ją chyba litrami pić :D
    Zazdroszczę, że znalazłaś swój sposob na mdłości, mi się póki co nie udało i męczę się kosmicznie :/

    qdkkj44jg7uoszr1.png

    mhsv2n0ags50zkq8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika34 wrote:
    ile ty masz lat kochan na fb taka jestes mlodziutka
    profilowe to mam sprzed... 6 lat :) 24.

  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska eneska w moich myślach byłaś blondynką hehe

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aprilia wrote:
    Zazdroszczę, że znalazłaś swój sposob na mdłości, mi się póki co nie udało i męczę się kosmicznie :/
    musisz szukać, ponoć też cukierki z imbirem dobre są.. mi w pierwszej ciąży pomagał uwaga.. sok truskawkowy z cappy, szkoda, że już go nie produkują :(

  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    profilowe to mam sprzed... 6 lat :) 24.
    24 lata? i będziesz mieć 3 dziecko ? pozazdrościć:)


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika34 wrote:
    24 lata? i będziesz mieć 3 dziecko ? pozazdrościć:)
    taa, niektórych to "boli" ale mam to gdzieś :) ważne, że my szczęśliwi :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zróbcie tajną grupę to dołączę ale super tak buźki widzieć:)


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zróbcie tajną grupę to dołączę ale super tak buźki widzieć:)


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to coliberek musi, ja nie mam takiej mocy niestety he

  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jedna z was ma zdjęcie z wałkiem która to bo niema podpisanej?:P brunetka taka ładna

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane zmieniłam nazwę na Słodkie Marzenie. Brzmi mniej ciążowo nie? :) Teraz może reszta się bez obaw dopisze. ;)

    nick nieaktualny, Liskova lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny piszcie do mnie, albo do gumisi swoje dane w prywatnej wiadomości, dodamy was do grupy :)

  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu mnie dziś mdli. Fuj nie lubię tego. Wcześniej pomagał banan ale już nie pomaga.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
‹‹ 402 403 404 405 406 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ