Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się :) co do grupy, niech coliberek zmieni na tajną i po prostu reszta niech wyśle jej na priv swoje dane i je doda :)

    u mnie noc bez i poranek bez mdłości dzięki popijaniu zielonej herbatki :) będę ją chyba litrami pić :D

  • Aprilia Autorytet
    Postów: 441 347

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie wiem jak się czuję, bo jeszcze leżę w łóżku ;) Przeczytałam, że w ciąży nie powinno się robić depilacji woskiem, a ja się tak depiluję od lat :/ Nie chcę wracać do golenia maszynką a do kremów nie jestem przekonana... No ale zrobiło się gorąco i trzeba zrzucić te długie gacie ;) A wy jak sobie z tym radzicie?

    qdkkj44jg7uoszr1.png

    mhsv2n0ags50zkq8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aprilla ja nogi jadę depilatorem,nie wiem czy dobrze robię, ale robię :P resztę maszynką.. do kremów przekonana nie jestem jakoś..

  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    witam się :) co do grupy, niech coliberek zmieni na tajną i po prostu reszta niech wyśle jej na priv swoje dane i je doda :)

    u mnie noc bez i poranek bez mdłości dzięki popijaniu zielonej herbatki :) będę ją chyba litrami pić :D
    ile ty masz lat kochan na fb taka jestes mlodziutka


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nogi zamierzam golić depilatorem a reszta maszynką:P

    nick nieaktualny, Liskova lubią tę wiadomość

  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam za dwa dni wizytę a jutro zaczynam 10 tydzień -wynik objawów zero mega stres! większość z was chociaż raz rzygała mnie nawet piersi nie bolą już:(


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ariozona mnie na szczęście na razie ominęła ta "przyjemność" choć kila razy było blisko. No i zaczyna mnie nakkrąglo mdlić.

    Aprila ja tradycyjnie - maszynka

  • Aprilia Autorytet
    Postów: 441 347

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    u mnie noc bez i poranek bez mdłości dzięki popijaniu zielonej herbatki :) będę ją chyba litrami pić :D
    Zazdroszczę, że znalazłaś swój sposob na mdłości, mi się póki co nie udało i męczę się kosmicznie :/

    qdkkj44jg7uoszr1.png

    mhsv2n0ags50zkq8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika34 wrote:
    ile ty masz lat kochan na fb taka jestes mlodziutka
    profilowe to mam sprzed... 6 lat :) 24.

  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska eneska w moich myślach byłaś blondynką hehe

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aprilia wrote:
    Zazdroszczę, że znalazłaś swój sposob na mdłości, mi się póki co nie udało i męczę się kosmicznie :/
    musisz szukać, ponoć też cukierki z imbirem dobre są.. mi w pierwszej ciąży pomagał uwaga.. sok truskawkowy z cappy, szkoda, że już go nie produkują :(

  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    profilowe to mam sprzed... 6 lat :) 24.
    24 lata? i będziesz mieć 3 dziecko ? pozazdrościć:)


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika34 wrote:
    24 lata? i będziesz mieć 3 dziecko ? pozazdrościć:)
    taa, niektórych to "boli" ale mam to gdzieś :) ważne, że my szczęśliwi :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zróbcie tajną grupę to dołączę ale super tak buźki widzieć:)


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zróbcie tajną grupę to dołączę ale super tak buźki widzieć:)


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to coliberek musi, ja nie mam takiej mocy niestety he

  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jedna z was ma zdjęcie z wałkiem która to bo niema podpisanej?:P brunetka taka ładna

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane zmieniłam nazwę na Słodkie Marzenie. Brzmi mniej ciążowo nie? :) Teraz może reszta się bez obaw dopisze. ;)

    nick nieaktualny, Liskova lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny piszcie do mnie, albo do gumisi swoje dane w prywatnej wiadomości, dodamy was do grupy :)

  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu mnie dziś mdli. Fuj nie lubię tego. Wcześniej pomagał banan ale już nie pomaga.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
‹‹ 402 403 404 405 406 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ