Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy orientujecie się czy jak tetno.wynosi az 170 to dobrze?zapomniałam spytac lekarza. To chyba gorna granica normy. :p dla wszystkich ktore boja sie plamien-tez mialam 4 dni brazowych w 7tc a dziś maluch wywija w brzuchu.ale lekcewazyc nie mozna

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Hej dziewczyny czy orientujecie się czy jak tetno.wynosi az 170 to dobrze?zapomniałam spytac lekarza. To chyba gorna granica normy. :p dla wszystkich ktore boja sie plamien-tez mialam 4 dni brazowych w 7tc a dziś maluch wywija w brzuchu.ale lekcewazyc nie mozna
    ja niestety nie wiem, czy takie tętno jest prawidłowe, ale myślę, że jeśli lekarz nie mówił nic, to jest w porządku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja już wyczaiłam skąd moje plamienia!! pierwsze było 2 dni po seksie, drugie też 2 dni po seksie, ale w tym czasie małą dawkę luteiny miałam i lekarz powiedziała, że mało prawdopodobne, że to po tym, ale mówiła, żeby się wstrzymać... no ale poniosło troszkę nas ostatnio :D jak to mówią na pół gwizdka i delikatnie i było ok, gdyby nie to, że dziś mija 2 dzień a ja na wkładce brązowe plamienie widzę!
    koniec, abstynencja, mąż nie pocieszony będzie :P heh

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    a ja już wyczaiłam skąd moje plamienia!! pierwsze było 2 dni po seksie, drugie też 2 dni po seksie, ale w tym czasie małą dawkę luteiny miałam i lekarz powiedziała, że mało prawdopodobne, że to po tym, ale mówiła, żeby się wstrzymać... no ale poniosło troszkę nas ostatnio :D jak to mówią na pół gwizdka i delikatnie i było ok, gdyby nie to, że dziś mija 2 dzień a ja na wkładce brązowe plamienie widzę!
    koniec, abstynencja, mąż nie pocieszony będzie :P heh
    Dobrze,ze sie wyjasnilo,ale to nie znaczy ze musi byc abstynencja. Po prostu wydaje mi sie,ze z racji tego,iz blona sluzowa jest teraz o wiele bardziej ukrwiona,to przy tarciu (hehehe) musialo peknac jakies naczynko :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Dobrze,ze sie wyjasnilo,ale to nie znaczy ze musi byc abstynencja. Po prostu wydaje mi sie,ze z racji tego,iz blona sluzowa jest teraz o wiele bardziej ukrwiona,to przy tarciu (hehehe) musialo peknac jakies naczynko :-)
    może być, że przy tarciu :D ale mimo wszystko już ryzykować nie będę dopóki oficjalnego pozwolenia nie dostanę, na pewno już nie w tym trymestrze :)

    Vuko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam plamienia dwa dni po USG pierwszym (od tej pory już spokój, nawet po seksie, po kolejnym USG wszystko w porządku) - możliwe, że też wtedy coś "pękło" we mnie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha my nawet z plamień po seksie możemy zrobić coś śmiesznego, ale się uśmiałam :D ja to po pierwszym usg krwią się aż zalałam :o ale później już po żadnym, nawet plamień :D

  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przespałam się i obudziłam się z mdłościami.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszamalam 2 krokiety z barszczykiem i 2 kromki z pomidorem i szczypiorkiem. Jestem pelna :-P deszcze u nas padal przez 2 godz,ale teraz juz noc, chociaz zachmirzone jest niebo nadal

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ugotowalam zupe i malo nie umarłam...co za smród! :( kończę z gotowaniem, mąż zaraz wyjezdza na poligon a ja do mamy :D

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Wszamalam 2 krokiety z barszczykiem i 2 kromki z pomidorem i szczypiorkiem. Jestem pelna :-P deszcze u nas padal przez 2 godz,ale teraz juz noc, chociaz zachmirzone jest niebo nadal
    oo takie krokiety z barszczem to bym wsunęła :D

    marta1987, Vuko lubią tę wiadomość

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmmm krokiety....:)

  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mm krokieciki też chętnie bym zjadła ...

    kurcze za chwile mam do kosmetyczki jechać a mnie mdłości zaczęły brać ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 16:21

    201601307246.png
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mam już pomysł żeby dużo pić w ciągu dnia = woda aloesowa mmmmm to moge pic hektolitrami :D

    201601307246.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlaMat wrote:
    a mam już pomysł żeby dużo pić w ciągu dnia = woda aloesowa mmmmm to moge pic hektolitrami :D
    ostatnio rozmawiałyśmy tutaj nt. ziół w ciąży i podobno aloes nie jest zalecany. nie wiem, ile jest go w wodzie aloesowej i pod jaką postacią, ale sugerowałabym sprawdzić :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie nic do picia nie podchodzi, moja ulubiona herbata mi nie smakuje, moja ulubiona woda z lidla lekko gazowana też mi nie smakuje. Po sokach mam zgagę. Ledwo co toleruje wodę niegazowaną ale musi być taka żeby nie miała żadnego smaku i musi być bardzo zimna.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    ostatnio rozmawiałyśmy tutaj nt. ziół w ciąży i podobno aloes nie jest zalecany. nie wiem, ile jest go w wodzie aloesowej i pod jaką postacią, ale sugerowałabym sprawdzić :)

    ooo dobrze,ze wspominasz :) w takim razie musze sprawdzic

    201601307246.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Pierwszym przeciwwskazaniem jest uczulenie na aloes, drugim ciąża. Jeśli jesteś w stanie błogosławionym, zrezygnuj z przyjmowania soku z aloesu, a także leków z jego wyciągiem. Pobudza on macicę do skurczów, co może wywołać poronienie lub przedwczesny poród. Unikaj aloesu także podczas karmienia piersią. Zawarte w nim związki łatwo przenikają do pokarmu i mogą powodować biegunkę u niemowląt."

    sprawdź skład swojej wody aloesowej :)

  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba jednak sobie zaoszczędze tej wody aloesowej

    http://2.bp.blogspot.com/_DGQPVGvocEQ/TJjtLMsjVZI/AAAAAAAABt4/pwzfMkEyngo/s1600/IMG_6590.JPG

    201601307246.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dość sporo tego soku - jak nie musisz, to nie pij :) ew. porozmawiaj z ginekologiem na ten temat.

‹‹ 433 434 435 436 437 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ