Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dopiero wizyta za 1,5 tygodnia. A już odchodzę od zmysłów.

    Czy będzie ok? Brzuch mnie boli to panika, nie boli jeszcze gorzej.

    Mam tego dość. Niech nastanie II trymestr!!!

    Na razie objawy się utrzymują. Zmnieniają intensywność, ale się utrzymują.

    Liskova lubi tę wiadomość

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dopiero 29.06, jejku gdzie tam do końca czerwca :D najchętniej bym codziennie latala Na Usg, hihi. Chyba każda z nas :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa to dzieki za info, zmienię sobie termin na poźniejszy w takim razie;) bo tez mam na 11 t i 3 d a wole zeby było juz dokładniejsze;)

  • ewe08 Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Energa mogłabyś do mnie też wysłać zaproszenie

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgasnloe2l.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewe08 wrote:
    Energa mogłabyś do mnie też wysłać zaproszenie
    wysłałam

  • ewe08 Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eneska (przepraszam, słownik)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgasnloe2l.png[/link]
  • JATA Autorytet
    Postów: 366 216

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja idę właśnie wcześnie, 11 i 2, już nie dam rady dłużej czekać. Myślę, ze jak się mieszczę w widełkach, to będzie ok.

    thgfvfxm3bi7mzv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewe08 wrote:
    Eneska (przepraszam, słownik)
    domyśliłam się :) odpisałam Ci na wiadomość

  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eneska mnie też możesz na fb dodać

    201601307246.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlaMat, dodam Cię do przyjaciółek tutaj i wyślę wiadomość, co należy zrobić, żeby do grupy trafić :)

  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok :-)

    201601307246.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlaMat wrote:
    Ok :-)
    wysłałam Ci wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj też miałam wizytę, wszystko w porządku dzidzia rośnie ma 3 cm, serduszko pięknie bije. Mój lekarz obliczył że termin porodu to 8.01. a nie 6.01. ale to prawie żadna różnica ;) W ogóle na początku badania dzidzia się tak skuliła że była dużo większa różnica ale po chwili się wyciągnęła i wszystko się zgadzało :) Pomachało nóżkami i w sumie tyle. No i badanie miałam już przez powłoki brzuszne :) Ach piękny widok :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, JATA, naali13, Pola_x, Aprilia, Liskova, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JATA wrote:
    a ja idę właśnie wcześnie, 11 i 2, już nie dam rady dłużej czekać. Myślę, ze jak się mieszczę w widełkach, to będzie ok.

    Może uda się przeprowadzić to badanie... chyba, że ciąża okaże się młodsza.

    a.png
    a.png
  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy linea negra biegnie przez wzgorek lonowy? Bo taka tam mam kreskę delikatna. A na brzuchu nie wiem bo mam bliznę.

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 11 tygodniu.
    Przy okazji jestem strasznie zestrachana, bo mam znowu jakiś podbarwiony śluz. (Nie jest to żywa krew na szczęście...). Później zadzwonię do swojego gina. Ale jak widzę coś takiego to jestem bliska zawału :(

    km5sio4phkxiw92p.png
  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Ja właśnie zaczynam się uczyć na egzamin, który mam dzisiaj o 15 :D

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    wy juz bardziej doswiadczone jestescie wiec pytam,
    kiedy zaczyna bic serce dziecka?

    bo nie wiem na kiedy mam sie umowic na wizyte? bo wyjezdzam na wakacje i bym mogla byc przed wyjazdem 26.06 lub po powrocie 6.07

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:
    hej dziewczyny,
    wy juz bardziej doswiadczone jestescie wiec pytam,
    kiedy zaczyna bic serce dziecka?

    bo nie wiem na kiedy mam sie umowic na wizyte? bo wyjezdzam na wakacje i bym mogla byc przed wyjazdem 26.06 lub po powrocie 6.07
    Sprawa indywidualna. Serduszko mojego maleństwa biło już w 7 tygodniu.
    Ale jeśli dasz radę lepiej idź 6 lipca, większa pewność.

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie chyba lepiej pojde po urlopie, zeby sie nie stresowac jakby na za wczesnej wizycie okazalo sie ze nic nie widac,

    dzieki za odp :)

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

‹‹ 438 439 440 441 442 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ