Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1423 748

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viki wrote:
    A ja dopiero wizyta za 1,5 tygodnia. A już odchodzę od zmysłów.

    Czy będzie ok? Brzuch mnie boli to panika, nie boli jeszcze gorzej.

    Mam tego dość. Niech nastanie II trymestr!!!

    Na razie objawy się utrzymują. Zmnieniają intensywność, ale się utrzymują.
    Ojj rozumiem Cię doskonale... U mnie dokładnie to samo.


    Ja przebieram już nogami. Jeszcze 2,5h i jadę do gin, błagam niech wszystko będzie dobrze..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej ja wczoraj wieczorem miałam taki kryzys, czy na pewno jest ok, ale potem pomyślałam: dlaczego mam myśleć że coś jest nie tak ... nie krwawię, nie mam skurczy, oszczędzam się ... robię co mogę, reszta w rękach Boga. :)
    Ale wierzę, że nasza Kropka tam sobie teraz fika ostro w brzuszku :D

    nick nieaktualny, Liskova, Vuko, monika_89, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova trzymam kciuki :) na pewno wszystko będzie dobrze :)

    Smużka gratuluję zdrowej Fasolki :) cudne takie wiadomości :)

    Ja mam wizytę jutro rano ale stresować się nie mam czasu bo mam dość dużo do zrobienia w pracy i to przynajmniej odrywa trochę moje myśli od tego panicznego strachu :) wierzę że będzie dobrze :)
    Poza tym wczoraj zamówiłam kilka ciążowych ciuchów bo w C&A mieli mega wyprzedaż i mam nadzieję że będą ok. Odbieram w sklepie więc jakby coś nie pasowało to mogę zaraz oddać. Ja kupuję bardzo często online i rzadko odsyłam ;)

    Liskova, nick nieaktualny, Smużka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 wrote:
    Liskova trzymam kciuki :) na pewno wszystko będzie dobrze :)

    Smużka gratuluję zdrowej Fasolki :) cudne takie wiadomości :)

    Ja mam wizytę jutro rano ale stresować się nie mam czasu bo mam dość dużo do zrobienia w pracy i to przynajmniej odrywa trochę moje myśli od tego panicznego strachu :) wierzę że będzie dobrze :)
    Poza tym wczoraj zamówiłam kilka ciążowych ciuchów bo w C&A mieli mega wyprzedaż i mam nadzieję że będą ok. Odbieram w sklepie więc jakby coś nie pasowało to mogę zaraz oddać. Ja kupuję bardzo często online i rzadko odsyłam ;)
    Mają jeszcze tą wyprzedaż ? :D

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedna przypominajka, ale obiecuję ze przedostatnia ;)
    Dopisujcie się :), bo tam styczniówka tylko jedna :)

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/lista-obecnych-ciezarowek,26,244.html

    Gumisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naali13 wrote:
    Jej ja wczoraj wieczorem miałam taki kryzys, czy na pewno jest ok, ale potem pomyślałam: dlaczego mam myśleć że coś jest nie tak ... nie krwawię, nie mam skurczy, oszczędzam się ... robię co mogę, reszta w rękach Boga. :)
    Ale wierzę, że nasza Kropka tam sobie teraz fika ostro w brzuszku :D

    Prawidłowe myślenie :)
    Ale rozumiem też dziewczyny co się stresują jak mają problemy.... Przerabiałam to w styczniu i wiem co to za strach...

    Ale nie nakręcajmy się dziewczynki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naali13 wrote:
    Mają jeszcze tą wyprzedaż ? :D

    Nie wiem, mi wczoraj taki link wyskoczył w pracy od inteligentnego wujka googla i przejrzałam i zamiast pracować hihi.. zamówiłam bo dużo było -50%
    Ale ja zamawiałam na niemeckim c&a.
    Popatrz w necie i może akurat coś znajdziesz. Mi były potrzebne sukienki od zaraz bo przecież w tym Mediolanie roztopię się w portkach...

  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spodobały mi się szorty ! :D i kombinezon, idę dziś zobaczyć czy w C&A naszym są :D Bo mam do nich jeszcze -25% za tankowanie na orlenie ;p

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic zbieram się do pracy ;)

    Dziś bliźniaki mojej kuzynki kończą roczek :) fajne bobasy ;)

    Miłego dnia dziewczyny, będę wieczorem czytać o waszych wizytach :) trzymam kciuki :)

  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naali13 wrote:
    Spodobały mi się szorty ! :D i kombinezon, idę dziś zobaczyć czy w C&A naszym są :D Bo mam do nich jeszcze -25% za tankowanie na orlenie ;p
    A ja nie mam C&A u siebie w mieście a szkoda, bo bardzo lubię ten sklep. Jak chcę coś kupić to muszę jechać 70 km.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to mam już dosyć tych cholernych mdłości i nie wiem co kierowało osobą, która nazwała je porannymi, bo u mnie trwają cały dzień.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, ja za to mam wieczorne mdłości :D nie ma reguły :P

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 wrote:
    Liskova trzymam kciuki :) na pewno wszystko będzie dobrze :)

    Smużka gratuluję zdrowej Fasolki :) cudne takie wiadomości :)

    Ja mam wizytę jutro rano ale stresować się nie mam czasu bo mam dość dużo do zrobienia w pracy i to przynajmniej odrywa trochę moje myśli od tego panicznego strachu :) wierzę że będzie dobrze :)
    Poza tym wczoraj zamówiłam kilka ciążowych ciuchów bo w C&A mieli mega wyprzedaż i mam nadzieję że będą ok. Odbieram w sklepie więc jakby coś nie pasowało to mogę zaraz oddać. Ja kupuję bardzo często online i rzadko odsyłam ;)

    Lucy czekam z niecierpliwością na Twoją wizytę ;-) Moje maleństwo miało 4,5 cm wczoraj ciekawe ile Twoje będzie miało. Lekarz powiedział mi, że termin USG jest zbliżony do OM ale ja wiem, że owu było 4 dni później przynajmniej. Przeszukałam rożne strony i rozmiar dzieciątka w tych tyg jest różny i nawet w suwaczku napisane jest 5 cm wiec moje jest mniejsze. Pewnie więcej dowiem się za 2 tyg.

    a.png
    a.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim:) jeszcze półtorej godziny i wizyta no i lekkie mdłości mam

    Liskova lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy wiadomo, co u Morwy ?

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem to na razie dobrze ale poczekajmy niech sama się odezwie. :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Paulix Ekspertka
    Postów: 207 118

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki :* codziennie ok 5 budze sie na siku i wtedy boli mnie cale bodbrzusze tak ze prawie zawaly dostaje ale staram sie nie nakrecac i mowie sobie ze to pęcherz sie rozkurcza :) nie mialam ani razu nawet delikatnego sladu krwi mam nadzieje ze to dobry znak a nie zly. Czasami delikatnie ciemniejszy uplaw ale to chyba normalne. Mdłości juz praktycznie brak a bylo ich i tak bardZo malo. Jedynie smaczki mi sie utrzymuja, a na twarzy ktora zawsze byla bez krostwk pojawilo sie pare wypryskow.
    Mam nadzieje ze wszystko jest ok :)
    Milego dnia bez wiekszych ciazowych ekscesów :*

    Jaś 03.01.2016 - 3960g, 56cm :)
    atdcp07wpidlrccj.png
    Aniołek [*] 29.03.2015, 9tc
  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na bieżąco czytam wszystko i nie kojarzę żeby ostatnio coś napisała.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Dzisiaj obudziły mnie meeega mdłości. Przy łóżku już w razie co mam wiadro, mam nadzieję,że nie będą męczyć cały dzień

    201601307246.png
  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala ja dziś też mam masakre.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
‹‹ 439 440 441 442 443 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ