Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Kinia1986 Przyjaciółka
    Postów: 82 76

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla wrote:
    Nie dotykam brzucha tylko czuje ze sie spina i robi twardy, jest to dosc nieprzyjemne jak skurcz i troche czasem boli, budzi mnie tez czasem w nocy, nie dotykam wtedy brzucha, bo głaskanie tylko nasila, staram sie pic wodę i uspokoić ale pewnie rzeczywiście ten magnez będę brać:) mam nadzieje ze przejdzie;)


    Weź tabletkę jak zaczynasz czuć coś niepokojącego
    niektóre ciężarne biorą nawet 3x2 tabl magnezu dziennie

    Niestety ten w tabletkach nie ma dobrej wchłanialności

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dxomcwa1ppg5wdso.png
  • Kinia1986 Przyjaciółka
    Postów: 82 76

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem No-spa też może pomóc, ale jeśli nie bedzie przechodziło to lepiej odwiedzić gin.
    A już na pewno, gdy przy takich bólach pojawi się plamienie...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dxomcwa1ppg5wdso.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na takie napinanie brzucha to bardziej nospa sam magnez może nie pomóc.

    nick nieaktualny, Kinia1986, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny:* plamien nie ma, magnez 2 tabletki zjedzony i pora spać:) słodkich snów dla Mamuś i Fasolek:)

    nick nieaktualny, Martii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JATA wrote:
    No strasznie podeszły ten wiek ;)
    u mnie kolejno 1:2100, 1:20000, 1:20000
    Dalej nic nie robię, bo i po co :)
    He, he, no własnie wiek :-)
    To ja nie powinnam być w ciązy :-)
    A mi jeszcze nie obliczyli, chyba po PAPPA dostanę
    ale najwyższe NT 1,73 kośc nosowa 2,14 CR 6,0 w 11t5d, wg usg 12t4d
    Było kilka pomiarów NT od 1,41 do 1,73

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2015, 22:24

  • ewka315 Przyjaciółka
    Postów: 119 77

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja juz po wizycie wszystko wporządku. Maleństwo ma już 7,59, nt 1'44 więc w normie. Wg USG 13t4d. Po wizycie oczywiście cieszyłam się że wszystko ok a teraz już się nie moge doczekać kolejnego USG bo dziecko znowu spało przez całe podglądanie

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Martii, Liskova, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Pola_x lubią tę wiadomość

    4c3tdqk3evf5n69m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewka315 wrote:
    Witajcie, ja juz po wizycie wszystko wporządku. Maleństwo ma już 7,59, nt 1'44 więc w normie. Wg USG 13t4d. Po wizycie oczywiście cieszyłam się że wszystko ok a teraz już się nie moge doczekać kolejnego USG bo dziecko znowu spało przez całe podglądanie
    moje też ostatnio spało :) pani doktor poruszała głowicą, to machnęło rączką i poszło dalej spać :P mimo woli tylko zmieniało pozycję w brzuszku - chyba pływało:)))

  • ewka315 Przyjaciółka
    Postów: 119 77

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak spało że na dopochwowym nie udało się pomierzyć wszystkiego i jeszcze dr robił mi przez brzuch usg

    4c3tdqk3evf5n69m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewka315 wrote:
    Witajcie, ja juz po wizycie wszystko wporządku. Maleństwo ma już 7,59, nt 1'44 więc w normie. Wg USG 13t4d. Po wizycie oczywiście cieszyłam się że wszystko ok a teraz już się nie moge doczekać kolejnego USG bo dziecko znowu spało przez całe podglądanie
    A u mnie fikał dupcię podrzucał :-)

    ewka315, mimi87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam gdzieś, że godzinę przed planowanym USG warto zjeść np. batona albo czekoladę. Przypływ cukru może rozbudzić fasolkę :P

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    Dziewczyny, co do magnezu, to gin polecił mi KONIECZNIE zażywać. Własnie przez to, że wszystko się tam rozciąga, mogą występować skurcze, to żeby ich uniknąć, trzeba koniecznie magnez suplementować.

    Zalecił mi magnez, którego nie znam, a mianowicie: MAGNELLA. On sam go zażywa i mówi, że to najlepszy magnez na rynku. Nawet polecił mi zrobić sobie poziom magnezu teraz (a zażywam) i po Magnelli i powiedział, że będzie duża różnica.

    Na zgagę: Gaviscon lub Prevomit (Prevomit jest też na mdlości).

    I dostałam luteinę, do 20 tygodnia będę zażywać.
    Liskowa,a lekarz mowil dlaczego az do 20tyg?

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój strasznie się wiercił przez całe usg :)
    Mam pytanko. Do tej pory u mojego gina z usg wychodziło mi, że płód jest młodszy o 5 dni, niż wskazuje na to OM, dziś na usg genet. inna ginka wpisała mi, że płód jest nawet o jeden dzień starszy niż wskazuje OM :/
    CRL mam 63,0
    12t5d wg dzisiejszego usg

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    Czytałam gdzieś, że godzinę przed planowanym USG warto zjeść np. batona albo czekoladę. Przypływ cukru może rozbudzić fasolkę :P
    Tak, ponoc slodkie jedzonko lub cola "pomaga". Ja przed ostatnim usg zjadlam goralka i tak sie wiercilo malenstwo,ze lekarz mial problem z mierzeniem ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii wrote:
    A mój strasznie się wiercił przez całe usg :)
    Mam pytanko. Do tej pory u mojego gina z usg wychodziło mi, że płód jest młodszy o 5 dni, niż wskazuje na to OM, dziś na usg genet. inna ginka wpisała mi, że płód jest nawet o jeden dzień starszy niż wskazuje OM :/
    CRL mam 63,0
    12t5d wg dzisiejszego usg
    A jakie jest pytanie? :-D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii wrote:
    A mój strasznie się wiercił przez całe usg :)
    Mam pytanko. Do tej pory u mojego gina z usg wychodziło mi, że płód jest młodszy o 5 dni, niż wskazuje na to OM, dziś na usg genet. inna ginka wpisała mi, że płód jest nawet o jeden dzień starszy niż wskazuje OM :/
    CRL mam 63,0
    12t5d wg dzisiejszego usg
    a jakie jest pytanie? :D

    Vuko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha Vuko <3

    Vuko lubi tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha eneska <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieeee to juz bylo przerazajace teraz hahaha

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahaaha!!!! Padłam!

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    Hahahahaaha!!!! Padłam!
    Chyba nadajemy na tych samych falach hahaha ale sie usmialam :-D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
‹‹ 550 551 552 553 554 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ