Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii śliczności! <3

    Martii, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola_x wrote:
    Martii śliczności! <3

    Dziękuję Pola :D

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! W tym tygodniu nie byłam w stanie Was nadrabiać, bo w sobotę mieliśmy ślub siostry! :) Ale już jesteśmy w domu więc będę znowu na bieżąco ;))

    Za 2h mamy usg genetyczne ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1423 748

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti, śliczne :)
    Naali, powodzonka!

    f30750a1e9ef4118med.jpg

    A to nasze maleństwo wczoraj :) Nie widać go tak super, bo się akurat tak ułożył :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Pola_x, Martii, Giannaa, nick nieaktualny, mimi87, Nessa, Kinia1986, Aprilia, nick nieaktualny, ewka315, nick nieaktualny, Mama84, marta1987, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    Marti, śliczne :)
    Naali, powodzonka!

    f30750a1e9ef4118med.jpg

    A to nasze maleństwo wczoraj :) Nie widać go tak super, bo się akurat tak ułożył :)
    wstydniś:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śliczne maluszki :)) ja jutro nie wyjdę dopóki ładnej fotki mi nie cyknie haha

    Vuko lubi tę wiadomość

  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    śliczne maluszki :)) ja jutro nie wyjdę dopóki ładnej fotki mi nie cyknie haha

    haha :D

    Ja jak byłam ostatnio u mojego gin, to siedziałam jeszcze u położnej i wyszła dziewczyna i mówi, że chciała buźkę zobaczyć, a on sie nie chciał obrócić i że następnym razem będzie tyle siedzieć aż nie zobaczy :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1423 748

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eneska, nawet nie tyle wstydniś, co śpioch :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    Marti, śliczne :)
    Naali, powodzonka!

    f30750a1e9ef4118med.jpg

    A to nasze maleństwo wczoraj :) Nie widać go tak super, bo się akurat tak ułożył :)


    Dziękuję Liskova. :)
    Twoje dzieciątko piękniuchne!

    Nessa, Liskova lubią tę wiadomość

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naali13 wrote:
    Cześć dziewczyny! W tym tygodniu nie byłam w stanie Was nadrabiać, bo w sobotę mieliśmy ślub siostry! :) Ale już jesteśmy w domu więc będę znowu na bieżąco ;))

    Za 2h mamy usg genetyczne ;)


    Kciukasy!

    naali13, mimi87 lubią tę wiadomość

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Ducha Przyjaciółka
    Postów: 100 34

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne te wasze bobaski ;D

    Liskova lubi tę wiadomość

    f2w3yx8dfionc3t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliczne zdjęcia :-)

    Liskova lubi tę wiadomość

  • Nessa Koleżanka
    Postów: 37 33

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    skierowanie jest tylko dla kobiet po 35 roku życia bądź ze wskazań genetycznych

    Ja będę miała prenatalne na NFZ bo pierwszą ciążę poroniłam. Pani dr mi napisała skierowanie na to badanie no i że poroniłam oraz miałam się umówić do takiego gabinetu ginekologicznego gdzie są te badania refundowane. Tam muszę zabrać ksero wypisu ze szpitala no i moją kartę NFZ.

    LENKA :D
    37t0d 2850 gram :)
    34t0d 1934 gram :)
    30t0d 1290 gram :)
    24t0d 694 gram :)
    21t0d 412 gram :)
    f2w39n73ktnzaj3c.png



  • mimi87 Autorytet
    Postów: 304 192

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluję pięknych bobasków i trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty ;)

    Martii lubi tę wiadomość

    synuś ma już 18 miesięcy a w brzuszku Madziunia <3
    zi13sek22ff6wp77.png
    nasz Bartuś
    ex2bwn156t8mofjo.png
  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi usg zrobi mój lekarz na wizycie normalnej, ciekawe ile zapłacę.

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • Aprilia Autorytet
    Postów: 441 347

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi przełożyli wizytę z jutra na piątek :( A ja się tak nie mogę doczekać!!! Dobrze, że przynajmniej obiecali dać zwolnienie od 1.07.

    qdkkj44jg7uoszr1.png

    mhsv2n0ags50zkq8.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1423 748

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naali, mi też robił na normalnej wizycie, w sumie zapłaciłam 150zł, więc wcale niedużo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dawno nie pisalam ale staram sie codziennie podczytywac:)

    Piekne bobaski :) i powodzenia na wizytach :) ja lece w poniedzialek:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Aprilia Autorytet
    Postów: 441 347

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka a synek idzie do zerówki czy do pierwszej klasy?

    qdkkj44jg7uoszr1.png

    mhsv2n0ags50zkq8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aprilia wrote:
    Anulka a synek idzie do zerówki czy do pierwszej klasy?
    miał iść do pierwszej klasy, ale odroczyłam go (ma wskazania i to duże)

‹‹ 553 554 555 556 557 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ