X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2017;)
Odpowiedz

Styczniówki 2017;)

Oceń ten wątek:
  • Malowanka Autorytet
    Postów: 315 151

    Wysłany: 18 maja 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa 90 tylko żeby na tym ślubie nie odpadły Cię jakieś dolegliwosci, oby nie :-)
    Zicka dlaczego miałaś jedna jedyna szansę?
    Mersiak czy znaleźli przyczyny Twoich poronien?

    Malinowa90 lubi tę wiadomość

    1cykl z Clo kwiecień 2016 -udany :)
    klz9f71xde4fy0ia.png
    74diio4phdeldx9d.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 19 maja 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :*

    Idę dzisiaj do gina, bo mnie ten brzuch niepokoi, wczoraj na wieczór mnie tak bolało jak by mi miało rozerwać :( I zrobię jeszcze raz dzisiaj betę, zobaczyć czy prawidłowo rośnie.

  • zicka Przyjaciółka
    Postów: 100 69

    Wysłany: 19 maja 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz koniecznie, co Ci lekarz powie i jak beta! Oby to tylko brzuszek szykowal sie na malca.
    @Malowanka- po punkcji jajnikow dostalam krwotoku do otrzrwnej i ledwo mnie odratowali.. Miesiac dochodzilan do siebie i z 6 zaplodniowych komorek mielismy 4 mrozaczki.. Niestety rozmrazanie przetrwaly tylko dwa i te mi podali. Drugi raz choc baaaardzo pragniemy dzidziusia nie zdecydowalabym sie na takie ryzyko... :) Ale licze ze po tych cierpieniach wszystko sie dobrze skonczy!
    Jak sie dzisiaj czujecie moje drogie? My zaczelismy wlasnie 6 tydzien!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2016, 10:31

    Malinowa90 lubi tę wiadomość

    zicka

    3jgx9n73kq4dlo6r.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 19 maja 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wróciłam :))
    Wszystko jest ok, może tak boleć bo się macica rozrasta i może ciągnąć pachwiny też. W razie czego można zażyć nospę.
    Zrobił też usg, endometrium powiększone, ale nie widać jeszcze nic- dzisiaj jest 16 dni po owulacji. Pytałam się czy to źle że nie widać, ale powiedział że za wcześnie jest i że się mam nie martwić bo wszystko jest ok.
    Myślicie, że faktycznie może być jeszcze nie widać?

    Noi dał mi jeszcze badania bete jeszcze raz, progesteron i coś jeszcze chyba kiłe.

    Miłego dnia :*:*

    Malinowa90 lubi tę wiadomość

  • zicka Przyjaciółka
    Postów: 100 69

    Wysłany: 19 maja 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro to dopiero poczatek 5 tyg to spokojnie ,moze nie byc nic widac. Najważniejsze, ze nic zlego sie nie dzieje. Oby tak dalej!:)
    :*

    Malinowa90 lubi tę wiadomość

    zicka

    3jgx9n73kq4dlo6r.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 19 maja 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie ma nawet początku 5 tygodnia, ponieważ miałam owulację szybko i teraz jest dopiero 4,5 tygodnia :)

  • Malinowa90 Przyjaciółka
    Postów: 67 80

    Wysłany: 19 maja 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane zaraz idę do pracy, dziś dopadły mnie silne mdłości, mam nadzieję że nie zwymiotuję. Na klientów...
    Po za tym boję się chodzić do pracy bo jest dość forsująca, dzwiganie i stres...
    Chciala bym iść na l4 moje pierwsze w życiu.. Ale czy lekarz by mi wypisał..

    Malinowa90

    ttp://ovufriend.pl/thumb/1cb855d7de88fb8fbd403215f4c33047.png[/img][/url]
  • Malinowa90 Przyjaciółka
    Postów: 67 80

    Wysłany: 19 maja 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 5tyg 5 dni;) do 30 muszę czekać cierpliwi by zobaczyć czy bije serduszko;)

    Malinowa90

    ttp://ovufriend.pl/thumb/1cb855d7de88fb8fbd403215f4c33047.png[/img][/url]
  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 407

    Wysłany: 19 maja 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsza beta w 33dc 511.50 jutro zrobię drugą..

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 19 maja 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa- a czemu miałby Ci nie wypisać, jak powiesz to jasne że Ci wypisze.
    Mi dzisiaj lekarza sam od siebie zapytał czy chce L4, ale ja na razie nie chce dopóki nie przekonam się że wszystko będzie ok w tym 1 trymestrze.

  • zicka Przyjaciółka
    Postów: 100 69

    Wysłany: 19 maja 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKraków - jak masz 4,5 tyg to znaczy że już jesteś w piątym tyg. Jak kończysz 4 - zaczynasz następnego piąty.. A za kilka dni skończysz piąty i zaczniesz 6 :) Tak przynajmniej czytałam i tak pokazuje na Belly :)
    mersiak - planowaną date rozwiązania masz dzień po mnie :)

    Mam nadzieję, że aż do 9 miesiąca nasze grono tylko się będzie powiększać!!
    Miłego dnia dziewczyny. A z tym L4 sama jestem ciekawa jak to działa w ciąży. Ja bym chciała pracować póki co, byle tylko ta senność przeszła :)

    zicka

    3jgx9n73kq4dlo6r.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 19 maja 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha :) no to jestem w 5tym, dobrze wiedzieć :)

    zicka lubi tę wiadomość

  • Malowanka Autorytet
    Postów: 315 151

    Wysłany: 19 maja 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Około 7,8 dopiero coś widać na usg niestety i tetn czas od zrobienia testu do pierwszego usg niesamowicie się dłuży.
    Mi wszystko śmierdzi i doprowadza do mdłości, dziś rano wypróbowałam
    herbatę z imbirem nawet pomogło :-)
    Z tym l4 powinno udać się wzwzględu na rodzaj pracy.

    1cykl z Clo kwiecień 2016 -udany :)
    klz9f71xde4fy0ia.png
    74diio4phdeldx9d.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 19 maja 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie ma problemu z L4 podczas ciąży, pierwsze słyszę. Wszystkie znajome jak chciały to od razu dostały. Jak powiesz, że się źle czujesz to na pewno nie będzie problemu :)

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 19 maja 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pokazuje tutaj, że jestem z 4 tygodniu ciąży dopiero :) 3 tygodnie i 6 dni. Więc chyba z Was jestem w najwcześniejszej?

  • venne Ekspertka
    Postów: 166 61

    Wysłany: 19 maja 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow - ja chyba też jestem w ciąży, we wtorek robiłam bete wyszła prawie 74 (73,9) dzisiaj powtórzyłam badanie po 48h i jutro odbieram wyniki. Najgorsze, że nie wiem kiedy doszło do zapłodnienia :/ wszystkie kalkulatory podają, że jestem niby w 5 tygodniu ciąży (ostatnia @@@ 18.04) a ja myśle że dopiero 4 tydzień zaczęłam... :/ trochę się boję też, bo również mam niedoczynność tarczycy i biorę letrox 150. Ale sama sobie nie zwiększam dawki, czekam na wizytę u gina (30 maja) i na endokrynologa (1 czerwca). Tsh zabadałam też we wtorek, wynik śliczny 1,18. Dzisiaj również ponownie zmierzyłam tsh i jutro wynik. Tsh niestety musimy pilnować w ciąży na baczności.

    h44eyx8d1a0f3ngg.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 19 maja 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Venne :)

    Ja robiłam tsh po owulacji akurat i wyszło 1,7. Ginekolog mi powiedział że nie trzeba teraz robić po 2 tyg, tylko przy następnej wizycie za 3 tygodnie, więc czekam.

  • venne Ekspertka
    Postów: 166 61

    Wysłany: 19 maja 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z tym L4 może być różnie... mam koleżankę w ciąży co chodzi do pani dr ginekolog, która od razu jej oświadczyła, że L4 najwcześniej daje od 20 tygodnia ciąży, bo nie raz była wzywana na kontrole do ZUSU i ma dosyć takich sytuacji... ta pani to chyba w ciąży nigdy nie była :/ ja jeśli jestem w ciąży i gin potwierdzi i będzie ok, to od lipca chcę iść już na L4 bo pracuję po 12h, kieruje zespołem i wykonuje pracę w nocy. Nie będę ryzykować. A czerwiec przebimbam jakoś... mam nadzieję.

    h44eyx8d1a0f3ngg.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 19 maja 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też pracuję w stresie w korporacji w dodatku w terenie, też od lipa chciałabym iść na l4, jeśli wszystko będzie ok :)
    A mnie dzisiaj się lekarz pytał czy chce l4, bo jeśli jest ciąża to mam prawo iść na zwolnienie kiedy chcę, różni lekarze są jak widać

  • Madzia1888 Koleżanka
    Postów: 57 42

    Wysłany: 19 maja 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć również przyłączam się do was dziewczyny. Ja termin mam na 10 stycznia. Obecnie prawie końcówka 7 tygodnia.
    Pierwsze usg miałam w 4/5 tydzień to był widoczny tylko pęcherzyk.
    Moje objawy są do zniesienia oprócz ciaglego parcia na pęcherz. Całe dnie bym mogła w łóżku przeleżeć. Mdłości powoli zaczynaja mnie dopadac choć myślałam ze mnie omina.
    Mieszkam w UK i tutaj ginekologa w ogóle sie nie widzi chyba że prywatnie. Jedynie polozna i trzy usg przez cala ciaze. Chyba ze cos jest nie tak to wtedy czesciej. I nie wykonuja badania gin i posiewow. Jedynie na podstawie moczu sprawdzaja czy nie ma infekcji. Z powodu takiej opieki medycznej zdecydowalam ze w ostatnich miesiacach wroce do Polski do Szczecina bo jednak nasi Polscy lekarze sa o niebo lepsi.


    *** Córeczka Wiktoria 20.08. 2014-22. 08.2014 Mój kochany Aniołek 32tyg+6dn ***


    gannyx8dxw1dmqff.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ