X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2017;)
Odpowiedz

Styczniówki 2017;)

Oceń ten wątek:
  • mus.zka Autorytet
    Postów: 279 149

    Wysłany: 27 maja 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Dołączam do was. Jestem w 8 tc i 1 dzień. Termin mam na 5 stycznia. to moja 3 ciąża. Poprzednia poroniona w 9 tc więc siedzę jak na szpilkach.
    Pozdrawiam wszystkie :)

    Kasha lubi tę wiadomość

    ex2bvcqg5l1pcn7c.png


  • agi354 Koleżanka
    Postów: 32 49

    Wysłany: 27 maja 2016, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Ja tak samo jak mus.zka 8 tc i 1 dzień :) Mam 20 lat i jest to moja pierwsza ciąża. Bicie serduszka słyszałam już w 5 tc i 5 dniu. L4 również mam od tego dnia, silne mdłości przy pracy na magazynie w wysokiej temperaturze (brak okien oraz klimatyzacji) nieszczególnie sprzyjały mojemu samopoczuciu. Od roku leczę niedoczynność tarczycy i wyniki na ten moment mam świetne, aczkolwiek za tydzień zwiększam dawkę z letrox 62,5 na letrox 75 z zalecenia Endokrynologa. Bety nie robiłam w ogóle i tak sobie myślę, czy powinnam zrobić? Lekarz nic nie wspominał i nie mam zielonego pojęcia po co i czy trzeba :P
    Pozdrawionka dla wszystkich mamusiek :)

    Kasha lubi tę wiadomość

    hchy3e3kgiyrnayd.png[/url]
  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 28 maja 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejuuu :) sa juz styczniowki 2017 super!!! :D Ja bylam styczniowka 2016 :) mały urodzil sie 1.01.16 :) trzymam za was Wszystkie kciukasy! :)



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;) chciałabym sie wkręcić do Was ;) dzień dobry albo dobry wieczór w zasadzie późno juz. U mnie 5/6 tydzień

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dopiero USG 10 czerwca. Nie mogę wytrzymać a musze jakos. Ostatnia miesiączkę miałam 18.04 zatem z tą datą nie jestem sama. Raz juz poroniłam bardzo sie boje aby teraz było ok.

  • naserio Ekspertka
    Postów: 171 109

    Wysłany: 29 maja 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Dołączam do was, wg belly jestem w 5tc2d, termin pokazuje 27 stycznia.
    Siedzę jak na szpilkach, bo dopiero dwa dni temu zorientowałam się, że jestem w ciąży i jutro idę się zapisać do lekarza. Z jednej strony się cieszę, bo zaskoczyło za pierwszym razem, ale z drugiej strony dalej w to nie wierzę i dopóki lekarz mi nie powie na 100%, to będę się stresować :)

    mhsv9vvjcyk8ueqj.png
    7v8ryx8dfww4tok4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jesteśmy od wczoraj dwie nowe ale jakoś cicho tu

  • Wiedźma82 Autorytet
    Postów: 380 151

    Wysłany: 29 maja 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ghanar i naserio witajcie. Cicho tu bo reszta albo śpi albo stara się nie zwymiotować :-)

    dqprk6nlginvcqzk.png
  • Iskiereczka Przyjaciółka
    Postów: 120 31

    Wysłany: 29 maja 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dołączam bo termin nam na 01.01.17 R to by był najwspanialszy początek roku:))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ale data 01.01 ale ja mam córkę np z 31.12 Hi Hi

  • naserio Ekspertka
    Postów: 171 109

    Wysłany: 30 maja 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, dużo nas :)
    Ja dopiero się umówiłam na środę na popołudnie do ginekologa, cała jestem w nerwach :D

    mhsv9vvjcyk8ueqj.png
    7v8ryx8dfww4tok4.png
  • nikaaa_87 Przyjaciółka
    Postów: 135 30

    Wysłany: 30 maja 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:)
    Mogę dołączyć ?
    U mnie 7 tydzień. Ostatna @ 9 kwietnia. 23 maja byłam na pierwszym usg - tętno 120, 3,5mm :) Następna wizyta 8 czerwca :) Termin mam na 14.01.
    My niezabezpieczaliśmy się od października. Pierwsze miesiące podchodziliśmy na luzie- uda się, to super, nie -to trudno. Później 3 cykle z testami owulacyjnymi, a jak w kwietniu totalnie odpuściłam ze względu na zmianę pracy, to się udało :D Bez liczenia dni płodnych, bez testów... Wystaczyło wyjechać na mały urlop i jest pamiątka :)
    U mnie z objawów ciągłe zmęczenie - mogłabym spać i spać...Kładę się o 21, pies mnie budzi przed 6 i chodze jak zombi :P Zawsze miałam adhd, nie mogłam usiedzieć na tyłku, a teraz totalny brak sił.
    I tak mi ciężko na żołądku nie tylko z rana, czasem po południu, wieczorem, różnie... Odrzuciło mnie totalnie od dań obiadowych. Już nie wiem co gotować, żeby chętnie zjeść. Na nic nie mam smaka, tylko owoce mogę jeść :) Dziś naleśniki z truskawkami- zobaczymy, czy przejdzie :)
    Na szczęście nie wymiotuję póki co.
    No i piersi nie da się dotknąć już od kilku tygodni. Bolą mnie nawet jak chodzę. A już nie ma mowy, żeby nie założyć stanika, nawet po domu :P

    nikaaa_87
  • naserio Ekspertka
    Postów: 171 109

    Wysłany: 30 maja 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikaaa_87 wrote:
    Witam:)
    Mogę dołączyć ?
    U mnie 7 tydzień. Ostatna @ 9 kwietnia. 23 maja byłam na pierwszym usg - tętno 120, 3,5mm :) Następna wizyta 8 czerwca :) Termin mam na 14.01.
    My niezabezpieczaliśmy się od października. Pierwsze miesiące podchodziliśmy na luzie- uda się, to super, nie -to trudno. Później 3 cykle z testami owulacyjnymi, a jak w kwietniu totalnie odpuściłam ze względu na zmianę pracy, to się udało :D Bez liczenia dni płodnych, bez testów... Wystaczyło wyjechać na mały urlop i jest pamiątka :)
    U mnie z objawów ciągłe zmęczenie - mogłabym spać i spać...Kładę się o 21, pies mnie budzi przed 6 i chodze jak zombi :P Zawsze miałam adhd, nie mogłam usiedzieć na tyłku, a teraz totalny brak sił.
    I tak mi ciężko na żołądku nie tylko z rana, czasem po południu, wieczorem, różnie... Odrzuciło mnie totalnie od dań obiadowych. Już nie wiem co gotować, żeby chętnie zjeść. Na nic nie mam smaka, tylko owoce mogę jeść :) Dziś naleśniki z truskawkami- zobaczymy, czy przejdzie :)
    Na szczęście nie wymiotuję póki co.
    No i piersi nie da się dotknąć już od kilku tygodni. Bolą mnie nawet jak chodzę. A już nie ma mowy, żeby nie założyć stanika, nawet po domu :P
    Witam Cię :)
    Tak to już jest, że im bardziej się człowiek stara, tym bardziej nie wychodzi :) U nas na szczęście zaskoczyło za pierwszym razem, aż się dziwię, że się tak szybko udało :) bo już mąż miał czarne scenariusze, że może jest bezpłodny itp :D

    mhsv9vvjcyk8ueqj.png
    7v8ryx8dfww4tok4.png
  • nikaaa_87 Przyjaciółka
    Postów: 135 30

    Wysłany: 30 maja 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już zaczęłam wątpić... A tu proszę, niespodzianka :D Mam 29 lat, więc spodziewałam się , że łatwo nie będzie. Pewnie duży wpływ też miała moja poprzednia praca i ciągły stres, nerwy...

    nikaaa_87
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja jestem babcia 39 lat i 10 miesięcy ;)
    Mam juz dwie córki i marzyliśmy o 3 dziecku. W 2011 poroniłam w 7 tyg.
    Od tamtego czasu miałam spiralę. Wyjęłam w maju i myyyyykkkkk
    Liczę na to, ze w komplecie dotrwamy. A Wy juz po pierwszych USG ???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2016, 13:22

  • nikaaa_87 Przyjaciółka
    Postów: 135 30

    Wysłany: 30 maja 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po pierwszym usg ,ale jedyne co widziałam to plamy :P Bobas miał 23 maja 3,5 mm i tętno 120:) Ghanar-no to tworzycie super rodzinkę. U mnie dopiero debiut.

    Ghanar lubi tę wiadomość

    nikaaa_87
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja też jestem styczniówką :)
    Ostatnią miesiączkę miałam 24 kwietnia, więc termin wychodzi mi na 29 stycznia, to moja druga ciążą - pierwszą poroniłam, dlatego tak jak i niektóre z Was czekam jak na szpilkach na wizytę,która dopiero 9 czerwca. Mam nadzieję, że tym razem się uda - strasznie się boję :(

  • ewelina2017 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 maja 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja też mam termin na styczeń, konkretnie 02.01.2017. To moja druga ciąża ale jestem pełna obaw co to będzie jak to będzie. Ja już po pierwszym usg z ciążą wszystko ok tylko okazalo sie że mam torbiela na jajniku i troche mnie to wszystko przeraża, mam nadzieje że będzie wszystko ok. W sumie to ciąża nie planowana ale i tak się cieszę.

  • Wiedźma82 Autorytet
    Postów: 380 151

    Wysłany: 30 maja 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj na 18.40 pierwsze usg. Mdłości dzisiaj szaleją, lęk również. Mam nadzieję, że na jutrzejszej psychoterapii mnie trochę ustawią do pionu...

    dqprk6nlginvcqzk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzma82 czekamy z niecierpliwoscią pisz co u Ciebie ;)

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ