X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Termin STYCZEŃ 2025
Odpowiedz

Termin STYCZEŃ 2025

Oceń ten wątek:
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1680 1685

    Wysłany: 1 sierpnia, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Naprawdę szkoda życia 🙂 wiadomo, że są ubrania, sytuacje, że trzeba ale takie codzienne ciuchy naprawdę świetnie się noszą bez 😉 w razie czego jeszcze jeden wynalazek polecam: żelazko w sprayu. Zmienia życie naprawdę, świetnie pasuje do suszarki bębnowej 😉

    Ja z kolei czaję się na parownice taką do prasowania rzeczy rozwieszonych pionowo. Ma któraś?

    Pieluchy: Ja jednak zostanę przy jednorazówkach. Wiem, że to nie eko, jednak na tym polu moja wygoda i zaoszczędzony czas jest ważny. I tak tego prania dziecięcego jest w cholerę.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6357 2515

    Wysłany: 1 sierpnia, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka ja mam parownice ale jakoś nie mam kiedy jej używać może w sumie wypróbuje w końcu na tych ubrankach dziecięcych to był prezent na święta I tak jakoś zapomniałam o niej.
    Co do pieluch ja też raczej jednorazowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia, 18:42

    Holibka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
    13.05 Beta 4788
    20.05 7t5d mamy ❤️

    17.07 15 t 120g dzidziusia💙
    01.08 16t5d 160g synek💙
    29.08 21t3d 350g 💙
    Leoś
    preg.png
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2053 4362

    Wysłany: 1 sierpnia, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocky wrote:
    ultramaryna, z ciekawości: jaki rozmiar tego kombinezonu kupiłaś? strasznie to ładne 🤩 ale większość rozmiarów niedostępna
    Kochana, 50/56 😊 Myślę, że będzie ok, bo to kwestia dwóch miesięcy używania, a rozmiarówka w Lidlu jest zawyżona. One mają wywijane rękawki i nogawki, w razie kryzysu to założę zimowe buciki i rękawiczki 🤣🤷‍♀️

    Holibka, mam parownicę z Tefala też kupiona w Lidlu 😅 Rozprostowuje wszystkie zagniecenia, jest mała i poręczna. Używam ją od wielkiego gwizdka, żelazka w ogóle 🤣 Dziecięce też mam zamiar parownicą potraktować 😉

    Dziś ze spotkania wróciłam… z pięcioma worami dziewczyńskich najrozniejszych różności - ubranka, kombinezony, kocyki itd. O matko 🫣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia, 19:29

    Holibka, kattalinna, Rocky, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ beta 9(10dpo) - beta 43 (12dpo) - beta 134 (14dpo)
    💊 Euthyrox, Clexane
    6.06. 4mm i ❤️ (6+5)
    28.06. 3cm 🐨 (9+6)
    23.07. 8cm, ryzyka niskie i 90% 🩷 (13+3)
    20.08. 220g dziewczynki 💕 (17+3)
    17.09. Połówkowe, 490g klusi 🤭 (21+3)
    🩺 15.10.

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1680 1685

    Wysłany: 1 sierpnia, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poczułam w końcu ruchy w 18t 3d!
    Smyra mnie młody od środka :) Chyba dziecku po prostu trzeba było dać grapefruita 😅 opyliłam całego.

    Zaqwsx, kattalinna, Rocky, Liyss🧚🏻, ultramaryna_, Domi.Nika, KINGA89, Podkoszulka lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5288 9846

    Wysłany: 1 sierpnia, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka a wczoraj zastanawiałam się czy nie kupić grejpfruta 🤪

    Dziękuję dziewczyny za opinie nt suszarki! Widzę więcej plusów niż minusów i sporo zaoszczędzonego czasu 🥹

    Ultramaryna dzięki! Zaraz zerknę na Lidka czy jeszcze są 😘

    Holibka, ultramaryna_, kattalinna lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • KINGA89 Ekspertka
    Postów: 145 233

    Wysłany: 1 sierpnia, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje pytania dotyczące niskiego ciśnienia i skurczów łydek zaginęło chyba w potoku innych. Serio żadna z was nie ma z tym problemu i nie dostała jakichś rekomendacji?

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1680 1685

    Wysłany: 1 sierpnia, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KINGA89 wrote:
    Moje pytania dotyczące niskiego ciśnienia i skurczów łydek zaginęło chyba w potoku innych. Serio żadna z was nie ma z tym problemu i nie dostała jakichś rekomendacji?

    A badałaś poziom sodu i potasu u siebie? Ewentualnie wapnia? Ja bym jeszcze ten trop sprawdziła skoro bardzo niskie ciśnienie i skurcze. Może gospodarka elektrolitowa się rozjechała?

    KINGA89 lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2053 4362

    Wysłany: 1 sierpnia, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KINGA89 wrote:
    Moje pytania dotyczące niskiego ciśnienia i skurczów łydek zaginęło chyba w potoku innych. Serio żadna z was nie ma z tym problemu i nie dostała jakichś rekomendacji?
    Niższe ciśnienie jest fizjologiczne w ciąży, zawsze się obniża. Woda z solą, kawa wypróbowana?
    Co do skurczu - jedyne co mogę doradzić to zacznij przyjmować magnez, w ciąży jest większe zapotrzebowanie. Jeśli to bardzo uciążliwe to skontaktuj się z lekarzem, bo nie znamy Twojej sytuacji zdrowotnej, o ile dla jednej to będzie prawidłowy objaw, dla innej może być już patologiczny 🤷‍♀️

    KINGA89 lubi tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ beta 9(10dpo) - beta 43 (12dpo) - beta 134 (14dpo)
    💊 Euthyrox, Clexane
    6.06. 4mm i ❤️ (6+5)
    28.06. 3cm 🐨 (9+6)
    23.07. 8cm, ryzyka niskie i 90% 🩷 (13+3)
    20.08. 220g dziewczynki 💕 (17+3)
    17.09. Połówkowe, 490g klusi 🤭 (21+3)
    🩺 15.10.

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1680 1685

    Wysłany: 1 sierpnia, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ultramaryna_ wrote:
    Niższe ciśnienie jest fizjologiczne w ciąży, zawsze się obniża. Woda z solą, kawa wypróbowana?
    Co do skurczu - jedyne co mogę doradzić to zacznij przyjmować magnez, w ciąży jest większe zapotrzebowanie. Jeśli to bardzo uciążliwe to skontaktuj się z lekarzem, bo nie znamy Twojej sytuacji zdrowotnej, o ile dla jednej to będzie prawidłowy objaw, dla innej może być już patologiczny 🤷‍♀️

    Właśnie Kinga pisała, że przyjmuje dobrze przyswajalny magnez i już nie wie co robić.

    Syn się na mnie obraził, bo nie on wybrał imię. Później trochę w żarty to obróciliśmy i tłumaczyłam, że jak będzie miał swoje dzieci to wtedy on z żoną będzie decydował ostatecznie. Średnio go to przekonało. No nic, jutro mąż zjeżdża to pewnie będzie męska rozmowa na ten temat.

    ultramaryna_, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6357 2515

    Wysłany: 1 sierpnia, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja mówiłam że już dobrze się czuje?? To albo mój syn nie lubi wizyt u lekarza albo mnie bo dzisiaj od rana boli mnie głowa wymiotuje i czuje się źle

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
    13.05 Beta 4788
    20.05 7t5d mamy ❤️

    17.07 15 t 120g dzidziusia💙
    01.08 16t5d 160g synek💙
    29.08 21t3d 350g 💙
    Leoś
    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 422 431

    Wysłany: 2 sierpnia, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Czy ja mówiłam że już dobrze się czuje?? To albo mój syn nie lubi wizyt u lekarza albo mnie bo dzisiaj od rana boli mnie głowa wymiotuje i czuje się źle
    Też zazwyczaj jestem pelna sił i mogę robić wszystko praktycznie jak przed ciaza a czasem się budzę i od razu po gryzie śniadania idę rzygac a później głowa mnie boli. Może rzeczywiście związane z wizytą i jakimś stresem a może przypadek akurat. Po wizycie będziesz szczęśliwa i zapomnisz o bólach 😀

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • Faelwen90 Ekspertka
    Postów: 163 215

    Wysłany: 2 sierpnia, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Chciałam Wam życzyć dobrego dnia.
    Dzisiaj wstałam wyspana w dobrym nastroju i właśnie szykuję się na wizytę w poradni patologii ciąży. Zdecydowałam się zrobić amniopunkcję i dzisiaj pewnie będę umawiać się na termin. Przeanalizowałam wszystkie za i przeciw, ryzyko itd i jednak chcę wiedzieć czy toxo przeniknęła do dziecka czy nie. Nie umiałabym pogodzić się z myślą, że miałam sposobność to sprawdzić i w razie potrzeby wdrożyć odpowiednie leczenie a tego nie zrobiłam...
    Ostatnie dwa dni byłam kłębkiem nerwów a teraz czuję jakiś wewnętrzny spokój, że wszystko będzie dobrze i że ktoś nade mną czówa i nad dzieckiem.

    KINGA89, Holibka, kattalinna, kknn, Beza27, Podkoszulka lubią tę wiadomość

    preg.png
  • KINGA89 Ekspertka
    Postów: 145 233

    Wysłany: 2 sierpnia, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka wrote:
    A badałaś poziom sodu i potasu u siebie? Ewentualnie wapnia? Ja bym jeszcze ten trop sprawdziła skoro bardzo niskie ciśnienie i skurcze. Może gospodarka elektrolitowa się rozjechała?

    Badałam w kwietniu (robię te wyniki co roku) i było ok. Piję, solę, codziennie jest też wysokozmineralizowana woda, więc chyba z tym aspektem jest dobrze, ale dla pewności jeszcze raz to sprawdzę.

    @ultramaryna_ - tak, ja biorę magnez od wielu miesięcy.

    Zauważyłam jednak pewną prawidłowość, że ja dostaję skurczu cały czas w jednej nodze, do której promieniowała mi rwa kulszowa na początku ciąży i że zawsze to się dzieje rano, tuż po obudzeniu. Trochę poczytałam, trochę podedukowałam i wyszło, że mogę mieć jakiś ucisk na nerw spowodowany rozrastającą się macicą i tymi wszystkimi zmianami. Dzisiaj mam wizytę, więc o to zapytam.

    @Faelwen90 powodzenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia, 07:58

    Holibka, Faelwen90, kattalinna lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1626 4306

    Wysłany: 2 sierpnia, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faelwen90 trzymam kciuki! 🤞🏼 Myślę że to najlepsza decyzja jaka mogliście podjąć 🫂

    Kinga89 ja od początku ciąży mam niskie ciśnienie i to takie na poziomie np 82/47. Nie ma innego sposobu niż to o czym pisałaś - spacery, ruch, jak jest bardzo źle to kawa, możesz wziąć chłodny prysznic, kłaść się na ziemi z nogami u góry itp, napić się wody z solą himalajską, zjeść posolonego pomidora, ale też trzeba samemu sprawdzić co na Ciebie zadziała.

    Jesli chodzi o skurcze to dobrym tropem jest moim zdaniem fizjoterapeuta. Zobaczy, pomaca, bo może faktycznie jest jakaś krzywizna, którą uciska i przez to te skurcze. A magnez w kryzysowych sytuacjach zawsze można zwiększyć, dorzucić sobie jedną czy dwie tabletki albo napić się elektrolitów.

    Potforzasta 🫂 oby szybko przeszło

    Holibka może weź synka na jakieś zakupy i niech wybierze coś dla brata? ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia, 08:16

    KINGA89, Faelwen90 lubią tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 422 431

    Wysłany: 2 sierpnia, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KINGA89 wrote:

    Zauważyłam jednak pewną prawidłowość, że ja dostaję skurczu cały czas w jednej nodze, do której promieniowała mi rwa kulszowa na początku ciąży i że zawsze to się dzieje rano, tuż po obudzeniu. Trochę poczytałam, trochę podedukowałam i wyszło, że mogę mieć jakiś ucisk na nerw spowodowany rozrastającą się macicą i tymi wszystkimi zmianami. Dzisiaj mam wizytę, więc o to zapytam.
    @Faelwen90 powodzenia.
    Macica na tym etapie powiększając się może uciskać nerwy. Tak samo zmiany hormonalne mogą wpływać na nerwy. Poradź się dzisiaj koniecznie co mogłabyś robić w związku z tym. Może jakaś fizjoterapia albo ćwiczenia mogłyby przynieść ulge


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia, 08:19

    KINGA89 lubi tę wiadomość

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 422 431

    Wysłany: 2 sierpnia, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Faelwen90
    Będzie dobrze, w waszej sytuacji ciężko siedzieć spokojnie i czekać na to jak bedzie. Myślę że musicie przez to przejść, żeby wiedzieć wszystko co i jak i mieć spokojniejszą ciążę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia, 08:22

    Faelwen90 lubi tę wiadomość

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • KINGA89 Ekspertka
    Postów: 145 233

    Wysłany: 2 sierpnia, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:

    Kinga89 ja od początku ciąży mam niskie ciśnienie i to takie na poziomie np 82/47. Nie ma innego sposobu niż to o czym pisałaś - spacery, ruch, jak jest bardzo źle to kawa, możesz wziąć chłodny prysznic, kłaść się na ziemi z nogami u góry itp, napić się wody z solą himalajską, zjeść posolonego pomidora, ale też trzeba samemu sprawdzić co na Ciebie zadziała.

    Jesli chodzi o skurcze to dobrym tropem jest moim zdaniem fizjoterapeuta. Zobaczy, pomaca, bo może faktycznie jest jakaś krzywizna, którą uciska i przez to te skurcze. A magnez w kryzysowych sytuacjach zawsze można zwiększyć, dorzucić sobie jedną czy dwie tabletki albo napić się elektrolitów.

    To w takim razie Ty to jesteś hardcorem, bo ja przy takim ciśnieniu już bym chyba nie żyła.
    Pomidory, sól, spacery, nogi w górze - wszystko jest grane. Kawy piję 2 dziennie, ale one wyczytałam, że działają tylko doraźnie, a w dłuższej perspektywie na odwrót, gdyż są moczopędne, a diureza potęguje spadek ciśnienia.

    Magnezu nie chcę już zwiększać, bo jak przedobrzę, to kończy się biegunką, ale do fizjo muszę się wybrać tak czy inaczej, i pewnie jeszcze w tym tygodniu się zapiszę, bo ograniczenie ruchu (mniej aktywności) jednak widać nie działa na mnie dobrze.

    preg.png
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2053 4362

    Wysłany: 2 sierpnia, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faelwen90 wrote:
    Hej dziewczyny,
    Chciałam Wam życzyć dobrego dnia.
    Dzisiaj wstałam wyspana w dobrym nastroju i właśnie szykuję się na wizytę w poradni patologii ciąży. Zdecydowałam się zrobić amniopunkcję i dzisiaj pewnie będę umawiać się na termin. Przeanalizowałam wszystkie za i przeciw, ryzyko itd i jednak chcę wiedzieć czy toxo przeniknęła do dziecka czy nie. Nie umiałabym pogodzić się z myślą, że miałam sposobność to sprawdzić i w razie potrzeby wdrożyć odpowiednie leczenie a tego nie zrobiłam...
    Ostatnie dwa dni byłam kłębkiem nerwów a teraz czuję jakiś wewnętrzny spokój, że wszystko będzie dobrze i że ktoś nade mną czówa i nad dzieckiem.
    Trzymam bardzo mocno kciuki ❤️ Oddychaj głęboko, to tylko chwila, która szybko minie, a po dostaniecie jasną odpowiedź. Ja wierzę, że wszystko będzie dobrze 🫂😘

    Holibka, słyszałam, że to częsty proceder, aby starsze rodzeństwo wybierało imię 🫣 Dla mnie niezrozumiały, bo wiadomo, że dzieci wymyślą coś pod wpływem chwili, zainspirują się bajką lub kolegą. A dziecko zostaje z tym imieniem na resztę życia 😉 super, że postawiłaś granicę, to decyzja rodziców ! 👍

    Kinga, właśnie w ciąży lubią się budzić jakieś rwy, cieśni nadgarstka itd. Słyszałam też właśnie o takiej przypadłości ze skurczami, ale kompletnie mi nazwa wypadła z głowy, przepraszam 🫣 Dlatego też zasugerowałam rozmowę z lekarzem, on pomoże wykluczyć pewne sprawy.

    Faelwen90, KINGA89 lubią tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ beta 9(10dpo) - beta 43 (12dpo) - beta 134 (14dpo)
    💊 Euthyrox, Clexane
    6.06. 4mm i ❤️ (6+5)
    28.06. 3cm 🐨 (9+6)
    23.07. 8cm, ryzyka niskie i 90% 🩷 (13+3)
    20.08. 220g dziewczynki 💕 (17+3)
    17.09. Połówkowe, 490g klusi 🤭 (21+3)
    🩺 15.10.

    preg.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6357 2515

    Wysłany: 2 sierpnia, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faelwen90 wrote:
    Hej dziewczyny,
    Chciałam Wam życzyć dobrego dnia.
    Dzisiaj wstałam wyspana w dobrym nastroju i właśnie szykuję się na wizytę w poradni patologii ciąży. Zdecydowałam się zrobić amniopunkcję i dzisiaj pewnie będę umawiać się na termin. Przeanalizowałam wszystkie za i przeciw, ryzyko itd i jednak chcę wiedzieć czy toxo przeniknęła do dziecka czy nie. Nie umiałabym pogodzić się z myślą, że miałam sposobność to sprawdzić i w razie potrzeby wdrożyć odpowiednie leczenie a tego nie zrobiłam...
    Ostatnie dwa dni byłam kłębkiem nerwów a teraz czuję jakiś wewnętrzny spokój, że wszystko będzie dobrze i że ktoś nade mną czówa i nad dzieckiem.
    Bedzie dobrze badania porób dla własnego komfortu psychicznego trzymam kciuki🤞
    Ja dzisiaj wstałam w lepszej formie chyba mały nie lubi wizyt u lekarza. No i nie będzie jednak Mikołaj bo mi jakoś nie leży musimy pomyśleć nad jakimś innym imieniem żeby pasowało w Pl i w De.

    Faelwen90 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
    13.05 Beta 4788
    20.05 7t5d mamy ❤️

    17.07 15 t 120g dzidziusia💙
    01.08 16t5d 160g synek💙
    29.08 21t3d 350g 💙
    Leoś
    preg.png
  • Mamausia Autorytet
    Postów: 701 1461

    Wysłany: 2 sierpnia, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry 😊

    Widzę ,że moje tematy pojawiły się na wątku- kocham być gospodynią w domu (jest to dla mnie przyjemności) a co za tym idzie wszystkie gadżety i rozwiązania są dla mnie bardzo ważne. Nie wyobrażam sobie domu bez suszarki bębnowej! Bez odkurzacza bezprzewodowego-mieliśmy Dyson a teraz się skusiłam na Samsung Bespoke Jet kocham jeszcze większą miłością! Ja sporo prasuję,więc z żelazko ze stacją parową.Co do suszarki u mnie jest od zawsze i nie mieszczę ubrań ale trzeba dobierać programy. Cudowna sprawa to możliwość wyprania kołder,poduszkę ,a ręczniki są mięciutkie. Nie wkładam tshirtow dzieci czy naszych z dużymi obrazka. Rzeczywiście jak się od razu wiele rzeczy poskłada to nie trzeba prasować.

    Dominika chętnie dowiem się o polecanie majtek menstruacyjnych. Póki co używałam kubeczka i bardzo sobie chwaliłam,ale majtki też mnie ciekawią tyle,że nie wiedziałam co wybrać,bo marek jest wiele.

    W pieluchy jednorazowe podjęłam próbę z bliźniakami i szybko zrezygnowałam- mimo tego,że trend mi się podoba do tematu nie wróciłam. Do wiązania chusty również 🫣 za to kochałam nosidło ergonomiczne i dla takich bobasów jak nasz na lato bajka!

    My jesteśmy po wizycie! Wszystko pięknie i książkowo. Martwiłam się o cukier,bo jem bardzo dużo słodkiego,ale jak w każdej ciąży mimo apetytu jest poniżej normy🤣 maluszek rośnie jak szalony i rzeczywiście Pani dr była pod wrażeniem długości kości 😊No i wszystko wskazuje na to,że oczekujemy narodzin chłopca 👶🏻🐳 moje chłopaki oszalały ze szczęścia. Ponieważ na połówkowe umówili Nas dopiero na 4 września to na środę umówiłam się na wizytę prywatną i celu potwierdzenia i dostania ładnych zdjęć dla rodzinki.

    Kinga ze skurczami nie pomogę,ale jest fantastyczna babeczka Olga Grech na ig poszukaj interesujący Cię problem i na pewno naprowadzi Cię co suplementowac. Ja z jej poradami wyszłam z 3 letniej anemii przyjmując probiotyki,maslan sodu i laktoferyna popijana pyłkiem pszczelim,a dostałam skierowanie na wlew żelaza….


    kattalinna, KINGA89, Holibka, ultramaryna_, Liyss🧚🏻, kknn, Podkoszulka lubią tę wiadomość

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
‹‹ 184 185 186 187 188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ