X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Termin STYCZEŃ 2025
Odpowiedz

Termin STYCZEŃ 2025

Oceń ten wątek:
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1693 1702

    Wysłany: 18 sierpnia, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Domi ładny!
    Ja nie umiem w dzierganie, szycie. Maks moich umiejętności krawieckich to zacerowanie skarpety i przyszycie guzika. Szydełkowanie? Robienie na drutach? Nie na moje nerwy ten sport 😅
    Także podziwiam szydełkujące dziewczyny! Dla mnie to abstrakcja zupełnie jak całki w matematyce.

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Podkoszulka Przyjaciółka
    Postów: 112 191

    Wysłany: 18 sierpnia, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czapeczki bawełniane używaliśmy właśnie od razu po kąpieli. Teraz już też kupiłam dwie.

    Niedrapki nie są polecane.

    36 l.
    w domu zawodnik lat 4
    t. porodu 26.01.2025 r.
    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 430 439

    Wysłany: 18 sierpnia, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi.Nika wrote:
    Tez myślałam o tym żeby zeobic kocyk ale już dawno nic nie dziergałam i nigdy nic nie wyszło mi jakieś ekstra.
    Czuje się dziś jak mucha w smole, jakbym żyła w slow motion. Co za dzień poszłam tylko rano na spacer z psem zanim zrobiło się gorąco i resztę dnia jestem plackiem. Współczuje kobietom końcówki ciąży w sierpniu. Jak tu połowa potrafi znieść z planszy.
    Też dzisiaj ledwo żyję. Jedyna aktywność to wyjście na działkę z kotem. Mąż mi sprzedał jakieś wstrętne choróbsko. Rano wymioty, kaszel, katar i Okropne uczucie ciężkości w brzuchu. Zjadłam tyle co nic dzisiaj a czuje się jak balon. Od leżenia już mnie plecy bolą. Nie na mój charakter taki dzień na kanapie. Aż wściekła jestem 😶

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1629 4318

    Wysłany: 18 sierpnia, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dziewczyny mega podziw za te robótki ręczne, ja mam dwie lewe ręce do takich rzeczy 🙈

    Pogoda okropna, tak gorąco nawet u nas, nie wyobrażam sobie jak funkcjonujecie w Warszawie albo w ogóle bardziej na południu… A już kobiety w wyższej ciąży to w ogóle

    Kto jutro jeszcze wizytuje? O której trzymać kciuki? Holibka chyba Ty jak dobrze pamiętam? I jeszcze ktoś ☺️ My jutro na 12 połówkowe i trochę mi się zaczyna stres 🙈

    Jak u Was z ruchami? Czy one są już takie regularne czy macie momenty przestoju? U mnie dalej głównie wyczuwalne na leżąco, czasem na siedząco, ale zdarzają się takie momenty ciszy. Od syna potrafię już dostać konkret kopniaka, córcia się rusza ale nie ma jeszcze tyle powera no i jednak rzadziej chyba daje o sobie znać. Trochę mi siedzi w głowie że coś jest nie tak (u niej mieliśmy gorsze wyniki pappy), więc to jutrzejsze badanie mega ważne dla mnie. Chociaż już ostatnio bardzo dokładnie lekarka je ogladala i wszystko było git. Oby tylko chciały współpracować

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 466 716

    Wysłany: 18 sierpnia, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zaczynam odżywać tego dnia bo się ochłodziło :p wcześniej czułam się jakby mózg nie mieścił mi się w głowie.
    Noooo ładny ładny ten kocyk ale nie wiem czy nie za dużo jak na moje umiejętności 😅 czy więcej kasy nie wydam na wełnę i wyjdzie średnio niż kupię nowy, ja ogarniałam druty i szydełko w covidowych lockdownach żeby się czymś zająć ale potem umarło śmiercią naturalna.
    Ale to dopiero 2 tyg zwolnienia jeszcze za wcześnie żeby się nudzić.
    Ale cieszę się z tego zwolnienia, bo jednak praca z ludźmi i dziećmi a wkrótce sezon chorobowy, i stresowałabym się ze coś złapie.
    Zaqwasx współczuje :( przeziebienie w ciąży to coś okropnego :( jedno za mną i mam nadzieje że ostatnie.

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 466 716

    Wysłany: 18 sierpnia, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nome u mnie nie są regularne, czuje już codziennie. Ale w różnych porach i godzinach. No i pytałam się o to tydzień temu mojej lekarki i ona powiedziała że na tym etapie dziecko ma dużo miejsca i nie musza być regularne całkowicie normalne :)
    Myśle sobie ze dzieciaki w brzuchach maja już jakieś różne temperamenty :) jedne są bardziej aktywne inne mniej. Wiec myśle że pewnie wszystko u Ciebie jest okej tylko bobaski maja różne charaktery :)

    Ps będę trzymała kciuki o 12tej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia, 19:49

    Nomeolvides lubi tę wiadomość

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 430 439

    Wysłany: 18 sierpnia, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ruchy już intensywne i w miarę regularne. Codziennie czuje o 21 bardzo intensywnie i ok 8 i 15 codziennie. W międzyczasie też jak się położę to jestem w stanie wuczuc a w tamtych godzinach to na stojąco. Widać już przez skórę i mąż na spokojnie wyczuwa kładąc rękę zarówno te mniejsze bulgotania jak i kopniaki. Zdarza mi się w nocy wybudzić i czuć tak więc obawiam się co będzie z jego spaniem. Reaguje też od dłuższego już czasu na mruczenie kota. Jak mi się kładzie na brzuchu to często zaczynają się też chwilę później ruchy. Wczoraj z 5 min bił kota po twarzy. Mam nadzieję że to się przerodzi w miłość a nie nienawiść do zwierzat 😀 Ogólnie moje dziecko zapowiada się na bardzo aktywne i nie wiem jak będzie z naszym spaniem 🤣

    Nomeolvides lubi tę wiadomość

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • luśka Przyjaciółka
    Postów: 66 157

    Wysłany: 18 sierpnia, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro nieplanowanie wizytuje o 8:15, bo dzisiaj całkiem mnie zmiotło. Ciśnienie mam od rana 80/35, najwyższe 83/40. Aż sprawdziłam czy ciśnieniomierz działa prawidłowo, ale u męża książkowe 120/80.
    Miałam iść planowo do swojego lekarza w czwartek, ale zwolnił się termin do innego lekarza i pójdę po drugą opinię bo nie jestem w stanie tak funkcjonować…

    Ja już czuję wyraźne kopniaki, jednego dnia jest ich więcej, a jednego mniej. Dziś młody jest bardzo aktywny! Czuję w sumie i na leżąco, i na siedząco. Widać już przez brzuch, niesamowity i mega wzruszający widok 🙈

    Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty! ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia, 20:24

    👩24👱‍♂️26

    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5293 9857

    Wysłany: 18 sierpnia, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za jutrzejsze wizyty ✊🏻

    Pogoda straszna, ja przez to gorzej się czuję od kilku dni..

    Od kilku godzin przeglądam rzeczy dla córeczki, rożki, otulacz do fotelika, kokony itp i już sama nie wiem jaki kolor i wzór, czy wszystko w tym samym wzorze, czy różne bo wszystko takie piękne 😂 zwariować można. Ja nie wiem czy to dziś zamówię, za długo myślę 😆

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Mamausia Autorytet
    Postów: 702 1463

    Wysłany: 18 sierpnia, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Dostałam dzisiaj wyniki krwi i o ile hemoglobina się ciut podniosła względem ostatniego badania (całe 11,7) o tyle standardowo leukocyty, mcv, mchc, rdwsd, neutrofile podwyższone, erytrocyty nisko no i zbadałam też ferrytyne, bo akurat miałam jeszcze stare skierowanie w luxmedzie i wyszła 11,5 😳 Pewnie dostanę żelazo chociaż wolałabym tego uniknąć przy moich problemach z jelitami. Może podzielicie się jakimiś protipami na wsparcie gospodarki żelazowej? Suplementuje któraś z Was laktoferynę? Jeśli tak to jaki preparat? ☺️

    W maju moje żelazo wynosiło 22 , a ferrytyna 8 - już byłam w ciąży,a wyniki spadały na łeb na szyję.

    Finalnie rano brałam laktorefryne , maslan sodu, probiotyk Sanprobi IBS oraz witaminy z grupy B. Dodatkowo popijałam przegotowaną wodą z łyżeczką pyłku pszczelego. To była porady Olgi Grech z jednego z jej postów i jedyna rzecz,która mi pomogła.

    Po anemii aktualnie nie ma śladu a jeszcze w maju Pani hematolog dała mi skierowanie na wlewy żelaza i dostałam żelazo na receptę,którego Pani ginekolog zabroniła przyjmować.

    Żelazo bardzo obciąża organizm,więc próbuj suplementami.

    Jeszcze wart uwagi jest Floradix bez recepty, a z leków na receptę w ciąży ponoć jedynie Feroplex w płynie (lek na receptę).



    Holibka lubi tę wiadomość

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8940 7743

    Wysłany: 18 sierpnia, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luśka wrote:
    Ja jutro nieplanowanie wizytuje o 8:15, bo dzisiaj całkiem mnie zmiotło. Ciśnienie mam od rana 80/35, najwyższe 83/40. Aż sprawdziłam czy ciśnieniomierz działa prawidłowo, ale u męża książkowe 120/80.
    Miałam iść planowo do swojego lekarza w czwartek, ale zwolnił się termin do innego lekarza i pójdę po drugą opinię bo nie jestem w stanie tak funkcjonować…
    O raju, współczuję 😔 nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić takiego ciśnienia... Ja wczoraj i dziś też mam niższe i czuję się marnie, ale przy Twoim to jak nadciśnienie 😱

    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5293 9857

    Wysłany: 18 sierpnia, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co waszym zdaniem na 100% powinno być nowe a na co można skusić się używanego dla dziecka?

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2055 4366

    Wysłany: 18 sierpnia, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Dziewczyny co waszym zdaniem na 100% powinno być nowe a na co można skusić się używanego dla dziecka?
    Fotelik nowy 😊 Rzeczy higieniczne typu aspirator do nosa czy butelki także. Cała reszta używana 😉

    Co do ruchów - ja wciąż się zastanawiam, czy to dzieć czy nie-dzieć w moich odczuciach 🤣 Więc o regularności i mocy nie ma u mnie jeszcze mowy. Mam też łożysko na przedniej ścianie, może stąd te wątpliwości 🤣🤷‍♀️

    Kciuki za jutrzejsze wizyty, laski 🤞😍 Czekam na informacje!

    Beza, ja będę miała w spadku kremowy wózek 😊 Nawet nie pomyślałam, że może być przez zimę bardziej zaniedbany 🤭 Poprzednia właścicielka urodzona w grudniu, wydaje się mimo wszystko bardzo zadbany.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia, 20:52

    Beza27, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ beta 9(10dpo) - beta 43 (12dpo) - beta 134 (14dpo)
    💊 Euthyrox, Clexane
    6.06. 4mm i ❤️ (6+5)
    28.06. 3cm 🐨 (9+6)
    23.07. 8cm, ryzyka niskie i 90% 🩷 (13+3)
    20.08. 220g dziewczynki 💕 (17+3)
    17.09. Połówkowe, 490g klusi 🤭 (21+3)
    🩺 15.10.

    preg.png
  • Mamausia Autorytet
    Postów: 702 1463

    Wysłany: 18 sierpnia, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytałam Was i troszkę się zaniepokoiłam ,bo ja ruchów nie czuję nic a nic a wydawało mi się ,że wcześniej czułam.

    Mimo to czuję jakiś wewnętrzny spokój,bo jestem po 2cc,brzuszek rośnie , macica się podniosła do góry,a górę brzucha mam zdecydowanie mocniej umięśniona,a jak psiałyście maluszek na jeszcze sporo miejsca.

    U nas ruszyły prace w pokoju dla maluszka - koncepcja zmieniła się zupełnie🙈 dobrze ,że się rozpisałyście o kocykach, bo tego zawsze mam za dużo. Uwielbiam kocyki i dziś wygrzebałam co z mojej kolekcji nada się na synka i jest tego spora ilość,gdzie dwa już mam kupione 🤣

    Czapeczek w domu,niedrapek czy rożka nie planuję używać. Na pewno brakuje mi bambusowego dużego otulacza z la millo,bo mam 3 ale w dziewczęce wzory.

    Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty i połówkowe. Czekam na tylko dobre wiadomość i piękne zdjęcia pamiątkowe waszych skarbów.

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1693 1702

    Wysłany: 18 sierpnia, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausiq ja na Twoim etapie też się niepokoiłam brakiem czucia ruchów. Też po 2 cc, trzecia ciąża, łożysko wysoko i na przedniej ścianie. A teraz regularnie czuję ruchy, czasem nawet coś gołym okiem na brzuchu widać, a mam warstwę tłuszczu. Także spokojnie.

    Odnośnie rzeczy nowych i używek to ciuchy używane od kogoś są spoko bo wyprane dobrze z chemii produkcyjnej :) ale te z ciucha trzeba naprawdę mocno wyprać, odkazić itd. bo tam idzie ostra chemia w ciucholandach.

    Fotelik dla syna kupiliśmy używkę od pewnej osoby, bezwypadkowy na gwarancji. Tutaj wiadomo - jeśli ktoś ma możliwość to najbezpieczniej kupić nowy, ale jeśli używka po 1 dziecku i z pewnego źródła to wg mnie można brać. Pierwszy fotelik - skorupkę - używa się dość krótko. Za to kolejne już dość długo się użytkuje i tego bym nie kupiła po kimś bo dzieci mocno zużywają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia, 21:35

    kattalinna, Mamausia lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8940 7743

    Wysłany: 18 sierpnia, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia, prawdziwy mężczyzna różu się nie boi, to i kwiatków czy jednorożców nie będzie 😉 ja mam chustę w tonacji zdecydowanie przeważającego różu, ale Stefanowi raczej nie będzie to robiło różnicy, a mi dobrze w tych kolorach 😉

    Mamausia lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1629 4318

    Wysłany: 18 sierpnia, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Jak się Wam tu wygadam to mi zawsze lepiej ☺️ Ten brak regularności tak jak Domi pisze to pewnie jeszcze standard, za szybko na jakieś liczenie ruchów itp. no ale ja z tych lubiących mieć nad wszystkim kontrolę 🙈

    Mamausia dziękuję! Zamówiłam laktoferyne o której pisała Domi i ten priobiotyk i będę w siebie ładować. Co to kolejne dwie tabletki 😅

    Jeśli chodzi o rzeczy to nowy fotelik (chyba że np miałabym od kogoś z rodziny gdzie wiem że nie był wypadkowy), aspirator, laktator, smoczki, gryzaki, butelki itp. Cała reszta używana jak najbardziej.

    U nas już większość rzeczy tekstylnych jest - jeszcze tylko te tuliki, kombinezony i śpiworki do wózka. Zostały nam za to grube sprawy czyli foteliki, wanienka (tu bym chciała chyba stokke flexi bath - macie jakieś doświadczenia?), stokke tripp trap (ale to zostawiam na koniec jak już najważniejsze rzeczy będą), drugi babybjorn, materac do łóżeczka (na razie jeden 🙈), laktator (może nasze doświadczone mamy mają do polecenia jakiś muszlowy? 😁) no i cała wyprawka apteczna, ale z tym jeszcze czekam. No i pokój… Generalnie jeszcze dużo przed nami 😅

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Mamausia Autorytet
    Postów: 702 1463

    Wysłany: 18 sierpnia, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Dziewczyny co waszym zdaniem na 100% powinno być nowe a na co można skusić się używanego dla dziecka?


    Osobiscie jestem zwolennikiem rzeczy z rynku wtórnego i nawet nie tyle z ekonomicznego punktu widzenia co mojego podejścia do ilości produkowanych rzeczy i zaśmiecania świata. Wiem,że jako pojedyncza jednostka nie mam wpływu,ale lepiej się z tym czuję.Te rzeczy dla maluchów sa doslownie na chwilę i najpierw z radością je wyszukujemy,kupujemy,a potem marzymy aby się ich pozbyć.

    Nowy na pewno laktator,butelki, jak ktoś uzywa to smoczki. Fotelik samochodowy no chyba,że masz możliwości i dojście do kupienia bezwypadkowego fotelika od bliskich,wtedy nie widzę problemu.

    Ja po raz kolejny zdecydowałam się na zakup używanego wózka, łóżeczka, zapewne kupię też używany leżaczek babybiorn i wypatrzyłam już przewijak do kompletu do łóżeczka. Fotelik mamy możliwości odkupienia od bliskich znajomych i to ten,który chcemy i pasuje do naszego auta ,więc chyba się zdecyduje,bo oni będą zmieniać jak synek będzie siedzieć listopad/grudzien.Ubranka jak trafię - część nowych, część używanych. A jak się maluch urodzi to się pojawi sporo odwiedzających więc bede podpowiadać karuzele, maty i gadżety,które się przydadzą już na rozwój maluszka.

    Liyss🧚🏻, kattalinna, Domi.Nika, ultramaryna_, Tigra lubią tę wiadomość

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8940 7743

    Wysłany: 18 sierpnia, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do tej listy nowych rzeczy dopisałabym jeszcze materac, tak jak w późniejszym czasie buty.

    Nomeolvides, Mamausia, ultramaryna_, Holibka lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 466 716

    Wysłany: 18 sierpnia, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zdecydowanie stawiam na używane rzeczy :)
    Dzięki za info co warto kupić nowe. Ale uważam jak Mamusia że już tyle rzeczy zostało wyprodukowane, a dla maluchów wszystko jest na moment.
    Wiadomo są rzeczy które trzeba nowe. Ale fotelik tez mamy opcje odkupić bezwypadkowy od bliskich ludzi, mało używany po jednym dziecku i tak zrobię bo wiem że bezpiecznie.

    kattalinna, ultramaryna_ lubią tę wiadomość

    ona 28
    on 31

    preg.png
‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ