X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Termin STYCZEŃ 2025
Odpowiedz

Termin STYCZEŃ 2025

Oceń ten wątek:
  • LeniweKluski Koleżanka
    Postów: 48 59

    Wysłany: 6 września, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaqwsx wrote:
    Co do wyglądu to jedynie w ciazy denerwuje mnie to że teraz dosyć mocno jako osoba 162 przybieram w klatce piersiowej. Zaczynam trochę wyglądać kwadratowo. Mam figurę gruszki tak więc nogi zawsze miałam większe i teraz trochę chodzący kwadrat z wystającym brzuchem sie ze mnie robi od kiedy się wszystko w górę przemieszcza 🙃

    Mam dokładnie taką samą budowę ciała, te same obserwacje odnośnie klatki piersiowej.

    Jest mnie 6kg więcej (6mc) więc wagowo przybieram raczej w normie ale czuję się jak ludzik lego. Pomalutku wszystkie biustonosze są za małe w obwodzie. Niestety nie mogę „estetycznie” przekonać się do miękkich sportowych biustonoszy, potrzebuję klasyka, który zbierze pierś i nada jej kształt…. W miękkich wyglądam jakbym była chłopcem co ma problem z jelitami. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września, 18:09

    Zaqwsx lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Mamausia Autorytet
    Postów: 698 1455

    Wysłany: 6 września, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Nome wszystkie brzuszki piękne 😍

    A z tymi komentarzami to warto się wstrzymać ,bo my rodzice raz chcieliśmy gratulować Pani w przedszkolu ,a okazało się, że był to nietrafiony fason sukienki.


    To jeszcze dla śmiechu Wam podrzucę !
    Ja od przodu vs ja z boku 🤣

    Pani w aptece na żylaki 3 dni temu proponowała mi nalewkę 🙈

    01916de3a5f63.jpghttps://zapodaj.net/plik-D4wCEHcMbO

    Zaqwsx, kattalinna, Ottioli, ultramaryna_, Ilona.., Liyss🧚🏻, KINGA89 lubią tę wiadomość

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1625 4299

    Wysłany: 6 września, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia ale zazdro tej wycieczki kamperem! Czekam na wieści po, bo nas też kusi ta opcja 😁 Super wyglądasz!

    Dziwnie mi to pisać, ale kto mnie nie widzi to mówi że wyglądam szczuplej niż przed ciążą tylko brzuszek urósł 😳 Może coś w tym jest, ale też wydaje mi się właśnie kwestia proporcji. Ja zawsze miałam szeroki tyłek i biodra (kupowanie spodni to kooooszmar) i może ten brzuszek jakoś optycznie je maskuje. W klacie raczej mi się nie urosło chociaż piersi są ewidentnie pełniejsze

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 422 430

    Wysłany: 6 września, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Mamausia ale zazdro tej wycieczki kamperem! Czekam na wieści po, bo nas też kusi ta opcja 😁 Super wyglądasz!

    Dziwnie mi to pisać, ale kto mnie nie widzi to mówi że wyglądam szczuplej niż przed ciążą tylko brzuszek urósł 😳 Może coś w tym jest, ale też wydaje mi się właśnie kwestia proporcji. Ja zawsze miałam szeroki tyłek i biodra (kupowanie spodni to kooooszmar) i może ten brzuszek jakoś optycznie je maskuje. W klacie raczej mi się nie urosło chociaż piersi są ewidentnie pełniejsze
    Z tego co pisałaś to mało przytyłaś dosyć. Może rzeczywiście przy bliźniakach jednak zrobiłaś deficyt na reszcie ciała? Mi twarz schudła od kiedy nie biorę lekow i sterydów. Powiedzmy że wreszcie po 2 latach zaczynam wyglądać tak jak wcześniej i mi to ludzie mówią że w sumie wyglądam lepiej mimo teraz już +7 kg.
    Mamausia też zazdroszczę wycieczki. Kiedyś marzyliśmy z mężem o kupnie kampera i podróżowaniu większą rodzinką. Myślę że kiedyś marzenie spełnimy 😀
    Nalewką bym nie pogardziła a jeszcze bardziej winkiem czy zimnym piwkiem, ale jeszczee troszkę 😀

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8930 7736

    Wysłany: 6 września, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak, nalewkę na żylaki - piłabym 🙂 zimne piwko pijam 0,0%, w te upały to dla mnie ratunek. Zwłaszcza, gdy woda już nie wchodzi, takie piwo świetnie nawadnia, super smakuje i ma mało kalorii 🙂

    Rocky lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Tigra Autorytet
    Postów: 586 673

    Wysłany: 6 września, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleale wrote:
    dziewczyny, ja 19w2 a taki miniak... dla mnie wyglada tak samo jak przed ciaza jakbym zjadla pizze... Jak widze Wasze dorodne brzusie to sie zastanawiam czemu moj taki maly i kiedy podgoni ;-/

    c854792bd6cd2.pnghttps://zapodaj.net/plik-G3lEmUwhHk
    Rzeczywiście malutki,ale to dopiero 19 tydzień.Zresztą każda z nas ma inną budowę,jedna jest drobnej kości inna szczupłs,ale grubej kości.Mnie zaczyna teraz rosnąć,nadal noszę ubrania sprzed ciąży,ale czuję,że powoli będę musiała je pozegnać a u mnie jutro zacznie się 24 tydzień.

    Na wieczór też wyglądam jakbym trochę przytyła.Trochę mnie też przybyło,rozlokowało się w nogi,pupę,ręce.Mnie macica wypchała jelita do przodu,więc brzuch wygląda bardziej rozlany.


    Uśmiałam się z waszych opowieści.Poyrzebne mi to było bo poklociłam się z mężem o rozstaw mebli.zpłakałam,krzyczałam ja na niego on na mnie.W koncu trzssnełam drzwiami aż wyleciały z futryny i poszłam płakać.Przyszedł przepraszać,ale dzień mam już do du.y.
    Teraz mały rzuca się po brzuchu,chyba doszła do niego adrenalina i jestem wściekła na siebie,ze dałam sie sprowokować.


    Ja kiedyś zagadałam do kolezanki który to miesiąc,a ona,że to otyłość brzuszna.Więcej nigdy nie odważyłam się pytać.

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
    14 dpt 3800

    preg.png
  • Beza27 Autorytet
    Postów: 1018 1374

    Wysłany: 6 września, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne brzuszki 😍
    I jakie historie, uśmiałam się z niektórych 😂

    A ja wam powiem, że mi się wydaje, że ja w drugiej ciąży mam mniejszy brzuch niż w pierwszej na tym etapie. Ale może takie złudzenie 🤷🏻‍♀️ startowalam też z trochę większej wagi, może to miało wpływ.
    Spokojnie jestem w stanie ukryć brzuszek pod luźnym tshirtem, chyba że się najem to wtedy już trudniej 😛

    8cs o drugiego maluszka ❤️
    14dpo beta-HCG 478,81 mIU/ml 🥹
    16dpo beta-HCG 994,05 mIU/ml 💚
    6+4 - zarodek 8,9mm i 💗
    9+2 - 2,33cm i 💗 190 ud/min
    12+6 - 6,68cm i 💗 158 ud/min

    preg.png

    👩🏼30l 👱🏼‍♂️32l

    Mały cud 2021 ❤️ (13cs)
  • Mamausia Autorytet
    Postów: 698 1455

    Wysłany: 6 września, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaqwsx wrote:
    Z tego co pisałaś to mało przytyłaś dosyć. Może rzeczywiście przy bliźniakach jednak zrobiłaś deficyt na reszcie ciała? Mi twarz schudła od kiedy nie biorę lekow i sterydów. Powiedzmy że wreszcie po 2 latach zaczynam wyglądać tak jak wcześniej i mi to ludzie mówią że w sumie wyglądam lepiej mimo teraz już +7 kg.
    Mamausia też zazdroszczę wycieczki. Kiedyś marzyliśmy z mężem o kupnie kampera i podróżowaniu większą rodzinką. Myślę że kiedyś marzenie spełnimy 😀
    Nalewką bym nie pogardziła a jeszcze bardziej winkiem czy zimnym piwkiem, ale jeszczee troszkę 😀

    Zdam Wam relacje. Ogólnie to było od lat marzenie mojego męża ,które studziłam ,bo uwaga ‚ludzie mówili’,że : męcząca podróż,że ciężko znaleźć miejsca, dużo podłączeń i koszta fajnych wakacji x 2.

    Ale w sierpniu miał urodziny, nie mogłam znaleźć pasujących nam biletów do Rzymu co miałam w planach to znalazłam kampera😊

    Także przetestujemy i będziemy mogli się wypowiedzieć jako użytkownicy.

    Zaqwsx, Ottioli, Wiara Nadzieja Miłość, kattalinna, Podkoszulka, Faelwen90 lubią tę wiadomość

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 422 430

    Wysłany: 6 września, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigra maluszek chciał pocieszyć i dodac swoje 2 grosze 😀 Mało rzeczy tak denerwuje jak układ mebli. Kiedyś gdy urządzaliśmy z mężem nasze pierwsze mieszkanie jeszcze w wawie to też myslalam że się pozabijamy. Teraz przy urządzaniu nowego już wiedzieliśmy że się kłócimy i byliśmy ostrożni a teraz przy obmyślaniu pomysłu nauczyliśmy się dyskutować kulturalnie, z tym że oboje się hamujemy bo potrafimy nieźle walczyć o swoje oboje, z tym że w ciazy jednak jesteśmy bardziej narażone na "wybuchy". Postaraj się spędzić przyjemnie wieczór, żeby maluszek poczuł dużo dobrych emocji 🥰


    Tigra lubi tę wiadomość

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 422 430

    Wysłany: 6 września, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwalę się że oficjalnie doszłam do porozumienia z mężem (wreszcie! Uff) i od dzisiaj mamy Kacperka.
    Mówiłam tak do niego już od jakiegoś czasu ale mąż był taki że nie bardzo, ale dzisiaj jak zaczął rzucać imionami to od słowa do słowa udało się wreszcie dogadać ❤️

    LeniweKluski, Domi.Nika, Rocky, ultramaryna_, Ottioli, Nomeolvides, Tigra, Ilona.., Beza27, Liyss🧚🏻, Aleale, potforzasta, Wiara Nadzieja Miłość, Podkoszulka, kattalinna, KINGA89, kinia982, Holibka, Gumcia1989, Faelwen90 lubią tę wiadomość

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • Ottioli Koleżanka
    Postów: 33 62

    Wysłany: 6 września, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny uwielbiam Wasze historie 🤣 macie piękne brzuszki. Ja postaram się zrobić zdjęcie, bo miałam dziś robić, ale mi wypadło.

    Ja natomiast dzisiaj się zdenerwowałam na mamę, a to przez bardzo błahy powód. Ostatnio dość często rozmawiamy czy się widzimy i dzisiaj jak do mnie zadzwoniła i gadała o głupotach to się we mnie zagotowało, że po co mi głowę zawraca jak nie ma nic do powiedzenia 🤦🏻‍♀️ Wiem racjonalnie, że ona chce dobrze, ale chyba poczułam się nią przytłoczona.

    Potem odreagowywałam sprzątaniem. Nie wiem czy Was też to uspokaja. W połowie miałam dość, ale jak zaczęłam to musiałam oczywiście skończyć.

    @Zaqwsx super, że udało się dojść do porozumienia 😊 Mój mąż nie chce znać płci, więc możemy o imionach rozmawiać tylko hipotetycznie 🤣 jest to dla mnie dziwne, ale akceptuję jego wolę.

    2022 💔 8 tc

    22.05.2024 ⏸️
    11.07 I prenatalne: niskie ryzyka 🩺
    9.09 II prenatalne/połówkowe 🩺

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 454 682

    Wysłany: 6 września, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu kamper super, może my kiedyś tez się skusimy. Ogólnie my nie jesteśmy typem podróżników all inclusive. Ale z bomblem trzeba będzie wypróbować różnych metod podróży. Zobaczymy jak to się ułoży :)

    Do komody przyszła jedna cześć niepasująca i jedna brakująca wiec nie złożyliśmy jej, reklamacja i zobaczymy co dalej… mam nadzieje ze doślą nam jeden element a nie będziemy musieli wszystko odsyłać. Także dobrze ze to nie grudzień.

    Przyszły mi koszule z Milk and Love, bardzo przyjemnie w dotyku. Jak ktoś szuka to polecam. Zamówiłam jedna z długim jedna z krótkim rękawem. Jeszcze jakaś do porodu znajdę ale może z vinted żeby nie było mi jej szkoda. No i na stronie szpitala jest napisane żeby były rozpinane na całej długości te są z dekoltem V.

    Ottioli, LeniweKluski lubią tę wiadomość

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 422 430

    Wysłany: 6 września, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ottioli wrote:

    @Zaqwsx super, że udało się dojść do porozumienia 😊 Mój mąż nie chce znać płci, więc możemy o imionach rozmawiać tylko hipotetycznie 🤣 jest to dla mnie dziwne, ale akceptuję jego wolę.
    Ja rozumiem, bo to musi być niesamowita niespodzianka przy porodzie, z tym że nie wytrzymałabym pewnie bo od samego początku o płci myślałam 😀
    Problem tylko z lekarzami bo któryś może przypadkiem powiedzieć no i na usg często widać akurat penisa. W środę pierwsze co było widać przy przyłożeniu głowicy do brzucha to był penisek i lekarz od razu że mamy tu trzecią nogę 😀 Łatwo się wypaplać

    Rocky, Ottioli, kattalinna lubią tę wiadomość

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5286 9845

    Wysłany: 6 września, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ottioli wrote:
    Dziewczyny uwielbiam Wasze historie 🤣 macie piękne brzuszki. Ja postaram się zrobić zdjęcie, bo miałam dziś robić, ale mi wypadło.

    Ja natomiast dzisiaj się zdenerwowałam na mamę, a to przez bardzo błahy powód. Ostatnio dość często rozmawiamy czy się widzimy i dzisiaj jak do mnie zadzwoniła i gadała o głupotach to się we mnie zagotowało, że po co mi głowę zawraca jak nie ma nic do powiedzenia 🤦🏻‍♀️ Wiem racjonalnie, że ona chce dobrze, ale chyba poczułam się nią przytłoczona.

    Potem odreagowywałam sprzątaniem. Nie wiem czy Was też to uspokaja. W połowie miałam dość, ale jak zaczęłam to musiałam oczywiście skończyć.

    @Zaqwsx super, że udało się dojść do porozumienia 😊 Mój mąż nie chce znać płci, więc możemy o imionach rozmawiać tylko hipotetycznie 🤣 jest to dla mnie dziwne, ale akceptuję jego wolę.

    A Ty też nie chcesz znać płci czy tylko mąż?😁

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6357 2515

    Wysłany: 6 września, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaqwsx wrote:
    Ja rozumiem, bo to musi być niesamowita niespodzianka przy porodzie, z tym że nie wytrzymałabym pewnie bo od samego początku o płci myślałam 😀
    Problem tylko z lekarzami bo któryś może przypadkiem powiedzieć no i na usg często widać akurat penisa. W środę pierwsze co było widać przy przyłożeniu głowicy do brzucha to był penisek i lekarz od razu że mamy tu trzecią nogę 😀 Łatwo się wypaplać
    Ale Ci zazdroszczę nasz się ukrył i za chiny ludowe nie pokazał tzn widzialm nóżki ale ledwo udało się je złapać a już fiolek był I po wszystkim rakze niby mówimy ze Leon ale jeszcze może się okazać że jednak Laura tak czy tak imię mamy wybrane.

    Apropo mojego Leosia obudził mnie o 5 rano i już jakoś spać nie mogłam potem praktycznie cały dzień był cichutko takie tam pojedyncze ruchy a teraz fika już chyba dobre 10 minut łobuz.

    Zaqwsx, Ottioli, Tigra lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
    13.05 Beta 4788
    20.05 7t5d mamy ❤️

    17.07 15 t 120g dzidziusia💙
    01.08 16t5d 160g synek💙
    29.08 21t3d 350g 💙
    Leoś
    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 422 430

    Wysłany: 6 września, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Ale Ci zazdroszczę nasz się ukrył i za chiny ludowe nie pokazał tzn widzialm nóżki ale ledwo udało się je złapać a już fiolek był I po wszystkim rakze niby mówimy ze Leon ale jeszcze może się okazać że jednak Laura tak czy tak imię mamy wybrane.

    Apropo mojego Leosia obudził mnie o 5 rano i już jakoś spać nie mogłam potem praktycznie cały dzień był cichutko takie tam pojedyncze ruchy a teraz fika już chyba dobre 10 minut łobuz.
    Będę miała sentyment do tego imienia. Dlugo probowalam się przekonać do Leosia bo imie jest ładne. Ale pokochałam wymyśl męża dla dziewczynki - imię dla córki Leona i nie mogłam jej zamienić na Leon. Czeka w zanadrzu może uda się córeczka jeszcze 🥰 Przy kolejnym już może się ujawni. Ja się cieszę że mogę wreszcie mówić z pewnością po imieniu. Dużo to dla mnie znaczy

    Ottioli, Domi.Nika lubią tę wiadomość

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • Ottioli Koleżanka
    Postów: 33 62

    Wysłany: 6 września, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaqwsx wrote:
    Ja rozumiem, bo to musi być niesamowita niespodzianka przy porodzie, z tym że nie wytrzymałabym pewnie bo od samego początku o płci myślałam 😀
    Problem tylko z lekarzami bo któryś może przypadkiem powiedzieć no i na usg często widać akurat penisa. W środę pierwsze co było widać przy przyłożeniu głowicy do brzucha to był penisek i lekarz od razu że mamy tu trzecią nogę 😀 Łatwo się wypaplać

    Dlatego teraz na połówkowych w poniedziałek od razu powiem lekarzowi, żeby nie mówił na głos płci, a napisał na kartce. Gorzej jak i tak to będzie widać 🤣

    @Liyss ja właśnie chce, więc już mam prawie pewność, że będzie chłopak 😊

    Wrzucam również zdjęcie mojego brzuszka 🥰

    d83ebd320095c.jpghttps://zapodaj.net/plik-Whg8UJN9Up

    Zaqwsx, potforzasta, Domi.Nika, Podkoszulka, kattalinna, KINGA89, Tigra, Liyss🧚🏻, Holibka, ultramaryna_, Gumcia1989 lubią tę wiadomość

    2022 💔 8 tc

    22.05.2024 ⏸️
    11.07 I prenatalne: niskie ryzyka 🩺
    9.09 II prenatalne/połówkowe 🩺

    preg.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6357 2515

    Wysłany: 6 września, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaqwsx wrote:
    Będę miała sentyment do tego imienia. Dlugo probowalam się przekonać do Leosia bo imie jest ładne. Ale pokochałam wymyśl męża dla dziewczynki - imię dla córki Leona i nie mogłam jej zamienić na Leon. Czeka w zanadrzu może uda się córeczka jeszcze 🥰 Przy kolejnym już może się ujawni. Ja się cieszę że mogę wreszcie mówić z pewnością po imieniu. Dużo to dla mnie znaczy
    No ja chce iść jeszcze w Pl dodatkowo sobie zrobić usg 3d to może wtedy pokaże coś więcej.
    U nas mojemu mężowi się nie podobał z początku Leoś dopóki jego ukochana ciocia mnie nie poparła i powiedziała że to przepiękne imię i tak został nam Leos. Laurki też nie bardzo chciał wolał Nikole ale ja znowu nie bardzo i po pewnym czasie zgodził się na Laurę także tyle dobrze bo nie musiałam przekonywać.

    A co do waszego Kacperka nasz by tak miał na imię ale w rodzinie już jest u siostry mojej to nie będziemy na razie powielać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września, 20:30

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
    13.05 Beta 4788
    20.05 7t5d mamy ❤️

    17.07 15 t 120g dzidziusia💙
    01.08 16t5d 160g synek💙
    29.08 21t3d 350g 💙
    Leoś
    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 454 682

    Wysłany: 6 września, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj tak rozjaśnienie imienia jest fajne :) chociaż nie jest takie to łatwe bo nagle imiona przestają Ci się podobać które wybrałaś.
    Ja chciałam żeby nie kojarzyło mi się koniecznie z żadnym dzieckiem z pracy. A sporo ich było. A dziewczyny zabrały mnie na panieński do Kazimierza Dolnego, i ja tez uwielbiam krakowski Kazimierz. Bardzo klimatyczne miejsca z którymi mam bardzo dobre wspomnienia i od razu mi jakoś pasowało.

    Ale dalej podoba mi się więcej imion dla dziewczynek- Leonia tez super bardzo ładne, może się jeszcze trafi :)

    Ottioli, Podkoszulka, kattalinna, Holibka, Wiara Nadzieja Miłość lubią tę wiadomość

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • Tigra Autorytet
    Postów: 586 673

    Wysłany: 6 września, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leokadia może być Leosią.My mimo poznania płci juz po Nifty,nie mamy imienia.Nie możmy się zdecydować.Chcę imię,które będzie można ładnie skracać,koniecznie niepopularne,ale nie wydziwiane.

    Otioli piekny brzuszek.Poczekajcie,za miesiąc będą już brzuchole.

    Ottioli lubi tę wiadomość

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
    14 dpt 3800

    preg.png
‹‹ 265 266 267 268 269 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ