X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Termin STYCZEŃ 2025
Odpowiedz

Termin STYCZEŃ 2025

Oceń ten wątek:
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1690 1694

    Wysłany: Dzisiaj, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chrapanie przechodzi po ciąży :) także luz @Zaqwsx!

    Odnośnie wagi to myślałam że moja ruszyła ale jednak baaardzo delikatnie. Także od 3 tygodni waga w zasadzie w miejscu. A dziecko rośnie przecież i brzuch. Ja sobie to tłumaczę, że moja spora nadwaga to solidny spichlerz dla ciąży i widocznie organizm tak to sobie reguluje, że korzysta trochę z przedciążowych zapasów. Na ten moment mam niecałe 4 kg na plusie, a w dwóch poprzednich ciążach przytyłam ponad 20, ale w obu startowałam z prawidłową wagą. Ciąża ciąży nierówna, nawet w ramach jednego człowieka, a co dopiero porównywanie różnych osób ;)
    Ważne są wyniki, samopoczucie. A waga to tylko liczby.

    KINGA89, Rocky, Tigra lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 951 2517

    Wysłany: Dzisiaj, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, muszę się wtrącić - przetestowałam w swojej karierze 2 laktatory z Neno, mocno je zajechałam i żaden nigdy nie przeciekał. Więc obalam mit. Nie wiem, jak to cenowo wypada, czy jakkolwiek korzystniej, ale ja Neno bardzo polecam 😉

    Tigra lubi tę wiadomość

    preg.png
    👩🏼 30 🧑🏻 28
    2023r. - rodzi się wyczekany J. (22cs) 🩵
    01.2025 - czekamy na drugi Cud 🩷⏳👶
  • Tigra Autorytet
    Postów: 596 685

    Wysłany: Dzisiaj, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,była któraś z was na targach dzieciecych?Zastanawiam się czy sie wybierać,oplaca się jak mam juz prawie wszystko,a moze darować sobie wyiazd?
    KINGA89 wrote:
    No patrz, a ja znowu wyczytałam, że:
    "W większości przypadków chłopcy rodzą się więksi od dziewczynek (z tego względu, że płód męski szybciej rozwija się w trakcie ciąży), niejako zmuszając matkę już na etapie ciąży do dostarczenia męskiemu płodowi większej ilości składników odżywczych [5]. Co więcej, w okresie laktacji synowie stymulują u matki produkcję bardziej kalorycznego i wartościowego pokarmu, dzięki któremu możliwy jest ich intensywniejszy rozwój fizyczny [6].".

    Źródło: https://nauka.uj.edu.pl/aktualnosci/-/journal_content/56_INSTANCE_Sz8leL0jYQen/74541952/141339350
    Hi hi te osoby,które znam,nie pasują do tych badań.Wszystkie kobiety rodziły mniejszych chłopców.

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
    14 dpt 3800

    preg.png
  • Rocky Ekspertka
    Postów: 132 278

    Wysłany: Dzisiaj, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uspokoiłyście mnie w kwestii wagi - najważniejsze, że Malutka rośnie zdrowo 🙂

    Wpadłam w szał gotowania i przetwarzam warzywa przywiezione od rodziców - jest już rosół, krem z dyni, pasta z bakłażana i leczo 🙈 chyba czas na odpoczynek, bo będę musiała sąsiadów zaprosić na obiad 😉

    👩🏻 37l. 🧔🏻 43l.

    Starania od 05.2021
    12.2023 start IVF
    05.2024 - 3 transfer ✅

    17.05 ⏸️
    05.06 mamy ❤️ (6+5)
    15.07 6.1 cm zdrowego bobasa (12+3)
    16.09 410g, it's a Girl! 🩷 (21+3)

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 464 710

    Wysłany: Dzisiaj, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam zniżkę od limango na 50 zł i skusiłam się na kocyki z lullalove, bo ze zniżka dobrze cenowo to wychodziło. Wiec temat kocykow tez zamknięty kupiłam jeden taki „mgiełkę do otulania” i jeden grubszy całoroczny, kupiłam tez z lionello całoroczny i chyba starczy. Zrezygnowałam z kocyka merino, podejrzewam ze na kocyki bobasy „ulewaja” a jak trzeba będzie często je prac to nie jest najlepszy materiał do częstego prania. Miałam do października dać sobie spokój ale serio cenowo to dobrze wyszło, wiec szkoda było nie skorzystać.

    ona 28
    on 31

    preg.png
‹‹ 302 303 304 305 306
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ