X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Termin STYCZEŃ 2025
Odpowiedz

Termin STYCZEŃ 2025

Oceń ten wątek:
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 430 440

    Wysłany: Dzisiaj, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigra na spokojnie. W drugim trymestrze jest on względnie bezpieczny. Niezalecany ale bezpieczny. Koniecznie trzymaj leki w oryginalnych opakowaniach i nie przejmuj się tym, żeby nie zaszkodzić stresem. Nie przekroczyłaś dziennej dawki dopuszczalnej biorąc to jako kwas omega. Przejedź się dla świętego spokoju na wizytę żeby lekarz potwierdził ze wszystko jest ok :)

    Tigra, Holibka lubią tę wiadomość

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • Tigra Autorytet
    Postów: 600 685

    Wysłany: Dzisiaj, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny!

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
    14 dpt 3800

    preg.png
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 952 2519

    Wysłany: Dzisiaj, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paracetamol jest bardzo bezpieczny w ciąży. Wiem, że była mowa o ibuprofenie, ale padło tu fake info, więc żeby się któraś nie wystraszyła. Jeśli trzeba wziąć coś przeciwbólowego, to właśnie Paracetamol jest najbezpieczniejszym wyborem 🙂

    Co do stanika z Mitex - miałam ten sztywniejszy model Mammi. Uwielbiałam go - za kształt, jaki nadawał piersiom, za to że znów mogłam poczuć się seksi. Potwierdzam, że to taki sztywniejszy, bardziej sztuczny stanik. Ja używałam gdzieś od 3-4 miesiąca życia synka i dawałam radę karmić. Mąż też go uwielbiał 😉 Niemniej fun fact - ten stanik rozwalił mi pralkę 😂 A przynajmniej tak nam się wydawało. Pralka wyjęta z użytku przez 2-3 tyg. Nikt nie chciał się podjąć naprawy (Boscha), bo z opisu każdy „spec” twierdził, że to na bank zepsute łożysko. Jak wreszcie po 3 tyg. do pralki dobrał się mój kochany Teściu, to odkrył, że fiszbina z owego stanika wpadła jakimś cudem przez te małe otworki w bębnie aż na dno pralki (nie było widać gołym okiem, przeleciała cała). Teściu rozkręcił pralkę, wyjął drut od stanika i pralka śmiga jak nowa 😂 Wiec z ogromną przykrością muszę potwierdzić te nieliczne opinie na Allegro: model ma zadatki na to, żeby dość szybko zaczęły mu się pruć i wypadać fiszbiny 💔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 20:03

    preg.png
    👩🏼 30 🧑🏻 28
    2023r. - rodzi się wyczekany J. (22cs) 🩵
    01.2025 - czekamy na drugi Cud 🩷⏳👶
  • LeniweKluski Koleżanka
    Postów: 53 62

    Wysłany: Dzisiaj, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara Nadzieja Miłość wrote:
    Paracetamol jest bardzo bezpieczny w ciąży. Wiem, że była mowa o ibuprofenie, ale padło tu fake info, więc żeby się któraś nie wystraszyła. Jeśli trzeba wziąć coś przeciwbólowego, to właśnie Paracetamol jest najbezpieczniejszym wyborem 🙂
    nie fake info tylko włączył się mój baby brain. W poprzedniej mojej wiadomości oczywiście chodziło mi o ibuprofen a nagle napisałam paracetamol. Edytowałam i poprawiłam ;)

    Wiara Nadzieja Miłość lubi tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 303 304 305 306 307
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ