X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne trójmiasto łączy się:)
Odpowiedz

trójmiasto łączy się:)

Oceń ten wątek:
  • Dada Autorytet
    Postów: 1426 1236

    Wysłany: 11 maja 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka z odwiedzinami tak samo jak w innych salach ,wyznaczone godziny i tyle.

    860ip07w5ypel8m4.png
    34bwskjop2knz5e1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koszmarnie :/

  • mpc Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 12 maja 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    czy był poruszany w tym temacie wątek szkoły rodzenia w Gdańsku ?
    jeżeli tak to sobie przeszukam temat, jeżeli nie to powiedzcie do jakiej warto się zapisać w Gdańsku ! nie ukrywam interesuje mnie, żeby szeroko omówili laktację.
    Będę wdzięczna za info ! :)

  • Aśka_gdańsk Ekspertka
    Postów: 239 233

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mpc wrote:
    Cześć dziewczyny,
    czy był poruszany w tym temacie wątek szkoły rodzenia w Gdańsku ?
    jeżeli tak to sobie przeszukam temat, jeżeli nie to powiedzcie do jakiej warto się zapisać w Gdańsku ! nie ukrywam interesuje mnie, żeby szeroko omówili laktację.
    Będę wdzięczna za info ! :)
    Ja chodzę do szpitala na zaspie i jestem zadowolona :)

    mpc lubi tę wiadomość

    gannyx8d18v6v8ew.png

    2 poronienia( 2009 8tyg.[*], 2015 8tyg.[*] )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 22:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 22:39

    mpc lubi tę wiadomość

  • Martosza83 Autorytet
    Postów: 327 242

    Wysłany: 15 maja 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Koszmarnie :/

    Hej Dziewczyny,
    rodziłam na klinicznej pod koniec listopada i powiem szczerze, że własnie te odwiedziny były dla mnie troche trudne....
    Tzn tak z jednej strony brakowalo mi męża, który mógłby mi pomóc przy Antku....z drugiej strony patrząc na niektórych facetów to siedzieliby 24h przy łóżkach nie zwracając uwagi , ze inne kobiety wymagają spokoju i troszeczke intymności...

    Ja trafiłam na sale 2 osobową i naprawde miło wspominam pobyt...

    No ogromny minus to toalety i prysznice ale za to opieka najlepsza....BARDZO BARDZO POLECAM!

    f2wlanlibm0fi1og.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martosza83 wrote:
    Hej Dziewczyny,
    rodziłam na klinicznej pod koniec listopada i powiem szczerze, że własnie te odwiedziny były dla mnie troche trudne....
    Tzn tak z jednej strony brakowalo mi męża, który mógłby mi pomóc przy Antku....z drugiej strony patrząc na niektórych facetów to siedzieliby 24h przy łóżkach nie zwracając uwagi , ze inne kobiety wymagają spokoju i troszeczke intymności...

    Ja trafiłam na sale 2 osobową i naprawde miło wspominam pobyt...

    No ogromny minus to toalety i prysznice ale za to opieka najlepsza....BARDZO BARDZO POLECAM!
    No właśnie jak to jest, że jedni siedzą 24 h na dobę, a inni nie mogą? :/ ja też chciałabym, by mąż i rodzina mi pomagały, bo nie wiem jak sama ogarnę po porodzie dwójkę w szpitalu :O

    Za salę dwuosobową na położniczym płaciłaś? Jak to wygląda, najpierw jak Cię przyjmują leżysz na porodówce, potem na pooperacyjnej chwilkę i dopiero potem na położniczym oddziale?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2016, 09:32

  • niania.ogg Autorytet
    Postów: 597 498

    Wysłany: 18 maja 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martosza83 wrote:
    Hej Dziewczyny,
    rodziłam na klinicznej pod koniec listopada i powiem szczerze, że własnie te odwiedziny były dla mnie troche trudne....

    czyli dobrze mi się wydawało, że leżałyśmy razem na pooperacyjnej :)

    https://www.maluchy.pl/li-71898.png

    https://www.maluchy.pl/li-72950.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 18 maja 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co do odwiedzin w szpitalach - nie jest to takie straszne jakby się wydawało. Mi też przed porodem nie pasowało to, że mąż nie może wejść na salę (Gdynia Redłowo) tylko ja mogłam do niego wyjść przed oddział na fotele, dziecko zostawało przed wejściem za szybą... Ale jak już leżałam po porodzie to cieszyłam się, że żaden obcy facet nie siedzi mi na sali (sala 3 osobowa). Miałam cc więc w każdej wolnej chwili wietrzyłam ranę czyli majtki bardzo nisko, koszula podwinięta a z majtek wystająca ogromna, zakrwawiona pielucha. Wyobrażacie sobie tak robić gdy 2 metry od was siedzi obcy facet? Albo kilku, całe pielgrzymki rodzin... A dziewczyny po porodach sn gdy leżą z gołymi psiochami i się wietrzą? ;-) Wbrew temu co się wydaje to dla naszego komfortu jest. A pomóc przy dzieciach pomogą położne, od tego tam są ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2016, 20:01

    Szotka lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Kasha Autorytet
    Postów: 674 852

    Wysłany: 20 maja 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie problem w tym że nie wszystkie położne i pielęgniarki pomagają. Ja po cesarce na wojewódzkim leżałam. Na innym oddziale "bo miejsc nie ma by leżeć z dzieckiem".
    Miałam opiekę w osobie pani salowej. Gdyby nie ona to by było ze mną źle. Spadł mi cukier ... prawie odpływałam. Ani przycisku by zawołać kogoś.
    Przyszła łaskawie jakaś baba, sprawdziła cukier i z łachy powiesiła glukozę.
    Z pustą kroplówką leżałam parę godzin, a do dziecka mogłam pójść po ponad 10 godzinach ...
    Następnym razem będę chyba sama w domu rodzić niż w takim szpitalu. Mój A jest bardziej pomocny ...

    Ale zgadzam się. Też wolę na spokojnie zająć się dzieciątkiem i odpoczywać niż być wiecznie skrępowana i zmartwiona "czy aby czasem ktoś nie przyjdzie z rodziny współlokatorki".

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2016, 08:25

    pirelka, Kawokado lubią tę wiadomość

    34bw9jcgrkz3yjz6.png

    f2wlj44jlai3f3nz.png
    km5stv73nclev8zl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam sklep Mama i Ja, zamówiliśmy tam wózek, którego nie ma na stanie. Nie było problemu, wszystko idzie się dogadać, cena niższa niż w innych sklepach i jest możliwość niewielkiej negocjacji lub dodania gratisu. W razie awarii serwis jest na miejscu, a jeśli muszą zostawić wózek to dają zastępczy.
    Bobowózki się nie umywają, totalnie olewają klienta, w Mama i Ja widać, że klient jest na I miejscu :)

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 24 maja 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam :-) Też mam wózek kupiony w Mama i Ja i fotelik samochodowy z bazą. Obsługa super. W Bobowózki totalna olewka, byłam w Gdańsku i w Gdyni i nigdy więcej mnie tam nie zobaczą ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Aśka_gdańsk Ekspertka
    Postów: 239 233

    Wysłany: 24 maja 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba tylko ja wyjątkowo dobrze trafiłam w bobowozkach bo na nic nie moge narzekac i dlatego u nich zamówiłam wózek i fotelik bo bazę juz mamy.

    gannyx8d18v6v8ew.png

    2 poronienia( 2009 8tyg.[*], 2015 8tyg.[*] )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka_gdańsk wrote:
    To chyba tylko ja wyjątkowo dobrze trafiłam w bobowozkach bo na nic nie moge narzekac i dlatego u nich zamówiłam wózek i fotelik bo bazę juz mamy.
    Być może zależy od obsługi i sklepu. Ja byłam tylko w Gdyni, ale dowiadywałam się też mailowo i straszne bzdury piszą. Nie zależy im na kliencie, może są też niedoinformowani. A większość rzeczy była wyłącznie na zamówienie, bez możliwości obejrzenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2016, 10:21

  • Aśka_gdańsk Ekspertka
    Postów: 239 233

    Wysłany: 25 maja 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Być może zależy od obsługi i sklepu. Ja byłam tylko w Gdyni, ale dowiadywałam się też mailowo i straszne bzdury piszą. Nie zależy im na kliencie, może są też niedoinformowani. A większość rzeczy była wyłącznie na zamówienie, bez możliwości obejrzenia.
    Ja akurat byłam tylko w Gdańsku i tez akurat dwa modele ktore chciałam obejrzeć mieli na stanie wiec z tym tez nie było problemu. Facet ktory był w sklepie bardzo duzo nam powiedział jakie sa różnice itp wiec jestesmy zadowoleni :)

    gannyx8d18v6v8ew.png

    2 poronienia( 2009 8tyg.[*], 2015 8tyg.[*] )
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 25 maja 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka to można powiedzieć, że akurat miałaś szczęście ;-) Ja w Gdańsku też byłam to mnie kompletnie olali, udawali, że mnie nie widzą :D No i nie mieli wózka którego wtedy szukałam - tylko na zamówienie. A niedawno jak chciałam kupić fotelik na rower (na stronie sklepu jest niby dostępny) dzwoniłam do Gdyni i Gdańska - nikt nie odebrał. Napisałam maila to odpisali, że na sklepie nie mają i można kupić przez internet i odebrać u nich... Z resztą nie ważne. Ja tego sklepu nie polecam a wręcz odradzam ale wiadomo, że każdy ma swoje doświadczenia ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak pewnie kwestia szczęścia na kogo się trafi i na pewno asortymentu, którego się szuka :)

  • Aśka_gdańsk Ekspertka
    Postów: 239 233

    Wysłany: 26 maja 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w takim razie pozostaje mi sie tylko cieszyć ze mi sie udało dobrze trafić :)

    gannyx8d18v6v8ew.png

    2 poronienia( 2009 8tyg.[*], 2015 8tyg.[*] )
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, jestem po porodzie w clinice medice w Gdyni, cc. Polecam, szczerze warte każdych pieniędzy! Na sali leżałam sama, drugie łóżko do dyspozycji męża, wszyscy podchodzili do nas z uśmiechem i pomocą. Jeżeli zdecydujemy się na drugie dziecko to tylko tam.

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ