X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne trójmiasto łączy się:)
Odpowiedz

trójmiasto łączy się:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawokado wrote:
    cześć dziewczyny, jestem po porodzie w clinice medice w Gdyni, cc. Polecam, szczerze warte każdych pieniędzy! Na sali leżałam sama, drugie łóżko do dyspozycji męża, wszyscy podchodzili do nas z uśmiechem i pomocą. Jeżeli zdecydujemy się na drugie dziecko to tylko tam.
    Zazdroszczę, też chciałam tam rodzić.. ale los spłatał nam figla i nie ma takiej opcji..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chcecie zrobić tanio i miło badania na NFZ lub prywatnie, to fajna przychodnia jest teraz w Gdyni :)

  • Piegus Autorytet
    Postów: 335 428

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka, jaka i gdzie? :)

    2EeVp2.png
    NcmSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piegus wrote:
    pirelka, jaka i gdzie? :)
    Jeśli ktoś robi prywatnie to polecam na witominie w witawie :) ceny najlepsze jakie do tej pory spotkałam, a Pani strasznie miła i przyjazna. Ludzi mało ;)

    Piegus lubi tę wiadomość

  • mpc Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 9 lipca 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ! Powiedzcie jak to jest z tą położną środowiskową ? W szkole rodzenia mówili, że należy wybrać już teraz (32 tc) a w przychodni Polmed mówią, że dopiero po porodzie. Jak z tym jest ??? Może macie już doświadczenie i kogoś polecicie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mpc wrote:
    Dziewczyny ! Powiedzcie jak to jest z tą położną środowiskową ? W szkole rodzenia mówili, że należy wybrać już teraz (32 tc) a w przychodni Polmed mówią, że dopiero po porodzie. Jak z tym jest ??? Może macie już doświadczenie i kogoś polecicie ?
    Zależy od przychodni, ja do mojej dzwoniłam i też mówili, że po porodzie zgłosić, że jesteśmy w domu i kogoś przyślą.

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 9 lipca 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po porodzie wysłałam męża do przychodni żeby zgłosił, że jesteśmy już w domu. Położna przyszła do mnie raz i jak dla mnie o jeden raz za dużo ;-) Ale może dla pierworódki będzie to jakaś pomoc, moja jakoś nie była zbyt przejęta a i ja nie liczyłam zbytnio na nią ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2016, 20:49

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia to mi mówili tak samo, koleżanki mąż też tak robił jak Twój.
    Mi tam na położonej nie zależy więc nie wiem czy w ogóle będę to sama zgłaszać :P

  • Kasha Autorytet
    Postów: 674 852

    Wysłany: 10 lipca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wybierałam położną przed porodem. Po porodzie wysłałam jej smsa że już w domu i kiedy przyjdzie. Będę teraz musiała zmienić, bo ta Pani była nie zbyt ogarnięta. Nie wiedziała nic o co pytałam. Przyszła zmierzyła, zważyła i poszła :/

    34bw9jcgrkz3yjz6.png

    f2wlj44jlai3f3nz.png
    km5stv73nclev8zl.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 10 lipca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, ze zważyła bo moja tylko spojrzała na dziecko, na kikut pępowinowy, powiedziała, że zadbany i widać, że wszystko w porządku :P Teraz chyba też nie będę zgłaszać bo to tylko szkoda czasu na to.

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Cocolino Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 10 lipca 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, czy chodziłyscie do szkoły rodzenia w Gdańsku? Jeżeli tak to jaką polecacie?

    0d1ygzu3v6j43ixx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie zdecydowałam się na szkołę rodzenia, ale wybierałabym Zaufaj Położnej w Gdyni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 22:39

  • Cocolino Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 11 lipca 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, dzięki :-) właśnie moi znajomi tez tam chodzili. Byli bardzo zadowoleni i sporo gratisów na każdej lekcji dostawali. Szotka, w którym szpitalu rodzilas?

    0d1ygzu3v6j43ixx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 22:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś ostatnio rodził na Klinicznej ? Jakieś wrażenia? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 22:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szotka, tak Twoją relację czytałam :) pisałaś, że masz zdjęcie z porodówki, pokażesz?

    Niedawno polecałam sklep Mama i Ja, teraz już nie polecam :) sama na zamówienie nigdy więcej tam nic nie kupię. Wózek dostałam po wielkich problemach dopiero po ponad 2,5 miesiącu!

  • Athia Przyjaciółka
    Postów: 88 125

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć to dopiero moje początki ciążowe i nie śledzę wątku od początku jeśli to pytanie się już pojawiło to przepraszam czy któraś z was może poleci lekarza który wykonuje badania prenatalne w Gdyni oczywiście prywatnie i jaka jest cena.
    Pozdrawiam

    8p3ougpj7oxrly5z.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodze do Malgorzaty Tomczyk-Matyjasiak. Prowadzi moja juz druga ciaze i robi wszystkie badania prenatalne, ma certyfikat i dobry sprzet. Poza tym kobieta przemila, zawsze pod telefonem, na maile odpowiada co wieczor. Ja place 150zl za kazda wizyte i w zwiazku z tym, ze jestem jej pacjentka to i genetyczne badania wszystkie mam w cenie ale duzo drozej nie bierze chyba jak ktos przyjdzie do niej tylko na usg ;-) Ja ja polecam z calego serca. Przyjmuje na Dabrowie ul. Szafranowa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 16:39

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ