X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne trójmiasto łączy się:)
Odpowiedz

trójmiasto łączy się:)

Oceń ten wątek:
  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 4 maja 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć wpadłam na pomysł żeby stworzyć miejsce żeby się powymieniać doświadczeniami z trójmiasta na temat lekarzy, szpitali itp:)

    Athia lubi tę wiadomość

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 4 maja 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja jezdze do invicty do Gdanska,tam sie leczyłam.Ktory u Ciebie tydzien?

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 4 maja 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ten link suwaczka musisz wkleic w ustawieniach ,tam,gdzie jest podpis

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 4 maja 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jutro 14 się zaczyna:) JA do invicty jeździłam ale wiecznie terminów nie mieli więc zaczęłam jeszcze do innej chodzić we wrzeszczu.

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • ewelinka_shn Autorytet
    Postów: 773 490

    Wysłany: 4 maja 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja tez z Gdańska :)

    w57vpc0zcrqzma1r.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze ja. :)

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :) Ja pochodzę stamtąd, wic tez kilku ginów znam. Ładnych kilka lat leczyłam się u dr Piotra Mielcarka, moja mama i przyjaciółka także, więc polecamy :)

  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 6 maja 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a już myślałam że nas mało będzie. Ja chodzą do dr Paszkiewicz ma opinię wrednej baby ale jest dobrym lekarzem. Także również polecam chociaż dostać się do niej ciężko i jest mega droga

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze ja napisze:) ja hodze do dr Fiutowskiego i jest calkiem spoko. Jednak jak wyszly jakies problemy przy prenatalnym to poszlam do Doeringa i do niego tez potem na polowkowe sie wybralam:) ogolnie bardzo polecam.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 6 maja 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Doering słyszałam że dobry ale drogi lekarz. Z moją córcią byłam u niego sprawdzić płeć bo jakoś inny lekarz nie potrafił stwierdzić. Ale nei powiem skasował mnie wtedy 150zł za taką wiadomość

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 6 maja 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie skasował 140zł za całe badanie połówkowe i dał nawet zdjęcie 4D. :P Teraz chodzę prywatnie do jeszcze innego lekarza, ordynatora (ale nie w Gdańsku) i płacę 180zł więc można trafić drożej.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Eva0507 Ekspertka
    Postów: 143 165

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr Adamskiego w manhatanie. 150 wizyta super lekarz chodziłam do niego tez przed ciążą ;)

    ckai43r8qxen3hco.png
    hchy9jcg3aamtfbp.png
  • ewelinka_shn Autorytet
    Postów: 773 490

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chodze do dr Pankau ;) bardzo fajny lekarz.

    w57vpc0zcrqzma1r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja mam pytanie. Czy wiecie na 100% gdzie chcialybyscie rodzic? Bo ja do tej pory ufiksowalam sie na zaspe ale od paru dni jakos wojewodzki mi chodzi po glowie i nie wiem co lepsze.

  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 8 maja 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra84 ja też myślę tylko o Zaspie. Klinicznej się boję byłam i widziałam tam taki syf że mnie zamurowało. A o wojewódzkim się złych opini nasłuchałam

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 8 maja 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A byłyście na targach motherandbaby, które odbywały się w Gdańsku? albo na szkole rodzenia już? Większość chce rodzić na Zaspie, niektóre na Klinicznej. Na poczatku byłam bardzo nastawiona na Zaspę, własnie naczytałam się na temat wojewódzkiego i byłam przerażona. Potem były targi, na których był szpital wojewódzki, położne porady itp. Mówiły, że zdają sobie sprawę z tego jaką mają reputację ale naprawdę jest już ok. Pomyślałam, że pewnie muszą reklamować szpital - wiadomo.

    Zaczęłam szkołę rodzenia na morenie. Położne bardzo w porządku, obiektywnie podchodzące do sprawy. Jedna młodsza, druga starsza. Młodsza rodziła dwa razy na Zaspie. Nie narzekała - to fakt. Jednak podała kilka nieznanych mi faktów:
    1. Szpital wojewódzki jest po gruntownym remoncie.
    2. Sale porodowe są jak marzenie (szczegóły mogę opisać potem, teraz mi się nie chce.:P)
    3. Zdobył w przeciągu roku tytuł Szpital przyjazny dziecku oraz Szpital bez bólu. Zaspa ponoć starała się o to 7 lat.
    4. We czwartki są organizowane spotkania z anestezjologiem odnośnie ZZO o godzinie 13. Wybieram się tam w przyszłym tygodniu.
    5. Już nie robią tak późno cesarki, tylko szybko podejmują działanie.

    Kaja od nas z forum niedawno urodziła tam synka i była zachwycona. No i mają Oddział Neonatologiczny z Pododdziałem Patologii Noworodków.

    Dlatego ja biorę ten szpital mocno pod uwagę. Wszystkie podpunkty dotyczą informacji uzyskanych od położnej, która nie pracuje w tym szpitalu, więc nie wiem czy wierzyć czy nie. Tak do końca pewności nigdy nie będzie. Boję się tylko w tym szpitalu jednego człowieka: Danuty Kardzis - pani ginekolog.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • NaamaH6669 Przyjaciółka
    Postów: 67 55

    Wysłany: 8 maja 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgłaszam się z Gdyni :)

  • Prymaza Przyjaciółka
    Postów: 83 38

    Wysłany: 8 maja 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem dokładnie z Trójmiasta ale z okolic (Reda), przyjmiecie mnie do siebie??

    w5wqjw4znkysowwr.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prymaza jak dla mnie - żaden problem. :)

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka wrote:
    A byłyście na targach motherandbaby, które odbywały się w Gdańsku? albo na szkole rodzenia już? Większość chce rodzić na Zaspie, niektóre na Klinicznej. Na poczatku byłam bardzo nastawiona na Zaspę, własnie naczytałam się na temat wojewódzkiego i byłam przerażona. Potem były targi, na których był szpital wojewódzki, położne porady itp. Mówiły, że zdają sobie sprawę z tego jaką mają reputację ale naprawdę jest już ok. Pomyślałam, że pewnie muszą reklamować szpital - wiadomo.

    Zaczęłam szkołę rodzenia na morenie. Położne bardzo w porządku, obiektywnie podchodzące do sprawy. Jedna młodsza, druga starsza. Młodsza rodziła dwa razy na Zaspie. Nie narzekała - to fakt. Jednak podała kilka nieznanych mi faktów:
    1. Szpital wojewódzki jest po gruntownym remoncie.
    2. Sale porodowe są jak marzenie (szczegóły mogę opisać potem, teraz mi się nie chce.:P)
    3. Zdobył w przeciągu roku tytuł Szpital przyjazny dziecku oraz Szpital bez bólu. Zaspa ponoć starała się o to 7 lat.
    4. We czwartki są organizowane spotkania z anestezjologiem odnośnie ZZO o godzinie 13. Wybieram się tam w przyszłym tygodniu.
    5. Już nie robią tak późno cesarki, tylko szybko podejmują działanie.

    Kaja od nas z forum niedawno urodziła tam synka i była zachwycona. No i mają Oddział Neonatologiczny z Pododdziałem Patologii Noworodków.

    Dlatego ja biorę ten szpital mocno pod uwagę. Wszystkie podpunkty dotyczą informacji uzyskanych od położnej, która nie pracuje w tym szpitalu, więc nie wiem czy wierzyć czy nie. Tak do końca pewności nigdy nie będzie. Boję się tylko w tym szpitalu jednego człowieka: Danuty Kardzis - pani ginekolog.


    Nalka, a co z tą ginekolożka jest nie tak?
    Daj znać po czwartku jak wyglada to szkolenie, też tam się wybieram.
    Jeśli chodzi o szpital, to ja wybrałam Kliniczną, tam też bede chodziła do szkoły rodzenia. Boję się tylko jednego, podobno tam jest tylko jeden anestezjolog i nie zawsze jest dostepny...a ja chce znieczulenie.

    Na targach też byłam:) Panie faktycznie bardzo miłe. Pogadałam z nimi chwilę. Sama nie wiem co sądzić o tych opiniach na temat wojewódzkiego. Ja niestety też słyszałam wiele niepochlebnych:/

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ