X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne trójmiasto łączy się:)
Odpowiedz

trójmiasto łączy się:)

Oceń ten wątek:
  • Eva0507 Ekspertka
    Postów: 143 165

    Wysłany: 31 maja 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zastanawiam .. Tylko nie wiem czy nie lepiej na klinicznej wykupić pokój i mieć prywatna położna i tam rodzic bo na to samo wyjdzie a maluch będzie otoczony opieka w razie w

    ckai43r8qxen3hco.png
    hchy9jcg3aamtfbp.png
  • Prymaza Przyjaciółka
    Postów: 83 38

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się na Swismed zdecyduję na 99%, nie widzę siebie rodzącej w państwowym szpitalu, poprostu nie. Znam sporo osób co tam rodziło i były zadowolonę i wszystko wspominają w samych pozytywach. Może jest jakaś kobitka na forum, która już tam rodziła??

    w5wqjw4znkysowwr.png
  • patulla Autorytet
    Postów: 2533 2103

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:-)
    Ja jestem z Gdańska.

    Pozdrawiam Was Kochane;-)

    dqprj44jb8yg6zfw.png9f7jx1hpfxfexs93.png
    l22ne6ydz3bwmwg9.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prymaza wrote:
    Ja się na Swismed zdecyduję na 99%, nie widzę siebie rodzącej w państwowym szpitalu, poprostu nie. Znam sporo osób co tam rodziło i były zadowolonę i wszystko wspominają w samych pozytywach. Może jest jakaś kobitka na forum, która już tam rodziła??
    Ja nie rodziłam ale leżałam na patologii ciąży z kobietą, która tam rodziła pierwsze dziecko i była bardzo zadowolona i polecała tam poród.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva0507 wrote:
    Ja sie zastanawiam .. Tylko nie wiem czy nie lepiej na klinicznej wykupić pokój i mieć prywatna położna i tam rodzic bo na to samo wyjdzie a maluch będzie otoczony opieka w razie w

    A to na klinicznej można miec prywatną położną?? I wcześniej pokój zamówić?
    Bo ja słyszałam ze od jakiegoś czasu w całym trójmieście nie ma takiej mozliwosci zeby mieć swoja położna, a jeśli chodzi o pokoje, to zalezy od obłożenia w danym dniu.

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prymaza wrote:
    Ja się na Swismed zdecyduję na 99%, nie widzę siebie rodzącej w państwowym szpitalu, poprostu nie. Znam sporo osób co tam rodziło i były zadowolonę i wszystko wspominają w samych pozytywach. Może jest jakaś kobitka na forum, która już tam rodziła??


    Hey szpital sam w sobie piekny , ale jak jakiś problem z dzieckiem zaraz po porodzie wywioza je do innych szpitali to co wiem , a bylam raz z koleżanką na KTG i nie zapomnę krzyku kobiety rodzącej za tysiące hehehe , a do tego gin przyszedł i zagadalam co to za krzyk lekarz mówi niech mamusia wie co to poród , a nie wszystko gładko heheheeh

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ia rodziłam w Wojewódzkim i sprawdziłam tam Patologie bo z krwawieniem trafilam w 38tc i położne super kobitki uwijaly sie jak mrówki , a porodowka co do położnych też super bo po cesarce byłam pomogły sie umyć ubrać chodź ja jak zawsze wszystko Sama , ale sie nie dało te kilka dub wspominam super i jeśli Bóg da drugą ciążę to poród też tam !!!


    A te wszystkie złe opinie robimy my same co chcemy od szpitali , które NFZ ma pod sobą no nie ma szpitala gdzie by sie krzywda nie stała .....wiec jaki nie wybierzesz coś się złego stało czy za NZF czy Płatny Swismed

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Prymaza Przyjaciółka
    Postów: 83 38

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale poród jak poród, tu krzyczysz i tu krzyczysz więc nie rozumiem. Ty trafisz na fajną zmianę, ktos inny na masakryczną, a w Swiss przynajmniej dobrze Cię będą traktowa. Co do tego jak coś dzieje się z dzieckiem, z tego co wiem to tylko Zaspa i Kliniczna ma specjalistyczne oddziały noworodkowe, super wyspecjalizowane, więc czy będziesz rodzić w Wojewódzkim, Swissmedzie, Wejherowie czy Redłowie i tak wszystkie "nie miłe przypadki" karetką "N" jadą albo na Zaspę albo na Kliniczną.

    Gosiak lubi tę wiadomość

    w5wqjw4znkysowwr.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prymaza wrote:
    No ale poród jak poród, tu krzyczysz i tu krzyczysz więc nie rozumiem. Ty trafisz na fajną zmianę, ktos inny na masakryczną, a w Swiss przynajmniej dobrze Cię będą traktowa. Co do tego jak coś dzieje się z dzieckiem, z tego co wiem to tylko Zaspa i Kliniczna ma specjalistyczne oddziały noworodkowe, super wyspecjalizowane, więc czy będziesz rodzić w Wojewódzkim, Swissmedzie, Wejherowie czy Redłowie i tak wszystkie "nie miłe przypadki" karetką "N" jadą albo na Zaspę albo na Kliniczną.


    Kochana co do zmiany ja obskoczylam wszystkie zmiany wie nie mogę narzekać , ale wiadomo ile ludzi tyle opini i sytuacji i to w kazdym szpitalu !

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Prymaza Przyjaciółka
    Postów: 83 38

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oczywiście z tym się zgodzę. Również biorę pod uwagę ten Szpital bo słyszałam bardzo dużo pochlebnych opini.

    w5wqjw4znkysowwr.png
  • dosiawas Znajoma
    Postów: 16 9

    Wysłany: 7 lipca 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A słyszałyście coś o porodówce w Redłowie?
    MOja koleżanka rodziła tam 4 lata temu i zachwala...

    w4sqyx8dwpg7q4gf.png
    f2w3flw1wkt2xcfm.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 16 lipca 2014, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaamaH6669 wrote:
    Dziewczyny, co myślicie o Swissmedzie? Poważnie rozważam...
    Ja też rozważam poważnie. I przede wszystkim się witam.
    Chwalicie Zaspę, a ja o Zaspie słyszałam takie historie, że włos się jeży + ta ostatnia sprawa z mediów, gdzie dziecko umarło, bo nikomu nie spieszyło się z cesarką... brrrr

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 16 lipca 2014, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze oficjalnie się przywitam. Jestem z Gdańska i chodzę do Luxmedu do dr. Papińskiej - Stachowiak - strasznie trudno u niej o terminy. Jutro mam usg prenatalne w Invikcie. Poproszę o kciuki.

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Prymaza Przyjaciółka
    Postów: 83 38

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postanowiłam już na 100%, że Swissmed, nawet poród naturalny, bez znieczulenia :) aby Bóg dał żeby dotrwać do 38 tygodnia. W każdym Szpitalu sa jakieś dziwne przypadki, a to dziecko co zmarło to z Zaspy?

    Gosiak lubi tę wiadomość

    w5wqjw4znkysowwr.png
  • Prymaza Przyjaciółka
    Postów: 83 38

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o Redłowo to jedna z dziewczyn wypowiadała się niezbyt pochlebnie. Z kolei wszystkie babeczki od mojego gina chcą i rodzą w Redłowie, niektóre nie pierwszy raz i sobie chwalą :)

    w5wqjw4znkysowwr.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prymaza wrote:
    Postanowiłam już na 100%, że Swissmed, nawet poród naturalny, bez znieczulenia :) aby Bóg dał żeby dotrwać do 38 tygodnia. W każdym Szpitalu sa jakieś dziwne przypadki, a to dziecko co zmarło to z Zaspy?
    Tak, z Zaspy.
    http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Nowe-informacje-w-sprawie-smierci-dziecka-w-gdanskim-szpitalu-n81365.html

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prymaza wrote:
    Postanowiłam już na 100%, że Swissmed, nawet poród naturalny, bez znieczulenia :) aby Bóg dał żeby dotrwać do 38 tygodnia. W każdym Szpitalu sa jakieś dziwne przypadki
    To ja poproszę Cię później o informacje co i jak, bo jestem żywo zainteresowana.

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Eva0507 Ekspertka
    Postów: 143 165

    Wysłany: 17 lipca 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my tez już ustaliliśmy ze swissmed ;)

    a jak coś wcześniej będzie się działo to kliniczna

    ckai43r8qxen3hco.png
    hchy9jcg3aamtfbp.png
  • Mamadomina Autorytet
    Postów: 501 852

    Wysłany: 17 lipca 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja:) dopiero znalazlam to forum. Pozdrawiam z Gdanska. Bede rodzic w Wojewoszkim tak samo jak syna 7 lat temu.

    Aga
    010i3e3kdjmb4cx1.png
  • Prymaza Przyjaciółka
    Postów: 83 38

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak wrote:
    Tak, z Zaspy.
    http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Nowe-informacje-w-sprawie-smierci-dziecka-w-gdanskim-szpitalu-n81365.html


    O Matusiu, normalnie strach sie bać...wybaczcie ale naprawdę nie szkoda mi tej kasy na poród w prywatnym szpitalu...ehh im bliżej finału tym bardziej się stresuję :(
    Oczywiście wszystko później powiem i chętnie poopowiadam :)

    Witaj Mamadomina! Dużo dopbrego słyszelismy o Wojewódzkim :)

    Mamadomina lubi tę wiadomość

    w5wqjw4znkysowwr.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ