Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrzesień 2019
Odpowiedz

Wrzesień 2019

Oceń ten wątek:
  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finezja akurat mam gości ale jutro postaram się napisać przepisy na priv :)

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • elvira Autorytet
    Postów: 388 296

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finezja pierwsza beta? Czy wiesz już na kiedy masz termin ?

    relgsg185a86vsml.png

    04.08.2017 Marcel 💙
    09.2019 córeczka ❤
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już w domu. Dostałam 2 tyg zwolnienia jak będę chciała więcej to do lekarza mam się udać. Dostałam antybiotyk profilaktycznie.
    Mąż ma taką pracę że nie ma jak wziąć zwolnienia ale poprzekladal parę wizyt by móc być dłużej że mną w domu.
    Trzymam za Was kciuki i dziękuję za wsparcie. Oby już skład się nie pomniejszal. Trzymajcie się

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 12:53

    nick nieaktualny, k878 lubią tę wiadomość

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Zuzia wrote:
    Nie martwilavym sie gdybym nie miala od poczatku, ale mialam jeszcze tydzien temu takie mdlosci ze Hej, lacznie z wymiotami, a teraz spokoj..
    Może te czopki jednak działały cuda ;) Pomyśl, że po prostu lek pomógł i nie martw się, będzie dobrze :)

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sovi trzymaj się ciepło i oby następnym razem już tylko ze szczęśliwym zakończeniem :) Odpoczywaj, a mówili Ci coś o powrocie do starań?

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też dzisiaj mdłości od rana, nawet jedzenie nie wchodziło. Rano miałam jednorazową biegunkę to sie troche zmartwiłam bo wczesniej zaparcia caly czas, ale moze zwyczajnie mi cos zaszkodziło.
    Ogólnie pracuję teraz w domu I mam możliwość odpoczywają, więc jest o wiele lepiej i już nie mam plamień. A to najważniejsze.
    Przykro mi dziewczyny które straciły maluchy ;( doskonale wiem jakie to trudne, to moja 3 ciąża ale się nie poddaję i wierzę że teraz będzie dobrze.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE czekamy na wieści. Wizytę miałaś chyba rano?

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m0nika wrote:
    MOJE czekamy na wieści. Wizytę miałaś chyba rano?

    Wlasnie MOJE- czekamy I trzymamy kciuki!

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1001

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, może wy byście chciały sprawdzić temat płci u swojego maleństwa ? ;)

    Zostawiam tu link do swojego posta : https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/najbardziej-niewiarygodna-teoria-rozpoznawania-plci-we-wczesnej-ciazy-o-jakiej-slyszalam,17460.html

    Intryguję mnie ten temat, a na blogu u mamy ginekolog kilka dziewczyn pisało, że się sprawdziło :)
    Co wy o tym myślicie ?


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE czekamy czekamy kochana!

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finezja już wklepuje link :)

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa teoria :) Pierwszy raz o niej słyszę. Ja nawet na swoim USG nie mogę znaleźć tej kosmówki :D Na wczorajszej wizycie moja gin pokazywała wszystko mężowi a ja musiałam patrzeć się w sufit haha :)

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m0nika wrote:
    Ciekawa teoria :) Pierwszy raz o niej słyszę. Ja nawet na swoim USG nie mogę znaleźć tej kosmówki :D Na wczorajszej wizycie moja gin pokazywała wszystko mężowi a ja musiałam patrzeć się w sufit haha :)

    Ja tez u siebie nie widze gdzie jest kosmowka haha.. ale w pierwszej ciazy czulam od poczatku ze To bedzie chlopak I sie sprawdzilo. Teraz czuje, ze To bedzie dziewczynka

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam, przewracam tym zdjęciem no ale nie widzę tego haha :) Ja czuję od początku, że to będzie chłopak. Zobaczymy czy się sprawdzi.

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • kasiula88 Koleżanka
    Postów: 31 35

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Mogę się przyłączyć? Termin wg OM to 1.09.19. , ale ja mam nieregularne i długie cykle i jak byłam w 6 tyg i 2 dn na usg, to lekarz stwierdził, że to gdzieś piąty tydzień. Zarodek już było widać, ale nie biło jeszcze serduszko. Jutro mam kolejną wizytę. To będzie gdzieś 8 tydzień teraz. W domu mam małego wiercipiętę, który ma 14 msc, więc czasu na odpoczynek nie mam prawie wcale, ale trzeba jakoś dać radę. Życzę Wam wszystkim nudnych ciąż i lekkich porodów o czasie!

    Arashe, monkle, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1001

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego właśnie nie da się sprawdzić ze starego zdjęcia, bo nie wiadomo jak lekarz trzymał sondę.

    Najlepiej zapytać lekarza z ciekawości przy kolejnej wizycie ;)
    Ja na pewno będę pytać za tydzień :D o ile coś tam w ogóle będzie ...


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kasiula :) Spokojnej i nudnej ciąży życzymy.

    Finezja też zapytam :D Jak wygląda kosmówka? Grzebię po google, ale pokazuje to jako otoczkę przy jaju płodowym, więc jak określić z której strony? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 13:48

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1001

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam odpowiedź, ale chyba się nie zapisała :/

    To już lekarz musi Ci pokazać na USG, oni wiedzą jak to wygląda, ja nie mam pojęcia


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
  • Lubieswieczki Autorytet
    Postów: 1600 756

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak wyglądają wasze wyniki tsh?
    U mnie 0.71mIU/L i zastanawiam się czy nie za nisko?

    f2wljw4zqzq01lps.png
    34bwskjof7j5jsym.png
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania będę robić w przyszłym tygodniu, więc nie pomogę.

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ