Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrzesień 2019
Odpowiedz

Wrzesień 2019

Oceń ten wątek:
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do objawów to u mnie jest rzecz ciekawa. Jako osoba uzależniona od herbaty (tak, wiem, ze niebardzo, ale jedni piją kawę, a ja piję herbatę - czarną. Kawy nie lubię) wybrałam się do sklepu i wybór padł na SAGĘ.(Czyli standardowy wybór, choć ostatnio po świętach królował tetley - świąteczne prezenty) Zadowolona, myk do domu, czajniczek i zaparzamy. Herbatka gotwa, biorę łyk i..zonk! No zajeżdża mi rybą! Herbata! Herbata o smaku ryby... No i co z ty zrobić? Któraś ma podobne doświadczenia?


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie mialam zwrot obiadu...
    Lezalam i co chwile mnie ktos z drzemki wybudzal. Jak nie orange do drzwi to sie baba z upc dobijala. To pies zaczal szczekac. I nagle jal mi sie cieplo zrobilo i w brzuchu zaczelo gniesc... A dobij zapach psikacza z ubikacji...

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron ładny, 33,71.
    Ale wyniki moczu bez szału, mam leukocyty ponad normę. Ale to może mieć związek z zapaleniem stawu jaki przechodzę. Zobaczymy co mi gin odpisze.

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • Komunikacja Debiutantka
    Postów: 6 7

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.Moge dołączyć do Was?
    Termin mam na 18 września.

    pola0909, nick nieaktualny, Finezja19, Ann.., Lami lubią tę wiadomość

    Mikołaj -2010
    Marcel-2014
    Oczekujemy na 3 szczęście
    3jgx3e3kicfne5wk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Co do objawów to u mnie jest rzecz ciekawa. Jako osoba uzależniona od herbaty (tak, wiem, ze niebardzo, ale jedni piją kawę, a ja piję herbatę - czarną. Kawy nie lubię) wybrałam się do sklepu i wybór padł na SAGĘ.(Czyli standardowy wybór, choć ostatnio po świętach królował tetley - świąteczne prezenty) Zadowolona, myk do domu, czajniczek i zaparzamy. Herbatka gotwa, biorę łyk i..zonk! No zajeżdża mi rybą! Herbata! Herbata o smaku ryby... No i co z ty zrobić? Któraś ma podobne doświadczenia?

    Może spróbuj cytryny do herbaty, imbir lub sok malinowy? Ja też herbatę i różne ziółka pije litrami, ale na początku ciąży jakoś mi nie odpowiadają... Ewentualnie jakieś owocowe cytrusowe wchodzą :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2019, 16:42

  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa również wyszły mi leukocyty powyżej normy. Wizyta dopiero za tydzień ale czytałam w necie, że ponoć ich podwyższony poziom u kobiet w ciąży jest normalny i nie trzeba się niepokoić :)

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę dziewczynki jadę <3 niby wizyta 18.15 ale wiecie jak jest ;) zanim dojadę A noz :)

    speakyourmind93, Mamadwojki lubią tę wiadomość

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • Mamadwojki Autorytet
    Postów: 333 522

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis kciuki nie panikuj aż tak :*
    Co do słuchania serduszka mi też nie włączył a sprzęt mają super powiedział że to na tym etapie nie jest konieczne a widać że pulsuje więc akcja serca jest później będę słuchała do woli :D ja się cieszę że je widziałam nie musiałam słuchać dziecko żyje to najważniejsze :*

    Arashe lubi tę wiadomość

    Victoria 10.11.2013r
    Pola 08.11.2015r
    27.01.2018 aniołek 5tc (*)
    27.09.2018 aniołki 6tc(*)
    Franuś 💙
    74dipiqvv0x8l1oc.png
  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1001

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jem wszystko bez zastanowienia, nic nie zmienia mi smaku, mdłości miałam przez chwilę jak brałam duphaston, od dziś mam luteine i spokój.

    Jedyne co to mam takie przypływy energii, zaczynam coś robić, a za chwilę musze się iść położyć bo już nie mam sił.


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speaky ja też czekam 4 tygodnie, pociesze Cię :) a na wyrok też miałam czekać 4 ale przyspieszylam i poszłam po 2,bo widziałam że z tej ciąży nic nie będzie.

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Jaga94 Przyjaciółka
    Postów: 110 86

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Zuzia wrote:
    Widziałam tez tu dzisiaj pytanie o pęcherzyk zoltkowy- jest on potrzebny, bo produkuje komórki krwi dla dziecka, mniej więcej w 13-14 tygodniu jego funkcje przejmuje śledziona i wątroba maluszka :) także nie martwcie się ze on jest, bo on musi być!;)
    Dziękuję to ja pytałam :-)

    Bladzioch 04.01
    Beta 07.01 - 206
    Beta 10.01 - 650
    29.01 -serduszko
    Maluszek urodzony 12.09.2019
  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie tez. Ale dzisiaj wysprzatalam sobie lazienke. Tzn blaty, szafki, umylam brodzik i sciany.
    Starlam kurze i ogarnelam kuchnie. I ogolnie to mnie sie nic nie chce...

    Ale zaczelam sie kapac 2 razy dziennie. Tzn podmywam rano i wieczorem kapiel. Duzo sluzu mam i nie czuje sie swiezo...

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola0909 wrote:
    Makowa również wyszły mi leukocyty powyżej normy. Wizyta dopiero za tydzień ale czytałam w necie, że ponoć ich podwyższony poziom u kobiet w ciąży jest normalny i nie trzeba się niepokoić :)
    Racja, normy są dla nie ciężarnych, w innym labie podają mi też dla ciężarnych, ale ze względu na to, że ledwo chodzę to poszłam do bliższego labu no i mam co mam. Mam też nieliczne bakterie, ale to chyba częste.

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam się głodna, podeszły mi tylko parówki z ketchupem, ale najbardziej mi z tego zestawu smakowały kromki chleba z masłem :D

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • Jaga94 Przyjaciółka
    Postów: 110 86

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, ja teraz też uwielbiam chlebek z masełkiem takim prawdziwym :-)

    Bladzioch 04.01
    Beta 07.01 - 206
    Beta 10.01 - 650
    29.01 -serduszko
    Maluszek urodzony 12.09.2019
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam dziś mój segregator :) i od dziś zacznę nosić na torbie przypinka "jestem w ciąży #"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2019, 20:42

    Finezja19, pola0909 lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Odebrałam dziś mój segregator :) i od dziś zacznę nosić na równie przypinka "jestem w ciąży #"


    Od Mamaginekolog? Ja się zastanawiam nad zakupem :)

    Arashe lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • AmyLee44 Autorytet
    Postów: 301 366

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak zwykle druga połowa dnia i totalnie bez życia i z mdłości ami, jedyne picie które teraz mi wchodzi to syrop malinowy z wodą

    3i49tv734kk70k5a.png
  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AmyLee44 wrote:
    Ja jak zwykle druga połowa dnia i totalnie bez życia i z mdłości ami, jedyne picie które teraz mi wchodzi to syrop malinowy z wodą

    Mnie po syrpie malinowym pali w gardle. Właśnie herbate zrobiłam i stwierdziłam, że mnie po tym syropie piecze.
    Zjadłam bułkę i się zastanawiam czy mnie nie dźwignie jak pojade z młodym na trening...

    No tak, mam syna. W marcu 8lat kończy więc będzie fajna różnica :D

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1001

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Odebrałam dziś mój segregator :) i od dziś zacznę nosić na równie przypinka "jestem w ciąży #"

    Ja też zamówilam ten z przypinką :D
    Ale niestety jeszcze jej nie mogę założyć bo nikt nie wie u nas, więc będzie mieć honorowe przypięcie jak skończę 12 tydzień ;)

    Arashe lubi tę wiadomość


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ