Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrzesień 2019
Odpowiedz

Wrzesień 2019

Oceń ten wątek:
  • ZielonaWyspa Przyjaciółka
    Postów: 67 97

    Wysłany: 2 lutego 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dziękuję za wszystkie Wasze kciuki. Maluch rośnie i mierzy 0,89cm (6t6d)
    Pani doktor mówi że wszystko super.
    Dziękuję wam pięknie i powodzenia nam wszystkim. :*

    m0nika, nick nieaktualny, Finezja19, Mama_Zuzia, Lami, monkle, Ann.., pola0909, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Kark niby mi pisali że przodozgięta ale wiadomo ich jak sprawdzili.
    Czy u którejś z Was lekarz stwierdził z którego jajnika była owulacja?

    U mnie też z prawego :)

  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 2 lutego 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie z lewego :)


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 442

    Wysłany: 2 lutego 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po kazdym sikaniu patrze na papier. Mam juz za soba nie mile doawiadczenia a ostatnio awet plamienie. Wiec jestem przewrazliwiona. Narazie jest okej. :-) wiec sie tym ciesze. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1001

    Wysłany: 2 lutego 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaka różnica jest z którego jajnika ?


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 2 lutego 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaWyspa, gratuluję!
    Na kiedy masz termin? :)

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 2 lutego 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaWyspa- gratulacje, super :*

    Ja mialam owulacje z obydwu jajnikow

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • elvira Autorytet
    Postów: 388 296

    Wysłany: 2 lutego 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny nie jestem was w stanie już chyba nadrobić a nie było mnie tylko od czwartku . Wyszłam dzisiaj ze szpitala i zaraz jak leki przestały działać zaczelam wymiotować. Nawet w telefon nie mogę patrzeć bo czuje się fatalnie . Słaba spuchnieta zmęczona:( jak tak dalej pójdzie to będę co tydzień w szpitalu na 2 dni ;(

    relgsg185a86vsml.png

    04.08.2017 Marcel 💙
    09.2019 córeczka ❤
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 2 lutego 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejj, to masakra. Nie dali leków do stosowania w domu?

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Komunikacja24 Ekspertka
    Postów: 206 156

    Wysłany: 2 lutego 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy macie wizyty już w poniedziałek,ja mam dopiero w czwartek wizytę.
    ZielonaWyspa- gratuluję.

    Mikołaj-2010
    Marcel-2014
    w57v3e3kt83osyox.png
  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 2 lutego 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam 12.02. wiec zostali mi 9dni. A boje sie jak cholera

    Finezja19 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • ZielonaWyspa Przyjaciółka
    Postów: 67 97

    Wysłany: 2 lutego 2019, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane. Termin wyliczyła na 23.09 :)
    Niech nam zdrowo rosną te bąbelki!

  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 3 lutego 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elvira- pytaj lekarza o czopki Torecan- sa genialne I mozna je brac w ciazy

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • elvira Autorytet
    Postów: 388 296

    Wysłany: 3 lutego 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dali mi jakieś co nie ma w okolicy 40 km w żadnej aptece . Muszę zamówić albo zmienić receptę

    relgsg185a86vsml.png

    04.08.2017 Marcel 💙
    09.2019 córeczka ❤
  • Jaga94 Przyjaciółka
    Postów: 110 86

    Wysłany: 3 lutego 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak z innej strony :-). Jak karmiłyście swoje pierwsze dzieci to kupywałyście od razu nakładki na sutki?. Pytam bo ostatnio zaczęłam sie zastanawiać, czy to taka obowiązkowa wyprawka, w sumie nie są drogie. Ale może któraś chciałaby się podzielić opinią. U mnie w domu i tak się śmieją, że nie będę karmić piersią, bo ani mama, ani siostra nie miały pokarmu. A ja jednak chciałabym, ciekawe czy genetyka ma coś do czynienia?

    k878 lubi tę wiadomość

    Bladzioch 04.01
    Beta 07.01 - 206
    Beta 10.01 - 650
    29.01 -serduszko
    Maluszek urodzony 12.09.2019
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pomoge bo w pierwszej ciazy nie chcialam karmic piersia I bylam w tym konsekwentna, teraz zobaczymy czy mi sie uda bo chce sprobowac

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Inka90 Przyjaciółka
    Postów: 93 109

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży miałam problemy z kp. W szpitalu nakładki pomogły póki nie potrafiliśmy się dograć z synem, a jak mały nauczył się chwytać nie były już potrzebne

    3jgxrjjgcuhp0pk3.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te, które mają termin na pierwszy tydzień września. Przechodzimy już powoli w zmianę zarodka w płód. Bezpieczniejszy okres się zaczyna dla naszych maluchów.

    pola0909, k878, Inka90, Lubieswieczki, Mama_Zuzia, speakyourmind93, m0nika, elvira, Finezja19, zwichrowana, RudaAnna, Agusia_pia, Arashe, Juusti69 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga94 wrote:
    Ja tak z innej strony :-). Jak karmiłyście swoje pierwsze dzieci to kupywałyście od razu nakładki na sutki?. Pytam bo ostatnio zaczęłam sie zastanawiać, czy to taka obowiązkowa wyprawka, w sumie nie są drogie. Ale może któraś chciałaby się podzielić opinią. U mnie w domu i tak się śmieją, że nie będę karmić piersią, bo ani mama, ani siostra nie miały pokarmu. A ja jednak chciałabym, ciekawe czy genetyka ma coś do czynienia?


    To masz super wsparcie w domu, nie ma co. Nie słuchaj ich ;)

    Ja nakładki miałam, użyłam dopiero jak mała zabkowala i miodgryzala sutki, ale nie umiała przez to jesc wiec i tak się nie przydały

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Jaga94 Przyjaciółka
    Postów: 110 86

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k878 wrote:
    To masz super wsparcie w domu, nie ma co. Nie słuchaj ich ;)

    Ja nakładki miałam, użyłam dopiero jak mała zabkowala i miodgryzala sutki, ale nie umiała przez to jesc wiec i tak się nie przydały
    Zawsze można liczyć na rodzinę :-)

    Bladzioch 04.01
    Beta 07.01 - 206
    Beta 10.01 - 650
    29.01 -serduszko
    Maluszek urodzony 12.09.2019
‹‹ 181 182 183 184 185 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ