Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrzesień 2019
Odpowiedz

Wrzesień 2019

Oceń ten wątek:
  • Juusti69 Ekspertka
    Postów: 234 723

    Wysłany: 5 lutego 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami bardzo proszę o wpisanie mi serduszka z datą 26.01 a termin porodu 08.09. bo chyba jestem pomylona z julia69 ;)

    Lami lubi tę wiadomość

    dxomio4p9i0wb2wq.png
    thgf3e3kce137ljc.png

    Endometrioza IIIstopień.
    Niedoczynność tarczycy,
    mięśniak.
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 5 lutego 2019, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Hahaha, nie zgadzacie sie, że jedno dla chłopca wybiera, drugie dla dziewczynki. Ja się tak zgodzilam, jak się poznaliśmy, bo to abstrakcja dla mnie była, a ten uparty przy Wiktorii dalej obstaje :D Ostatnio powiedziałam mu, że kategorycznie odmawiam i moim błędem było maglowanie od razu Janinki, bo odpowiedział mi moimi słowami. Jak nie będzie chciał o imieniach rozmawiać, trudno. Wybiorę swoje, przemilczę, a jak tylko obejmę bejbika, kiedy pojawi się na świecie, to je bardzo wyraźnie wyartykułuję, to imię. Nie będzie miał wyjścia, bo chyba po kilkunastogodzinnym porodzie nie powie mi "kategorycznie nie":D taki mam plan :D
    Hahahha Lami no to pojechałaś :D Ale to jest dobry plan, po co tracić nerwy na chłopa przez całą ciążę jak można go porodem załatwić :D

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • AmyLee44 Autorytet
    Postów: 301 366

    Wysłany: 5 lutego 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się dla dziewczynki podoba Klara ale miałam takiego kota to mój może mieć sapy hihi dla chłopaka podoba mi się Kuba Dominik

    3i49tv734kk70k5a.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 5 lutego 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AmyLee, mój piesek miał na imię Klara, to imie jest piękne, a dla zwierzaka był to wybryk dziecięcy no i tak zostało, rodzicom moim się to nie podobało, ale wszyscy przywykli. Mój też powiedział, że dziecko nie będzie jak pies się nazywało :D

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Komunikacja24 Ekspertka
    Postów: 206 156

    Wysłany: 5 lutego 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku chciałam mieć Jaśminę,ale nie spodobał mi się zbytnio skrót Jasia i ostatecznie będzie Matylda.
    Albo Maurycy.
    My robimy tak,siadamy oboje,telefony w ręku,wyszukujemy imiona które nam się podobają i spisujemy na kartce.
    Może ich być nawet że 20, potem drogą eliminacji skreślamy te które by nie bardzo pasowały do naszego nazwiska aż zostaje nam np dwa imiona i wybieramy które będzie najbardziej pasowało do nazwiska,
    Tak też wybraliśmy Matylde.

    Mikołaj-2010
    Marcel-2014
    w57v3e3kt83osyox.png
  • stayaway Autorytet
    Postów: 419 735

    Wysłany: 6 lutego 2019, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :) termin na 22 września. Udało się po dwóch latach, w 27 cyklu starań, podczas gdy zaczęliśmy leczenie w klinice niepłodności. W cyklu w którym się udało zrobiliśmy serię badań aby iść dalej tzn. W kierunku inseminacji lub in vitro. Czekaliśmy na @ aby umówić się na następną wizytę w dni płodne. No i nie udało nam się umówić bo @ nie przyszła! Tak więc mama i Mała Kropeczka nazywana przez nas również Naturalnym Cudem witamy się :)

    nick nieaktualny, AmyLee44, Ann.., Agucha90s, pola0909, Lami, Finezja19, zwichrowana, m0nika, aannkka, Jaga94, Inka90, monkle, Mama_Zuzia, Komunikacja24, Arashe, nick nieaktualny, manda21, Ewcia88 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2019, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komunikacja my mamy taką książeczkę teściowej ze spisem imion i tam są naprawdę wszystkie imiona (bo w spisach internetowych nie znajdziesz Antonia czy Kaspian) i też z niej wybieramy.
    Plus... U nas wszystkie maluchy mają imię pierwsze na 7 liter i chciałabym to zachować, tylko nie wiem czy się uda, bo ograniczony wybór został :P

  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 6 lutego 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj trochę ochłonęłam po wczorajszej wizycie, teraz ciesze się maluszkiem gin kazał również odpoczywać i kiedy jest możliwość to poleżeć, pytał czy chce zwolnienie ale póki co odmówiłam mam pracę biurową w sumie odpowiedzialną ale na razie jest dość spokojnie a w domu chyba bym sama zwariowała nakręcając się;) więc wolę zająć się w pracy ;)

    Ale jeszcze dwa tygodnie i po badaniach prenatalnych będzie szaleństwo radości :) już planuję zakupy, radość z chwalenia się i przygotowywanie pokoiku :)

    Rozmawiałyście wczoraj o imionach to u mnie na szczęście M się bardzo nie narzuca bo to nasze pierwsze i chyba wspólnie podoba nam się Kinga, Ania, Natalka oraz Radosław, Stasiu, Patryk, Piotr więc coś wybierzemy :)

    A i muszę cofnąć się do polecanych przez was na Netflix filmów i seriali bo 3 dni temu założyłam konto ;)

    Jeśli dzisiaj macie wizyty to ode mnie cały czas kciuki zaciśnięte !!!!


    Lami lubi tę wiadomość

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1001

    Wysłany: 6 lutego 2019, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na kolejny dzień dobrych wieści <3

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 6 lutego 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :) Bardzo proszę o dołączenie mnie do wrześniówek - termin na 27.09.2019 :). 19 miesięcy starań..uff. UDAŁO SIĘ :)
    Fasolka ma 6,5 mm i ma się świetnie :) ja również :)

    pola0909, speakyourmind93, Lami, m0nika, Ann.., aannkka, VianEthel2, monkle, Mama_Zuzia, Arashe, nick nieaktualny, Agucha90s, Finezja19, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 6 lutego 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia witamy w naszym gronie i gratulujemy !!!!

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 6 lutego 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola0909 bardzo dziękuję :D marzyłam od dawna by tu dołączyć :) teraz czytam Wasze posty i widzę, że nie jedyna się natrudziłam :D jest cudownie !!! :D <3

    pola0909, stayaway lubią tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • stayaway Autorytet
    Postów: 419 735

    Wysłany: 6 lutego 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia - mi z miesiączki wychodził termin też na 27 września :) Ale na badaniu Kropeczka okazała się 5 dni starsza stąd u nas termin na 22.09.
    Rozumiem Twoje szczęście, bo sama przeżywam to samo :):)
    I czego zapomniałam dodać w pierwszym poście- gratuluję wszystkim wrześniowym mamuśkom! :)
    Możecie pochwalić się ile u Was trwały starania?

    preg.png
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 6 lutego 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Witamy nowe mamusie :)

    Powodzenia na dzisiejszych wizytach i czekamy na same dobre wieści :)

    pola0909 lubi tę wiadomość

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 6 lutego 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wizytę wczoraj :) To były najdłuższe 2 tygodnie mojego życia i jak zobaczyłam, że jest fasolka i że serducho bije jak dzwon - ryk i ulga. Tego życzę Wam wszystkim. :) <3
    Dzisiaj bardziej boli mnie brzuch, nie wiem czy też tak miałyście po wizytach u ginekologa?

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 6 lutego 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stayaway u mnie i z miesiączki i z usg wychodzi 27.09. :)
    Staraliśmy się od wrzesnia 2016 ale z przerwami (bo ślub , bo przeprowadzka). Naliczyłam 19 cykli.
    W lipcu 2018 niestety ciąża biochemiczna.

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • Betika Koleżanka
    Postów: 42 46

    Wysłany: 6 lutego 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja mam dziś wizytę. Tym razem prywatnie o 16.20. Dam znać po. Ale na pewno będzie wszystko w porządku. Innej ewentualności nie biorę pod uwagę :-)

    speakyourmind93, pola0909, Mama_Zuzia, nick nieaktualny, m0nika, Agusia_pia lubią tę wiadomość

  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 6 lutego 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betika trzymam kciuki i czekamy na wieści :)

    Betika lubi tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 6 lutego 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betika mocne kciuki i czekamy na dobre wiadomości !!!

    Betika lubi tę wiadomość

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • magda.g85 Autorytet
    Postów: 483 268

    Wysłany: 6 lutego 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a ja mam pytanie z innej beczki. może któraś się orientuje? czy na L4 z kodem 2 można wyjechac? mam taką sytuację, że dostałam zwolnienie, a mój mąż za 2 tyg wyjeżdza w delegację na kilka dni i nie chcę siedzieć sama w domu więc planowaliśmy, że mąż zawiezie mnie do moich rodziców. zapytałam lekarza, ale ten mi odpowiedział, że mam siedzieć w domu. to wychodzi, że jestem uziemiona do końca ciąży :/

    Jusi 28 lubi tę wiadomość

    zem3i09k945lhtw9.png
‹‹ 202 203 204 205 206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ