Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !!!! Wrzesień 2020 !!!!
Odpowiedz

!!!! Wrzesień 2020 !!!!

Oceń ten wątek:
  • erre Autorytet
    Postów: 1851 1252

    Wysłany: 11 lutego 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lililove, masakryczne przeżycia 😱 współczuję 😔
    U nas też nie odkryli krótkiego wędzidełka. Zwróciłam uwagę pani neonatolog na obchodzie, to stwierdziła, że rzeczywiście krótkie i za parę miesięcy można podciąć. Jak wyszliśmy ze szpitala, to przyjechała położna środowiskowa i powiedziała, żeby jak najszybciej podciąć. I tak w 8 dobie życia było podcięcie i po nim od razu lepiej z karmieniem.

    Ja chodzę do Puacza na Szamarzewskiego.

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • Freja000 Autorytet
    Postów: 1200 646

    Wysłany: 11 lutego 2020, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2020, 11:45

    dqprp07wzt9w07bj.png
  • Agnieszka91 Ekspertka
    Postów: 207 157

    Wysłany: 11 lutego 2020, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam ten chinski test ale w sumie przy in vitro to sie nijak ma. Po pierwsze wpisuje wiek teraz a zarodek nest sprzed 3lat. I wychodzi ze listopad i grudzien zaplodnienie to dziewczynka a styczen już chłopiec. W sumie to juz jest ustalone wczesniej bo zarodek juz jest.
    :-P

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 11 lutego 2020, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam kiepskie wspomnienia z mojego szpitala. Mam nadzieję, że uda mi się rodzic w innym, mam już wybrany, muszę się tylko skonsultować z kimś z niego.

    Jeśli chodzi o glukoze na czczo wyszła mi 83 :)

    Freja000 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 851

    Wysłany: 11 lutego 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lililove wrote:
    Dziewczyny, gratuluję udanych wizyt!

    Baletnica a na którą idziesz? Trzymam kciuki 😊

    Co do szpitala na polnej to leżałem tam 4x i nie mam dobrych odczuć. U córki po porodzie nie zdianozowali za krótkiego wedzidelka przez co nie mogła pić z piersi. Za pierwszym razem jak lezalam po operacji jajników i ruszyć się nie moglam, mama przyszła w odwiedziny i robi mi herbaty a tu nagle się salowa wtrąca że leniwa księżniczka leży i trzeba ja obsługiwać. Za drugim razem pigula przebiła mi zyle wenflonem i lek szedł pod skore, ryczalam z bólu, to było że histerię robię przy zastrzyku. A po poronieniu prof na oddziale podczas badania drutem wyciągał mi jakieś resztki z szyjki, na żywca...po czym stwierdził że i tak trzeba lyzeczkowac. Koszmar tam przeżyłam.

    Dziś za to zadzwonilam do recepcji mojego gina i mówię że kończy mi się duphaston a Pani mi na to że u nich wystawienie recepty poza wizyta to 50 zł...Normalnie szok.

    Dziewczyny z Poznania, u kogo prowadzicie ciążę?
    Ja prowadzę w Medarcie i u profesora Pietrygi. Wolę mieć 2 lekarzy z którymi będę się konsultować.

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • Lola. Autorytet
    Postów: 1631 2481

    Wysłany: 11 lutego 2020, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freja000 wrote:
    Mam pytanie do tych z Was, które przed ciążą nie miały IO ani HI i w ciąży robiły glukozę. Jakie macie wyniki? Ciekawa jestem jak to wygląda u zdrowych kobiet. Ja mam HI i na razie 2x badałam i 82 i 88 wyszło, czyli w normie. Ale tak jak wcześniej napisałam, ciekawa jestem jak mają zdrowe kobiety.[/QUOTE

    Ja mam 83 na ta chwilę glukoze na czczo.

    Freja000 lubi tę wiadomość

    Mikołaj❤
    lprk20mmo9qhkrvb.png
    3× aid nieudane abovo Lublin
    Rok 2019 0% morfologia
    InvimedWarszawa/1ivf.krotki/27lat
    18.09-14pobranych-10dojrzalych/4oocyty
    6 zapłodnionych-5 blastek
    23.09 transfer ✊4AB 7tydz [*] 💔
    Czekają ❄❄❄
    10.01 transfer 4AB
    5dpt kreska na teście
    10dpt-472.5mIU/ml 12dpt-994mIU/ml 14dpt-1984mIU/ml17dpt6129mIU/ml 19dpt-10700mIU/ml
    21dpt 0.25mm dzidzi i ❤
    7.02-28dpt 0.62mm ❤
    13.02- 7t4d 1.3cm😍
    26.02- 9t3d 2.61cm😍 FHR 184❤
    10.03-11t2d 4.13cm🥰 chłopak? 💙

    MTHFR 6777C-T hetero
    PAI- 1 4G homo
  • katwie27 Autorytet
    Postów: 1043 828

    Wysłany: 11 lutego 2020, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lililove ale przeżycia... Nie wyobrażam sobie tego lyzeczkowania...
    Mój szpital jest w miarę ok. Jest ładnie, czysto, mimo że to szpital wojewódzki. Moja bratowa ma ciotka położna, która jej i jest siostrze zalatwila salę jednoosobową po porodzie, powi3dziala że i mi załatwi więc tego się trzymam, że w końcu będę miała salę z własną łazienką i trochę intymności.

    A mnie bolą piersi. Do 12 miałam mega apetyt A teraz już mi przeszło...

    Kasia
    d7fd0b1459f6d2c1b2ab33a2c8bad5e1.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 851

    Wysłany: 11 lutego 2020, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baletnica jak tam?

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • Ptysio Autorytet
    Postów: 968 481

    Wysłany: 11 lutego 2020, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie baletnica? Jak tam? Bo ręce aż sine od trzymania kciuków hehe :)

    Maluch - 14.09.2020
    Starszak- 04.06.2017
  • katwie27 Autorytet
    Postów: 1043 828

    Wysłany: 11 lutego 2020, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki baletnica :)

    Kasia
    d7fd0b1459f6d2c1b2ab33a2c8bad5e1.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • Baletnica Przyjaciółka
    Postów: 118 100

    Wysłany: 11 lutego 2020, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny.
    Jest serduszko,wg lekarza bije pięknie,narazie nie dal posluchac ale mowi ze wyglada ze wszystko ok.Kolejna wizyta to juz prenatalne za miesiąc.
    Maluch fikał juz jest taki duzy❤
    Ciaza troszke mlodsza o kilka dni ale jest ok.Widok mrygajacego serduszka odrazu mnie uspokoil tam na fotelu.Na początku nawet zamknęłam oczy i slyszalam jak mi bije serce z nerwow bo tak sie balam.Oby roslo zdrowe🙏🙏🙏

    edka85, Lililove, katwie27, Blanka85, Jaśmina, Pogoda, Ounai, erre, Krokodylica, Asia000, to_tylko_ja, Chmurka, tym_janek, darika, Totoro, skała, pap86, Natikka123, joana, Monia91:), Freja000 lubią tę wiadomość

    13.01 - ||❤
    10.03 💖🙏prenatalne
    7v8rs65gc1o2128z.png
  • Lililove Ekspertka
    Postów: 223 119

    Wysłany: 11 lutego 2020, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baletnica wrote:
    Dzieki dziewczyny.
    Jest serduszko,wg lekarza bije pięknie,narazie nie dal posluchac ale mowi ze wyglada ze wszystko ok.Kolejna wizyta to juz prenatalne za miesiąc.
    Maluch fikał juz jest taki duzy❤
    Ciaza troszke mlodsza o kilka dni ale jest ok.Widok mrygajacego serduszka odrazu mnie uspokoil tam na fotelu.Na początku nawet zamknęłam oczy i slyszalam jak mi bije serce z nerwow bo tak sie balam.Oby roslo zdrowe🙏🙏🙏

    Super wieści 😊😊😊 gratulacje

    w5wqjw4ztew8tr3m.png
    8p3ougpjn79q0i9u.png
  • katwie27 Autorytet
    Postów: 1043 828

    Wysłany: 11 lutego 2020, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wieści!

    Kasia
    d7fd0b1459f6d2c1b2ab33a2c8bad5e1.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 851

    Wysłany: 11 lutego 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baletnica cudowne wiadomości :)

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • Lola. Autorytet
    Postów: 1631 2481

    Wysłany: 11 lutego 2020, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baletnica wrote:
    Dzieki dziewczyny.
    Jest serduszko,wg lekarza bije pięknie,narazie nie dal posluchac ale mowi ze wyglada ze wszystko ok.Kolejna wizyta to juz prenatalne za miesiąc.
    Maluch fikał juz jest taki duzy❤
    Ciaza troszke mlodsza o kilka dni ale jest ok.Widok mrygajacego serduszka odrazu mnie uspokoil tam na fotelu.Na początku nawet zamknęłam oczy i slyszalam jak mi bije serce z nerwow bo tak sie balam.Oby roslo zdrowe🙏🙏🙏



    Super gratulacje ;) A wiesz ile ma maluszek już cm?

    Mikołaj❤
    lprk20mmo9qhkrvb.png
    3× aid nieudane abovo Lublin
    Rok 2019 0% morfologia
    InvimedWarszawa/1ivf.krotki/27lat
    18.09-14pobranych-10dojrzalych/4oocyty
    6 zapłodnionych-5 blastek
    23.09 transfer ✊4AB 7tydz [*] 💔
    Czekają ❄❄❄
    10.01 transfer 4AB
    5dpt kreska na teście
    10dpt-472.5mIU/ml 12dpt-994mIU/ml 14dpt-1984mIU/ml17dpt6129mIU/ml 19dpt-10700mIU/ml
    21dpt 0.25mm dzidzi i ❤
    7.02-28dpt 0.62mm ❤
    13.02- 7t4d 1.3cm😍
    26.02- 9t3d 2.61cm😍 FHR 184❤
    10.03-11t2d 4.13cm🥰 chłopak? 💙

    MTHFR 6777C-T hetero
    PAI- 1 4G homo
  • Ptysio Autorytet
    Postów: 968 481

    Wysłany: 11 lutego 2020, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baletnica wrote:
    Dzieki dziewczyny.
    Jest serduszko,wg lekarza bije pięknie,narazie nie dal posluchac ale mowi ze wyglada ze wszystko ok.Kolejna wizyta to juz prenatalne za miesiąc.
    Maluch fikał juz jest taki duzy❤
    Ciaza troszke mlodsza o kilka dni ale jest ok.Widok mrygajacego serduszka odrazu mnie uspokoil tam na fotelu.Na początku nawet zamknęłam oczy i slyszalam jak mi bije serce z nerwow bo tak sie balam.Oby roslo zdrowe🙏🙏🙏

    Mówiłam że szczęśliwa godzina hahah! Gratulacje!

    Maluch - 14.09.2020
    Starszak- 04.06.2017
  • erre Autorytet
    Postów: 1851 1252

    Wysłany: 11 lutego 2020, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baletnica, no ekstra!! :D

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 11 lutego 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baletnica wrote:
    Dzieki dziewczyny.
    Jest serduszko,wg lekarza bije pięknie,narazie nie dal posluchac ale mowi ze wyglada ze wszystko ok.Kolejna wizyta to juz prenatalne za miesiąc.
    Maluch fikał juz jest taki duzy❤
    Ciaza troszke mlodsza o kilka dni ale jest ok.Widok mrygajacego serduszka odrazu mnie uspokoil tam na fotelu.Na początku nawet zamknęłam oczy i slyszalam jak mi bije serce z nerwow bo tak sie balam.Oby roslo zdrowe🙏🙏🙏

    Gratulacje.

  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 11 lutego 2020, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baletnica, super! Daj znać ile mm ma dzidziuś!

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 11 lutego 2020, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki, wszystko ujemne juupi! I nawet glukoza ok. Na czczo 85,po 1 h 119, po 2 h 95. Był szybki podgląd dzidziusia u lekarza z nfz. Ma prawie 5 cm, czyli teoretycznie przekroczył już granicę dla prenatalnych, ale moja lekarka z nfz oczywiście nie ma do tego uprawnień ani odpowiedniego sprzętu. Tak że czekam tydzień na mojego doktorka :)

    erre, Blanka85, Ptysio, to_tylko_ja, Krokodylica, Natikka123, Monia91:), darika, ktosiowa, Freja000 lubią tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ