Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !!!! Wrzesień 2020 !!!!
Odpowiedz

!!!! Wrzesień 2020 !!!!

Oceń ten wątek:
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam gondolę po bratanku i rozglądam sie za spacerówka właśnie... Ale żadna magia;P nie mam żadnego tropu ani punktu zaczepienia;P

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17213 23932

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2021, 14:11

    Chmurka lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szwagierka właśnie kupiła anexa. Za gondole, spacerowke, nosidło i bazę dała 3,5 tys. Mówi że fajny i zwrotny ale sama jeszcze nie widziałam.

    Dave87 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Qunai. Zapisałam, potem sobie wygoogluje :)

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • Freja000 Autorytet
    Postów: 1200 646

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2020, 11:56

    dqprp07wzt9w07bj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę robić krzywa w czwartek. Wtedy mam też prenatalne i nie będę musiała jeździć dwa razy.
    Co powinnam zjeść w środę wieczorem,żeby wynik był miarodajny ? Jest jakaś zasada ?

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17213 23932

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2021, 14:12

    nick nieaktualny, Freja000 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • katwie27 Autorytet
    Postów: 1043 828

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey wrote:
    Szwagierka właśnie kupiła anexa. Za gondole, spacerowke, nosidło i bazę dała 3,5 tys. Mówi że fajny i zwrotny ale sama jeszcze nie widziałam.
    Ja mam A ex sport po synku. Wózek spory, ale to duży plus bo jak synek miał pół roku to wciąż gondola była dobra dla niego, a wiem że u wielu koleżanek się dzieci w wózkach zaczęły wcześnie przestać mieścić. Po ciężkim terenie przejechał wszędzie. Polecam tą marke. Teraz może gm chciał inny kolor bo fajne wyszły nowe anexy ale sam.wozek j3st spoko.

    Kasia
    d7fd0b1459f6d2c1b2ab33a2c8bad5e1.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katwie, ona kupiła właściwie jakiś mniejszy model. Bo sama jest drobna i nie chciała dużego wózka. Ale jak wygląda w rzeczywistości i jaki to model to nie wiem bo jeszcze go nie widziałam.

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
  • to_tylko_ja Autorytet
    Postów: 563 443

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leeila26 wrote:
    Mam w karcie TSH wpisane: ujemny :D. Nie bardzo wiem jak to rozumieć..
    Aż sama jestem ciekawa co tam jutro nafikam z tym cukrem :/ jeszcze mi tego brakuje..
    Pewnie, że wynik nie sugeruje niedoczynności ani nadczynności ;)
    Tak od siebie mogę tylko dodać, że polecam zbierać wyniki badań. Ja sobie zwykle kseruję, i zbieram do jednej teczki w domu. Za kilka lat zawsze może się przydać, nawet dla porównania przy następnej ciąży.

    08.05.2020 - 24+1 - 620g <3
    04.06.2020 - 28+0 - 1110g <3
    02.07.2020 - 32+0 - 1800g <3
    30.07.2020 - 36+0 - 2780g <3
    20.08.2020 - 39+0 - 3300g <3
    w57v3e3krsc08o95.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wozka to ja kupie uzywke jakas. Pewnie 2w1 bo nosidelko na wyjscie ze szpitala mam a fotelik to auta kupie nowy z prawdziwego zdarzenia. Mieszkam pod Wawą i slabe mam tu drogi do spacerowania wiec pompowane kola wezme bo jak cos to zawsze mozna dętke kupic.

    Powiem Wam,ze ta cisza w ruchach 2dni temu to byl jakis skok rozwojowy mojego dziecka bo z dnia na dzien coraz wyrazniej i mocniej czuje ruchy :) kopniaki znaczy. Kilka ciuszkow juz do mnie idzie (dorzucilam do zamowienia dla starszego synka bo mu koszulki z krotkim zamowilam bo mi wyrosl! :D ), i jeszcze na marketplace znalazlam panią dosc blisko, ktora sprzedaje ciuszki po synku wiec jutro maz podjedzie odebrac (oczywiscie couszki spedza noc na kwarantannie w aucie hehe)

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Leeila26 Autorytet
    Postów: 1938 2206

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli miałam w życiu sytuacje, że dostarczałam lekarzowi wyniki, zawsze miałam w nich rozeznanie. Teraz nie bardzo mam taką możliwość, ponieważ chodzę do ginekologa w szpitalu, gdzie też znajduje się labolatorium i wyniki nie trafiają do mnie, tylko od razu do lekarza - na wizycie słyszę tylko: wyniki bardzo dobre, wszystko jest w normie, nie ma się do czego przyczepić. Ale faktycznie, zacznę na to bardziej zwracać uwagę i albo będę pytać szczegółowo lekarza, albo w labolatorium poproszę o jakiś login do platformy, gdzie będę sobie mogła sama je pobrać i zobaczyć.

    DtJnp2.png

    30.10.2014r. (6tc) [*]
    10.08.2015r. (8tc.) [*]
    ___________________

    30.12.2019r - 2 kreseczki po raz trzeci <3
    07.09.2020r. - Nasze Największe Szczęście - Amelka <3
    26.07.2022r. - 8 Rocznica Ślubu i... 2 kreseczki 😍😍😍
  • Wikisen Przyjaciółka
    Postów: 102 168

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wozkow to podoba mi sie stokke trailz. Jest zgrabny, nowoczesny, ma swietny material i dobrze sie prowadzi. Gdybym nie potrzebowala wozka dla rodzenstwa to na niego bym sie zdecydowala. A tak zostaje tylko Tfk :(
    Wozki Cybex, Joolz, Concord (taki posiadam) sa bardzo popularne w De.

    29.10.2016 dwa aniołki w niebie Adam i
    Dawid (18 tc) ♥️♥️
    11.2018 synek Daniel
    h4zp9jcgfzggimc3.png
  • katwie27 Autorytet
    Postów: 1043 828

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest dupa ogólnie. Pisałam, że podejrzewam u synka różyczke. Wczoraj sprawę z pediatra, znajoma taty. Wykluczyla to, bardziej na pokarmowa alergie obstawila. W ciągu dnia wydawało się że nie jest źle, ale po prysznic obejrzałam małego i jednak nie. Już wszędzie ma wysypke. Przypomniałam sobie, że przecież ksiwgowalam panią doktor pediatra, już zapomniałam o niej bo ona do mojej kancelarii raz w roku przychodziła i pozwoliłam sobie zadzwonić do niej. Obejrzała zdjęcia zdiagnozowala rumień zakazny. Naprawdę nie wiem skąd to się wzięło. Mogą ja albo rodzice t przynieść. Dla niego to nie jest groźne. Lekarka powiedziała że dla mnie też nie, ale Internet jednak mówi zupełnie co innego... Napisałam do lekarza. Kazał jutro zrobić badania w kierunku sumienia w laboratorium. Nic więcej bo jest taki zdawkowy. Martwię się bardzo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2020, 21:10

    Kasia
    d7fd0b1459f6d2c1b2ab33a2c8bad5e1.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • Leeila26 Autorytet
    Postów: 1938 2206

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katwie ja doświadczenie z rumieniem zakaźnym miałam tylko takie, że siostra przechodziła w wieku 5 lat, mając przy tym styczność ze mną, z moim mężem i rodzicami - nikt z nas nie miał żadnych objawów, wysypek itp. a mama nawet robiła sobie badania w tym kierunku wynik ujemny. Nie wiem czy to jakieś pocieszenie.. ale dzielę się.
    Tak czy inaczej labolatorium musisz odwiedzić, trzymam kciuki aby było wszystko ok u Was.

    DtJnp2.png

    30.10.2014r. (6tc) [*]
    10.08.2015r. (8tc.) [*]
    ___________________

    30.12.2019r - 2 kreseczki po raz trzeci <3
    07.09.2020r. - Nasze Największe Szczęście - Amelka <3
    26.07.2022r. - 8 Rocznica Ślubu i... 2 kreseczki 😍😍😍
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17213 23932

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2021, 14:12

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17213 23932

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2021, 14:46

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katwie skad on zlapal rumien jak siedzicie w domu???ty tez mialas wysypke na brzuchu, moze tez to kurde przeszlas? 😱 rob jutrp grzecznie w maseczce badania zeby wiedziec.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • katwie27 Autorytet
    Postów: 1043 828

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia. Lekarka mówiła, że dorośli mogą być nosicielami bezobjawowymi, więc rodzice mogli albo ja przynieść do domu to... No właśnie to mnie załamuje że on się zdolny nie rusza wcale, tylko na podowrko i nie ma absolutnie z nikim styczności. Najgorsze że na badania trzeba czekać do 5 dni roboczych. Jajko chyba zniose. Qunai synek już nie zaraża jak jest zsypany. W tym szkopul. Jak do tej pory tylko pediatra powi2dziala że nie jest to grozne dla mnie, ale ona raczej ciężarnych się nie zajmuje więc to dla mnie nie wyrocznia. Lekarz kazał zrobić badania. Czytałam że jeżeli wynik będzie dodatni to czeka ja mnie cotygodniowe usg. Żadnego leku podać nie można tylko obserwowac dziecko... latwo jest mówić nie panikuj. 3 ciążę stracone i nie chce kolejnej w dodatku na tym etapie...

    Kasia
    d7fd0b1459f6d2c1b2ab33a2c8bad5e1.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • KotkaPsotka3 Autorytet
    Postów: 1113 530

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freja000 wrote:
    Kotka, to straszne co piszesz :( to nie witaminy ani cukierki. Nie można brać samemu bez badań ani odstawiać abez badań... a badania można zamówić do domu. I nie bada się samego tsh. Ft4 jest ważne w iązy. Nie bierz rano tabletki i już.

    Serio jest coś takiego jak ciążowa niedrożność nosa?? Bo ja mam od roku problem z zatokami i myślałam, ze to się po prostu pogorszyło. Rano wysmarkuję chusteczkę krwi. A w ciągu dnia mam często "mokry" nos, ale już bez krwi. Sama woda.
    Na szczęście w nocy jest odetkany. Wystarczy, że się obudzę...

    Freja ale ja nigdy nie mialam zly h wynikow ft3 i ft4 jedynie tsh lekko podwyzszone. Euthyrox kazala mi brac ginekolog gdy staralam sie o 1sza ciaze i tak bralam go az do zeszlego listopada. Zrobulam badania tsh, wyszlo ok to przestalam brac. Jaki sens? Lekarz powiedzialby to samo, tak mysle.
    A zaczelam brac bez badan bo skoro bralam w dwoch poprzednich to w tej tez mi nie zaszkodzi.
    Szukalam badan bez wychodzenia z domu ale nic nie znalazlam.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
    ex2bkrhmisl7dznn.png
‹‹ 397 398 399 400 401 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ