X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !!!! Wrzesień 2020 !!!!
Odpowiedz

!!!! Wrzesień 2020 !!!!

Oceń ten wątek:
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14021 20541

    Wysłany: 22 lipca 2020, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie cytujcie zdjęcia, bardzo proszę.

    Dziewczyny, ja nikogo nie namawiam. To Wasze dzieci i zrobicie jak uważacie. Nie musicie brać antybiotyku ani szczepić.


    Mój brzuchol, Waszym zdaniem opadł? Bo mi raz się wydaje że tak, potem że jednak nie. Do donoszonej 2 tygodnie i 2 dni.

    Foto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2020, 16:14

    Totoro, Pogoda, edka85, Leeila26, Maddelainen, joana, to_tylko_ja lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 22 lipca 2020, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt :)

    Ounai mam od dwóch dni ten sam dylemat - opadł czy nie opadł 🙈

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 22 lipca 2020, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ouinai nie opadl moim zdaniem
    Slicznie mala lezy glowka w dole a pupcie ma nad pepkiem 😎 widze to oczami wyobrazni bo mojgalgan lezy tak samo :)
    Ale bym dzis kite w sklepie odwalila.. tak mi sie slabo zrobilo..ciemno przed oczami.. pierwszy raz w zyciu ale nalazilam sie,nastalam, dawno jadlan i prawie bym odleciala a sama na zakupach bylam..
    Kupilam dzis baaardzo duzo do torby do szpitala-male kosmetyki dla siebie, podklady na lozko i w gacie, no cud malina. I jeszcze w rossmanie trafilam na TAK MILĄ KASJERKE, ktora mi pokazala jak zrobic zeby za zakupy warte 230zl zaplacic 150! Pokazywala jak skanowac i dodawac do apki. I to ona zaproponowala! A mogla to olac! Musze gdzies napisac pochwale do rosska tylko nie zapytalam o imie i naziwsko..

    Ptysio, joana, Pogoda, Krokodylica lubią tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 22 lipca 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, wcale nie opadł ☺ ale masz taki piękny brzuszek, bez rozstepow że aż powiększyłam foto 😅

    Pap, a widzisz jak trafiłaś ma super sprzedawcę. Mało która by tak zrobiła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2020, 13:42

    Ounai lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14021 20541

    Wysłany: 22 lipca 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey wrote:
    Ounai, wcale nie opadł ☺ ale masz taki piękny brzuszek, bez rozstepow że aż powiększyłam foto 😅

    Pap, a widzisz jak trafiłaś ma super sprzedawcę. Mało która by tak zrobiła.
    Wiesz co jest najlepsze, że ja go w ogóle nie smaruję 🙈 Ale moja mama po 4 ciążach też nie ma ani jednego rozstępu. Za to mój mąż co przytyje to nowe paski na brzuchu. Miejmy nadzieję, że Marta tendencje do rozstępów odziedziczy po mnie a nie po tacie. Ale też moja skóra jeszcze ma zapas do naciągania się, tak mocno była rozciągnięta po 1 ciąży. Ona nie jest jeszcze nawet napięta.

    age.png

    age.png
  • ata89 Autorytet
    Postów: 539 786

    Wysłany: 22 lipca 2020, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai. Piękny brzusio. 😊 I wydaje mi się, że nie jest nisko. To już mój chyba niżej... ale wszyscy mi mówią, że w tej ciąży mam inny ruch niż Synem. Ze jest nisko i wystaje do przodu. Z Synem miałam bardziej na boczki. Co ciąża to inaczej 😊

    l22nhdgeiwrcdvnd.png
    dqprhdgecuqtbcml.png
  • ata89 Autorytet
    Postów: 539 786

    Wysłany: 22 lipca 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pap. Ale super 😊 ale to jakim cudem? Jakaś super promocja ?

    Edytowałam. Bo napisałam najpierw do Edki a to Pap pisałaś o tym Rossmannie 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2020, 15:04

    l22nhdgeiwrcdvnd.png
    dqprhdgecuqtbcml.png
  • Maddelainen Ekspertka
    Postów: 207 145

    Wysłany: 22 lipca 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai piękny brzuszek! Mój to 1/3 Twojego, może w końcu zacznie rosnąć 😂
    Dziewczyny, jaki wybraliście fotelik samochodowy? Zastanawiam się jak rozwiązać ta sprawę razem ze szpitalem, bo położna w szpitalu mówiła mi, że żeby wynieść dziecko ze szpitala to trzeba mieć nosidełko. Kupujecie specjalnie? Czy można w foteliku samochodowym?

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 22 lipca 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maddelainen wrote:
    Ounai piękny brzuszek! Mój to 1/3 Twojego, może w końcu zacznie rosnąć 😂
    Dziewczyny, jaki wybraliście fotelik samochodowy? Zastanawiam się jak rozwiązać ta sprawę razem ze szpitalem, bo położna w szpitalu mówiła mi, że żeby wynieść dziecko ze szpitala to trzeba mieć nosidełko. Kupujecie specjalnie? Czy można w foteliku samochodowym?

    A czy jej nie chodziło właśnie o fotelik? Bo zauwazylam, ze duzo osob używa tego słowa zamiennie na fotelik.

    Qunai mam ten dylemat od dwoch dni. Ale wydaje mi sie, ze nie opadl.
    Ja mojego czuje tak bardzo nisko i co chwile czuje pęcherz a raczej takie napieranie na niego 🙄
    Rozstep dostalam jeden maultki w pobliżu tylko blizny po wyrostku.a tak to zero. I tez rzadko koedy pamietam o smarowaniu brzucha. Na początku bardziej sie pilnowalam. Ciekawe co będzie po ciąży 😅
    Chmurka gratki za udana wizyte ❤

    Pap super sprzedawczyni 🥰

    Chmurka, Maddelainen lubią tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 22 lipca 2020, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maddelainen może się mylę ale u mnie każą właśnie w foteliku samochodowym wynosic. i myślę że to miała na myśli położna;)

    Maddelainen lubi tę wiadomość

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 22 lipca 2020, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maddelainen jesli chcesz kupic fotelik do samochodu a nie tą "łupinke-nosiedlko" to zeby noworodzia wyniesc ze szpitala to mususz pozyczyc od kogos wlasnie to nosidelko z rączką a dopiero potem wsadzic go do fotelika do auta. Ja tak mialam z pierwszym synem-w aucie mielismy zamontowany fotelik z wkladka noworodkową na isofix ale ze szpitala musialam miec to nosiedlko.

    Maddelainen lubi tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Maddelainen Ekspertka
    Postów: 207 145

    Wysłany: 22 lipca 2020, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko właśnie co jak fotelik nie ma tej rączki bez sensu kupować nosidełko które się użyje tylko na wyjście ze szpitala...

  • Leeila26 Autorytet
    Postów: 1938 2206

    Wysłany: 22 lipca 2020, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dzisiaj leżę, ale jako, że leżenie takie bez celu strasznie mnie denerwuje, to cały dzień praktycznie śpię 😅 Wstałam tylko o 9 na śniadanie i teraz zrobić sobie kawę, bo od rana nie piłam. Za długo już chyba spałam, bo już mnie głowa boli i taka jestem niedorobiona.. później Was nadrobię 😉

    DtJnp2.png

    30.10.2014r. (6tc) [*]
    10.08.2015r. (8tc.) [*]
    ___________________

    30.12.2019r - 2 kreseczki po raz trzeci <3
    07.09.2020r. - Nasze Największe Szczęście - Amelka <3
    26.07.2022r. - 8 Rocznica Ślubu i... 2 kreseczki 😍😍😍
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14021 20541

    Wysłany: 22 lipca 2020, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maddelainen wrote:
    Ounai piękny brzuszek! Mój to 1/3 Twojego, może w końcu zacznie rosnąć 😂
    Dziewczyny, jaki wybraliście fotelik samochodowy? Zastanawiam się jak rozwiązać ta sprawę razem ze szpitalem, bo położna w szpitalu mówiła mi, że żeby wynieść dziecko ze szpitala to trzeba mieć nosidełko. Kupujecie specjalnie? Czy można w foteliku samochodowym?
    No właśnie chodzi o fotelik samochodowy, żebys nie przewoziła bez, dlatego trzeba. My mamy Cybex Cloud Z isize. A może można mieć wózek po prostu? Przecież niektórzy wracają autobusem albo spacerkiem do domu i nie mają swojego samochodu.

    Maddelainen lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • ancys85 Autorytet
    Postów: 1557 2116

    Wysłany: 22 lipca 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kobitki 😀

    Dość aktywnie ostatnio na forum i mimo, że staram się na bieżąco Was podczytywać to niestety odpisać na wszystkie wpisy niedam rady 🙈🙊

    Najważniejsze, że Wszystkie dzieciaczki rosną ładnie w brzuszkach a u Was pięknie krągłości na zdjęciach 😀
    Leeila współczuję dodatkowego stresu związanego ze zdrowiem teścia, oby wrócił do zdrowia.
    Krokodylica niepodejrzewałam o takie szaleństwo- 👏
    Moja koleżanka miała pozytywny wynik GBS i brała antybiotyk już dwa tygodnie przed porodem.

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 22 lipca 2020, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję udanych wizyt.

    Ounai mnie się wydaje że brzuch Ci nie opadł.

    Mój mąż się dzisiaj popisał, dobry z niego ogr. :P Ponieważ strasznie mi dzisiaj niedobrze od rana, rzygać mi się chcecały dzień, to on do mnie mówi, idź do szpitala, powiedz że chcesz już urodzić, co się będziesz tak męczyć. ;) No kufa miszcz.
    To mu mówię że ja się modlę żeby dotrwać do donoszonej a on tak pierdzieli i ma to wypluć to się mnie pyta dlaczego. No cycki opadają. 😂😂😂

    Ptysio, Leeila26, Totoro lubią tę wiadomość

  • ancys85 Autorytet
    Postów: 1557 2116

    Wysłany: 22 lipca 2020, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My korzystamy z pięknej pogody i ostatnich dni urlopu
    Pozdrawiam z naszy pięknych gór 😀😁

    9fa2ec25ca94.jpg

    7defadcc5b20.jpg

    8e69d693719a.jpg

    Ptysio, Krokodylica, Pogoda, Asia000, maja2024, Leeila26, erre, joana, DarlAa, Chmurka, Totoro lubią tę wiadomość

  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 22 lipca 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt :)


    My mamy fotelik Kiddy.

    Ancys pięknie tam, odpoczywaj i nabieraj sił :)


    Dziś po CTG wszystko dobrze, mała jest nadal główką do dołu. I dziś dostałam skierowanie na zapis do szpitala i omówienie planu porodu :) W kasie chorych, jak zanosiłam rachunek to mi Pani gratulowała i życzyła powodzenia bo to już niedługo :P Także chyba powoli zaczynam się ogarniać bo to faktycznie zostały nieco ponad 5 tyg do ciąży donoszonej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2020, 15:56

    ancys85, Krokodylica, Pogoda, Jaśmina lubią tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • KotkaPsotka3 Autorytet
    Postów: 1113 530

    Wysłany: 22 lipca 2020, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to sa foteliki samochodowe dla takich maluchow bez raczki do noszenia?

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
    ex2bkrhmisl7dznn.png
  • Audrey Autorytet
    Postów: 2193 1595

    Wysłany: 22 lipca 2020, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, zazdroszczę, u mnie rozstępy Po obu stronach brzucha, na boczkach i wewnętrznej stronie ud przy kolanach 😅 ale ja np nigdy nie wyglądałam tak jak teraz i lekarz powiedział że mam słabe naczynka i najdroższe kremy by nie pomogły😅

    No właśnie, są takie foteliki dla noworodków/niemowląt? Bo dla mnie fotelik to taki dla dzieci siedzących, bo do takiego nie można noworodka wkładać. A nosidło to właśnie łupinka bez której u nas też się nie wyjdzie że szpitala 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2020, 16:32

    3jgxyx8dhnwoaf6u.png

    klz9px9ilxc2xyu4.png
‹‹ 776 777 778 779 780 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ