🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
KarolinaKika wrote:Ile wam urosł biust ? Ja poszłam do brafiterki po nowe staniki bo już tylko jeden był dobry który jakoś się rozciągnął
z 75f weszłam na 90g 😂😂😂😂😂
Ja to noszę staniki do karmienia 🤭 Bez fiszbin, bez zatrzasków, rozciągliwe, taki komfort dla piersi 🫠
Flora96 lubi tę wiadomość
-
U mnie bez zmian 75d - mam obrzmiałe, większe ale nie musialam zmieniac biustonosza. Ale zawsze marnie z tym biustem u mnie było
-
Jeśli macie pakiet Luxmed to III USG 28-32 tygodnia ciąży jest za darmo, myślałam, że tylko I i II

Lekarz przeprowadzający połówkowe zdziwił się na pytanie czy robić III usg, uważa, że obowiązkowo powinno się je wykonywać u każdej ciężarnej.
Alczii'90 lubi tę wiadomość
-
KarolinaKika brzusio piękny 🫶🥰✨
Ja mam duże piersi, i niestety moich koronkowych nie mogę już nosić, a takie uwielbiam. Więc mam z DKNY soft bra. Taką nazwę mają i śmigam w nich non stop 🙈
A czy któraś z Was ma może z firmy Francis & Henry? Jestem ciekawa opinii.
U nas od początku relacji, jeszcze jak nie byliśmy małżeństwem mówiliśmy o swoich uczuciach, upodobaniach, itp. Było baaaardzo dużo komunikacji. Ja jestem ogólnie śmiała i nie ma dla mnie tematu tabu. Ja dumy nie mam, jeśli o to chodzi i potrafiłam wprost mówić że jeśli masz mi robić na przyszłość prezenty kwiatki itp kupuj mi białe róże bo takie uwielbiam, nie chcę udawać że bukiet mi się podoba jak mi się nie podoba. ( z tymi kwiatami lub innymi sprawami miałam tak, bo nasłuchałam się starszych koleżanek które były nawet niezadowolone z swoich zaręczynowych pierścionków) Dla mnie dramat. I po tych historiach, nigdy tego nie chciałam dla siebie.
I z każdą inną ważną i mniej ważną rzeczą, wprost nazywamy co i jak. Lubie, akceptuję lub nie - to to i to. Myślę że to dużo dużo pomogło. Nie ma zgrzytów bo mówimy co czujemy i myślimy. I jeśli chodzi o sprawy intymne myślę że mój małżonek będzie dobry kompanem do połogu, już przy poronieniu pokazał jak wiele potrafi mi pomóc i znieść, jakim ogromnym jest wsparciem. I czy to przy moich hemoroidach, jak mu wszystko mogę śmiało opowiadać, czy też jak on miał kiedyś zabieg na przyrodzeniu i nie mogliśmy dość długo się kochać, żadnego zgrzytu czy kłótni nie było. Pragnienie siebie zastępowaliśmy w inny sposób, taki który był wtedy możliwy.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja, 00:09
-
Laurelli ja mam właśnie te staniki z bimby roy dostępne w Francis and Henry. Dla mnie są super, ale ja mam małe piersi, więc nie mają za dużo do trzymania. Moja koleżanka już ma nieco większe i nie była zadowolona, bo właśnie nie trzymały ich tak jak chciała. Wtedy chyba przeszła na the miracle makers, jak dobrze pamiętam ☺️
-
Ja muszę właśnie też jechać i sobie jakies biustonosze kupic. Jednak chyba już zaopatrzę sie do karmienia. Ja biust zawsze miałam duży. W ciąży z córką troche mi urosly, ale największy armagedon zrobił sie z nimi podczas karmienia piersią. Pozniej moze ciut zmalały. Teraz w biustonosze sie jeszcze mieszcze . Chociaz jeden mam taki na styk już.👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Ja do kp mialam od braffiterki. Ale nie kupuje jeszcze bo w pierwszych dniach po porodzie i tak jeszcze piersi urosna wiec nie ma sensu. Na razie mam miekkie, koronkowe bez fiszbin.
Edit, tzn kupie przed samym porodem zeby miec ze dwa a reszte juz pozniej.Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja, 10:20
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Zależy od nastroju i humoru małej. Głośnych halasow nie lubi. Kopie wtedy bardzo. A np wczoraj jak szłam spać i położyłam się na prawym boku to tak mnie kopała, że mówię nie zasnę i aż nie wygodnie mi było. Przekręciłam się na lewy bok to się uspokoiła. Po większości jedzeniu też ją czuje. Czyli ogólnie jest o wiele wiecej niż jeszcze tydzień temuLisiakitka wrote:A jak z ruchami bobasów? Już czujecie bardzo?👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Moja to leń straszny. Mało się rusza i dość lekko kopie. Ona ma takie swoje akfywności ok 22:00. W dzień prawie w ogóle jej nie czuję.
Ja dziś walczę z inwazją mrówek. Normalnie imprezkę sobie zrobiły u nas. Domu na wsi nam się zachciało
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
A czyli widzę że moja nie jest jedyna która jest mało aktywna 🙂 Dopiero jak wypije kawę albo zjem coś to wtedy coś tam delikatnie da o sobie znać. Cały czas sobie tłumaczę że jest jeszcze w miarę wcześnie, tak jak zresztą mówił mój ginekolog żeby się nie stresować za bardzo.
-
Ja czuję takie łaskotanie, zdecydowanie z tygodnia na tydzień tego więcej jest.
A koło którego tyg pojawiają się takie kopniaki że poczuje je mój mąż? 🙈 -
Laurelli, moja raz juz tak kopnela ale to indywidualna sprawa. Zalezy od Twojej masy, od tego jak dziecko jest ułożone, gdzie masz łożysko i jaki dxiecko ma temperament. Moje pierwsze leniwie się przeciągało i kopało głównie w żebra. Drugie zrobiło mi dyskotekę z brzucha, wypychało się tak jak na tych filmikach w necie, że brzuch przybierał dziwne ksztalty, nagle gdzies sie jakas kulka pojawiała sunąca po brzuchu itd. Najmłodsze ewidentnie idzie w ślady pierwszego.
Nie wiem czemu wpadłam na pomysł, że przesadzę sterlicję. Ale oczywiście nie z ziemi do ziemi tylko z ziemi do hydroponiki, czyli trzeba umyć korzenie. Upociłam sie jak prosię, kwiatek przesadzony, w domu nadal nie posprzątane, obiad nie ugotowany. No brawo ja!
Nie lubię przesadzać kwiatków dlatego zwykle jak już się za to biorę to trzeba rozcinać doniczki bo sustem korzeniowy już bardziej żyje za tą doniczką niż w niej.👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja już po połówkowych. Wszystko jest ok, bąbel rozwija się prawidłowo ❤️ dalej uparcie nie pokazuje twarzy, zawsze tyłem 🙄 ale dzisiaj pokazała profil, no lalunia taka 🥰 i rączkami się zasłaniała, to był rozkoszny widok🥹 i strasznie się wierci, co też czuję, bo coraz częściej daje się we znaki, co mnie za każdym razem cieszy ☺️
Nutka15, Flora96, Trypcio, Paula., Mamacita, Laurelli, Eggi, Haloes, kasia1518, Paola2604 lubią tę wiadomość
-
Ja też w ogrodzie robiłam . Posadziłam pomidory . Ścięłam uschnięty ostrokrzew . Narobiłam sie ze trzy godziny na tym ogrodzie .1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
Jeden zdegenerował
22.02.2025 ET 4.1.2
7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
07.04 poronienie 7/9 tc 💔
4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
18.12 FET 4.1.2
7dpt ⏸️
9dpt 164
11 dpt 460
25 dpt ♥️
16+3 🩷👧

AMH 10.23 -0,65
06.24 -0,47
05.25 - 0,44
On
10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%) -
Kiedy masz toksyczną matkę:
Nasz dzisiejsza rozmowa przez telefon:
- wybralismy imie dla dziecka
- jakie?
- Marysia
- no jak mam być szczera nie bardzo mi się podoba
- Tobie nie musi sie podobać👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja mam łożysko na przedniej ścianie i normlanie ruchy czuję już jak puknięcia, a niekiedy niezłe kopnięcia, widoczne gołym okiem i mam już jeden filmik nawet 🥰 Maz juz też czuje jak przyłozy rękę. Moja to chyba będzie niezła akrobatka 🙈 czuje, że będę nieźle skopana na końcu. I jak jest aktywna i puknę w brzuch, to mi odpowiada w tym miejscu- przeslodkie to jest 🥰 ale ja chyba po prostu mam tak ruchliwe dzieci i jestem też szczupła (chociaż już 4.5kg na plusie 🤯🤯🤯) Z synem miałam łożysko z na tylnej ściance i już to kiedyś pisałam, że na końcu robił mi siniaki na brzuchu od środka od kopania 🤯 moja najbardziej aktywna jest wieczorem i w nocy. Budzę się na siku, a ta ma imprezę w brzuchu 🤣 Oby tak nie zostało jak się urodzi 😅 ale ogólnie czuję ją najbardziej jak leżę i po jedzeniu. Jak chodzę to mało kopie.
Ja się dzisiaj źle czuje. Ogólnie byłam od tygodnia na połówce bonjesty, ale z dnia na dzień miałam coraz większe mdłości 🫣 no i wczoraj wieczorem wzięłam całą tabletkę i jestem dzisiaj taka przymulona. Rano przyjechała moja mama i byliśmy na targu, bo ona chciała kupić sobie sadzonki i kwiaty do ogródka. Musiałam w połowie iść do domu, bo nie dałam rady stać. Teraz spałam 2h, miałam robić pulpeciki w sosie pomidorowym, ziemniaczki i mizerię na obiad, to będą gotowe pierogi, bo nie mam siły 🙈 a jeszcze umówiłam się z teściowa, bo akurat ma wolne, że przyjadę po przedszkolu z synem, ona się nim będzie zajmować, a ja zacznę przebierać rzeczy po synku, bo wszystko u nich jest składowane...











