Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 9 maja, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spałam do 8.00 😱 a potem pojechałam mocz na posiew zawieźć, zakupy ogarnelam.
    Obiad mam ugotowany bo w czwartek nagotowalam młodej kapusty z kiełbasą i koperkiem. Ale mam ochotę na takie zapiekaneczki więc na kolacje ogarnę.
    Jutro mamy komunię w Rzeszowie, więc muszę wyprasować dzis koszule mężowi i nam sukienki, bo mimo że jest na 12.00 msza, to musimy koło 9.00 wyjechać. Dom mam posprzątany bo wczoraj była ta dziewczyna i słyszałam, jak mąż jej pytal czy będzie mogla tez ogród ogarniać bo ja to robię sama ale on widzi, ze juz ciężko mi sie schylać i się gimnastykuje. Ja poki co na nic nie narzekałam i nie mowilam mu ze mi ciężko, bo lubię to robic, ale fakt juz łatwo nie jest. Ogród mamy duzy, ale jak sie tam zagląda regularnie to nie ma duzo pracy- max 3h.
    Dziewczyny co ile mam to ciśnienie sprawdzać?
    Rano bylo ok 107/57 - wczoraj na wizycie też mialam niskie i w sumie nie wiem jaki sens to mierzyć. Te nogi mi puchną bo siedzę duzo w biurze ostatnio i mam nigi ciągle w dole. Przez noc mi wszystko schodzi. Ale moja ginekolog stwierdzila ze za szybko mi zaczynają puchnąć... co innego jakby to byl 30tydzien i upały niewiadomo jakie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 12:53

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Trypcio Przyjaciółka
    Postów: 100 110

    Wysłany: 9 maja, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi moja ginekolog kazała mierzyć 2x dziennie, rano i wieczorem. Mi tez nogi puchną, zawsze miałam do tego skłonność a teraz jest gorzej, no ale zakładam że to normalne, chodziłam ostatnio na endermologie to bardzo mi w tym pomagała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 12:56

    kasia1518 lubi tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 9 maja, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate3330 wrote:
    Ounai a te nadgodziny Twojego męża wynikają z tego że chce np. więcej zarobić, czy wykazać się przed szefem?

    U mnie będzie sprzątający weekend - wreszcie facet od łazienki skończył i możemy posprzątać dom. Chyba nigdy się nie cieszyłam tak na porządki 😅

    W ogóle wyszła mi w moczu glukoza więc też mam niepokój że to ta cukrzyca. Probuje się pocieszyć że byc może to kwestia że kolacje zjadłam bardzo późno i nie było tych 12h przerwy do badania. Moja ginekolog powiedziała że nie sądzi że to cukrzyca, no ale krzywa pokaże jak jest :/
    Moj maz pracuje w trudnej branzy. I jesli sa problemy to all hands on desk. Zwlaszcza menagerowie bo musza pokazac, ze oni nie odpoczywaja kiedy inni pracuja. Ja przed zwolnieniem pracowalam w tej samej firmie i bylo dokladnie to samo, jak na koim projekcie byly problemy to pracowalismy przez pol roku po 12h plus spotkania w weekendy.

    Flora ja mam to samo z jezdzeniem. W tym tyg musze jechac do wodociagow i do urzedu skarbowego jeszcze. A oprocz tego mam w pon diabetologa, we wtorek wystepy corki w teatrze, polozna i szachy syna, w srode prenatalne, w piatek pilates i akrobatyke corki. Oczywoscoe rano rozwieźć dzieci (30 min w jedna strone) i po poludbiu odebrac.

    A w to musze upchnac robienie zakupow do firmy, ogrodek i dalsze rozpakowywanie kartonow po przeprowadzce. Stad moje zmeczenie brakiem pomocy ze strony meza. Plus taki, ze powoli sie pdrabiam z zaleglosciani z praniem.

    Aaaaa i corka jedzie na Zielone Przedszkole wiec musze jej ogarnac wszystko na wyjazd. No i syn 3 dni w domu bo egzaniny osmoklasisty sa.

    Masalra po prostu i co sie dziwic ze ja mało tyję :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 13:17

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Alczii'90 Przyjaciółka
    Postów: 116 113

    Wysłany: 9 maja, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niedawno wróciłam z mężem i córką z zakupów 🫣 wyjechaliśmy z domu o 08:30, a wróciliśmy o 14:00. Najgorzej, że mała miała 2 lub 3 krótkie, 10 min drzemki w samochodzie 😅 próbuje teraz zasnąć, ale coś gada sobie.

    Jutro mamy wizytę teściów i szwagierki, którzy mają do nas zajechać na trasie Niepołomice -> Gdańsk, jak będą wracać z Komunii. Więc czeka nas dziś jeszcze sprzątanie, albo mnie jeśli mąż z córką pójdą na dwór. Zobaczymy, na co pogoda pozwoli. Muszę jeszcze zrobić ciasto na jutro, ale to tylko sernik na zimno, więc powinno pójść sprawnie, tyle dobrego. Na jutro też wymyśliłam chyba w miarę szybkie danie obiadowe, oby wyszło 🫣 bo towarzystwo wybredne dość.

    👧 07/2024
    💔 08/2025 (11tc poronienie zatrzymane)

    ⏸️ 12/2025
    02.01. ɓ-HCG 465 + prog 20,5
    10.01. ɓ-HCG 7978 + prog 17,10

    16.01.-> 👶0,60 cm i ❤️
    30.01. -> 👶2,22 cm i rośnie ❤️
    20.02. -> 👶5,63 cm i rośnie ❤️
    24.01. -> badania prenatalne I trymestru - niskie ryzyka 💚
    20.03. -> 👶waga 165g
    07.04. -> kolejna wizyta

    Choroby: niedoczynności tarczycy, Hashimoto, IO, stan przed cukrzycowy,
    Leki: Letrox 150, Duphaston 10 mg, insulina na noc

    preg.png
  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 277 350

    Wysłany: 9 maja, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate3330 wrote:
    Ounai a te nadgodziny Twojego męża wynikają z tego że chce np. więcej zarobić, czy wykazać się przed szefem?

    U mnie będzie sprzątający weekend - wreszcie facet od łazienki skończył i możemy posprzątać dom. Chyba nigdy się nie cieszyłam tak na porządki 😅

    W ogóle wyszła mi w moczu glukoza więc też mam niepokój że to ta cukrzyca. Probuje się pocieszyć że byc może to kwestia że kolacje zjadłam bardzo późno i nie było tych 12h przerwy do badania. Moja ginekolog powiedziała że nie sądzi że to cukrzyca, no ale krzywa pokaże jak jest :/


    Glukozuria nerkowa czyli obecność glukozy w moczu w ciąży jest tak naprawdę fizjologią. Zwiększa się przepływ krwi przez nerki i obniża próg nerkowy dla glukozy, czyli poziom cukru we krwi przy którym przedostaje się on do moczu.

    Normalnie u pacjentów z cukrzycą żeby wykryć cukier w moczu to średnia glukozy we krwi musi przekraczać 180 mg/dl, czyli są to stosunkowo duże wartości.

    Myślę że nie ma się co martwić :)

    Kate3330 lubi tę wiadomość

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 9 maja, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dzis maz wkurzył. Obiecał być najpózniej o 15 i przywiezc dzieciom pizzę a wrócił o 16:45. Ale wrocip z nowym tv wiec teraz nie wiem vzy dalej się gniewac czy odpuscic.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 9 maja, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie mąż wpuścił w maliny dziś.
    Zaczął robić w warzywach wreszcie spytał czy pojedziemy po pomidory. Miały byc tylko pomidory. Jednak jak z córką wpadłyśmy w szał zakupowy kwiatów doniczkowych to głowa mala. A ze jesteśmy w trakcie robienia ogrodu to kupiliśmy parę innych krzaków. Ledwo do osobówki to upchalismy. A mnie brzuch tak stwardniał ze w drodze powrotnej nie wiedzialam jak siedziec w aucie. No ale jestem mega zadowolona troche sporo kasy wydaliśmy, ale chyba na ten sezon kupiliśmy juz wszystko do ogrodu. Współczuję mu teraz tylko wsadzania tego wszystkiego 🙈🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 18:19

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 9 maja, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ouani sama bym nie wiedziała czy się gniewać czy odpuścić 🙈
    Niech tv jeszcze zawiesi i relax teraz, bo zasługujesz jak mało kto. Tyle ogarniasz, i jeszcze trzymasz przy tym tak restrykcyjną dietę to aż Ci się należy odpoczynek 🧖🏻‍♀️

    Widzę sezon komunijny w PL a pelni. My tez byliśmy na zakupach z mężem takich o spożywczych i stwierdziliśmy że cholernie wszystko podrożało, bo sprawdziliśmy stan konta ile od początku maja poszło kasy na spożywkę to zdecydowanie za dużo…nie lubię liczyć pieniędzy na jedzenie, bo to już robi mi dziwne uczucie w głowie, ale jednak. No też nie jemy wybrednie jakoś i „bogato” poprostu neutralne rzeczy…ja nie wiem

    Kasia1518 kocham kapustę z koperkiem jezu 🥰

    Mi fizjo zaleciła ostatnio piłkę i dużo z niej korzystam i bardzo pomaga i na nogi opuchnięte też mówiła odrazu jak leżysz, nogi na piłkę. Narazie mi nie puchną ale piłka w użyciu bardzo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 18:21

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 9 maja, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis napisałam do goscia ze ziemie bym chciala kupic, ciekawe ile sobie krzyknie. Na razie tona ziemi 40zl a my potrsebujemy ok 90 ton. Nie wiem ile chce za transport. Dom to studnia bez dna.

    Maz mowi, ze siedza w pracy i dzwoni zona kolegi i pyta go czy moze cos tam kupic, a ten maz od razu "taaaak, oczywiscie Kochanie". Na co moj maz mowi, ze rozumie temat, bo u niego w domu podobna atmosfera. A ten kolega mu odpowiada, ze jeszcze jeden weekend w pracy spedzi i zona sie z nim rozwiedzie. Na to juz ja mowie do meza "to poszukajcie razem prawnika, moze Wam da znizke"

    Posprzatalam luchnie, salon i jadalnie. Maz z sybem xos tam posortowali skarpetki. Puscilam 2 pralki, troche poprasowalam i powiem Wam, ze mam dosc. Juz mi chyba ciaza na bogato wjezdza bo mi coraz ciezej.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Morphine Koleżanka
    Postów: 43 53

    Wysłany: 9 maja, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na puchnięcie nóg mogę jeszcze polecić podkolanówki kompresyjne, ja gdy muszę dłużej siedzieć, czy to przy biurku, czy w samochodzie, staram się założyć. Dużo pomagają.

    kasia1518 lubi tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 10 maja, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie wczoraj poklocilam z mezem gak, ze az sie poplakalam. Ale dzisiaj za to juz rano poskrecal wieszaki (mamy takie tymczasowe w wiatrołapie i garderobie i sa wytrzymale adekwatnie do ceny jaka za nie zapłaciliśmy).
    A twraz razem z synem skręcają komodę dla Marysi. W końcu to co kupię będę mogła.wkładać od razu do komody i nie będxie mi się robił bałagan :D

    Edit:

    Skrecona 😍

    20260510-115819.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 12:00

    Flora96, Kate3330, Nutka15, Paula., Laurelli, Alczii'90, kasia1518 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Flora96 Autorytet
    Postów: 419 675

    Wysłany: 10 maja, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, piękna komoda 😍

    Ja pójdę w klasykę i kupie komodę z Ikei hemnes 😅 na komodę położę pewnie przewijak, bo nie będę kupować drewnianego łóżeczka tylko dostawkę.

    Robicie jakieś osobne pokoiki dla dziecka czy póki jest takie małe to odpuszczacie?

    Ounai lubi tę wiadomość

    08.24 6tc 💔
    11.25 cb 💔
    12.25 ⏸️🥹


    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 10 maja, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupowałam już taką, żeby nam do sypialni pasowała i została jak mała się przeniesie do osobnego pokoju. U mnie juz brak wolnych pokoi, mała będzie ze starszą siostrą więc żadnego pokoiku nie robię. Będzie kącik w sypialni i mata w salonie

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Nutka15 Autorytet
    Postów: 714 517

    Wysłany: 10 maja, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam komodę, która praktycznie stała pusta i 2 górne półki do zagospodarowania w szafie u syna np na zapasy pampersów, podkladów itp.
    Pokoju też nie będziemy robić, bo nie mamy wolnego. Dopiero w nowym domu ☺️ powiem Wam, że trzeba by powoli zacząć coś kupować, ale jakoś nie mam weny. W ogóle inaczej, niż przy pierwszym, gdzie kupiłoby się wszystko 😅 za tydzień mam połówkowe i po badaniu pojedziemy zobaczyć wózki. Spodobał mi się carrello ultra f. On dopiero wyszedł i trochę się boje, że nie bedzie jeszcze w sklepach do obejrzenia. Ma składana gondole ze stelażem, co dla mnie jest super i nie jest drogi. Ja chcę dać max 3tys na wózek 2w1, bo wiem, że na 99% będziemy kupować potem inną porządną spacerówkę. A ten wózek można nawet za niecałe 2500 na promocji dostać. Może uda się go gdzieś obejrzeć.

    ▫️'21 🧒🩵

    ▫️15.01.26 9dpo ⏸️🥹 Beta HCG 11.8 🫶
    ▫️17.01.26 11dpo Beta HCG 72.3 🫶
    ▫️19.01.26 13dpo Beta HCG 204 🫶
    ▫️9.02 CRL 9mm i ❤️
    ▫️23.03 I prenatalne ✅ dziewczynka👧🩷
    ▫️18.05 II prenatalne ✅ 21+1 391g💖

    preg.png
  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 277 350

    Wysłany: 10 maja, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas mała kiedyś dostanie naszą sypialnię na piętrze, tam są 3 pokoje. A my sobie zrobimy sypialnię na dole. Ale to jeszcze z 2-3 lata.

    Póki co nie wiem gdzie będę wkładać te rzeczy dla małej. U nas w sypialni jest dużo miejsca w szafach, jak wywalę ubranka po chłopcach i zrobię porządek 🫣😂

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2273 1720

    Wysłany: 10 maja, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My Narazoe będziemy mieć rzeczy dla dziecka u nas w sypialni . Łóżeczko stoi , meble skręcone już jakiś czas więc zapełniłam jedną komodę . Potem gdy będzie starsza przeniesiemy ją do pokoju na partnerze bo jest wolny a góra jest dla starszych dzieci

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 10 maja, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka15, zobacz w xland, wydaje mi sie ze oni to juz na targach prezentowali bo kojarze taki wozek. Podobna opcje ma tez vennici upline 3. Ale wiadomo, cena juz inna.

    Ja tez.mam duza szafe u corki ale nie chce mi sie tam chodzic po ubranka wiec kupilismy komode ale w sunie to pasuje ta komoda, zrobilo sie dzieki niej przytulnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 15:00

    Nutka15 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Trypcio Przyjaciółka
    Postów: 100 110

    Wysłany: 10 maja, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My narazie wynajmujemy mieszkanie i nie mamy dodatkowego pokoju dla dziecka(chyba że mój mąż by zrezygnował z biura ale to ciężko by było z racji na ilość sprzetu) narazie chcemy zostać w mieszkaniu w którym mieszkamy ale rozglądamy się też powoli za czymś do kupienia, ale bez presji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 15:05

  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 10 maja, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ouani piękna komoda i lampy !✨✨
    Mam wrażenie że Wasz domek to jest piękny bardzo 🙈 wszystko z smakiem zrobione 🤗
    My też mamy komodę hemnes, i kupuje zwykłe łóżeczko białe już drewniane i tam będzie spać okruszek 🥰

    Ounai lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 10 maja, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, i chyba mamy aktualizację imienia 🙈
    Myślałam nad Laurą, wiecie. No tak mówiłam 90 procent ale moja mama to Maria, mojego męża Zofia. I chyba damyyyyyy
    ✨✨✨✨Maria Zofia ✨✨✨✨
    💖
    Ja najmłodsza z domu, mój małżonek najstarszy. Nasze maleństwo takie wiecie, córeczka pierwsza i tak czuję że to będzie wspaniale po dwóch babciach. Ja jak byłam mała to byłam taka bardzo mamusiowa, moja teściowa też genialna kobieta, wychowała mi wspaniałego męża i malutką taką będziemy mieć Mery 💖 no zainspirowałam się bardzo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 15:37

    Fox, Ounai, Paola2604, Mamacita, Kate3330, Flora96, Paula., Nutka15, kasia1518 lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
‹‹ 229 230 231 232 233 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ